tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#152169
Helou!
Tokrat se bomo blagopokojnih spominjali že tretjič.
Torej, zbor pred fužinskim gradom ob 8.45, pred Internormom nekaj prej.
Štart izpred fužinskega gradu ob 9.00.
Išče se prostovoljec za organizacijo; Bor, ker si zadnjič tako lepo vse pokoordiniral....?!?
Nazadnje spremenil Bajsi, dne 10 Nov 2008, 08:42, skupaj popravljeno 1 krat.
 luzr
#152289
Zakaj hudiča ob tako zgodnji uri, ko ne bo niti sonca...

Sicer pa se klanjam, ker se je njegova mastnost oglasila...
Uporabniški avatar
 Bajsi
#152386
Helou!
Ja hudiča, že 24. tekov po PST je minilo ob strogo začrtanih urah (poleti ob 7.00, pozimi ob 9.00) pa tebi še zdaj ni nič jasno.
Drugače pa lepo, da si se oglasil. V armiji je bil tisti, ki se je prvi oglasil ponavadi tudi kar dobrovoljac. Torej si prevzel organizacijo?!?
 luzr
#152449
Razumem, druže masni!

Če se nihče drug ne javi... Kot lani ;>...
Uporabniški avatar
 tae
#152457
luzr, ta vloga ti je itak pisana na kožo.
 spela*
#152458
luzr napisal/-a:Razumem, druže masni!

Če se nihče drug ne javi... Kot lani ;>...


Se pravi, da lahko malo dlje spim, ker bo pravi start kake pol ure za uradnim. :roll: :lol:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#152525
spela* napisal/-a:Se pravi, da lahko malo dlje spim, ker bo pravi start kake pol ure za uradnim. :roll: :lol:


Helou!
Yeah 'right, and pigs will fly!
 spela*
#152526
Bajsi napisal/-a:
spela* napisal/-a:Se pravi, da lahko malo dlje spim, ker bo pravi start kake pol ure za uradnim. :roll: :lol:


Helou!
Yeah 'right, and pigs will fly!


No, not pigs, ELEPHANTS. :lol:
Uporabniški avatar
 Nadj@
#152752
jaz pa kot ponavadi vas počakam,mislim da bo takrat dobrodošel topli čaj :oops: ali pa ne,nana in pajo upam da bosta spet zraven da skupaj nadaljujemo :D :D
 nana
#152771
Nadj@, težko verjamem, da bom v nedeljo kaj tekla, ker grem v soboto na Sladkih6. Ampak nič ni rečeno... kaj pa vem, kako bo šlo v soboto :wink: Mogoče ti pa pridem družbo delat in potem odtečem do Tržaške in nazaj :D Mimogrede... kdaj so prišli do tebe prvi tekači?
 luzr
#152918
Razpis bo objavljen pravočasno.

Rad bi slišal predloge potencialnih udeležencev glede ure in lokacije analize.

@Nadj@: Če se ti bo res ljubilo stati v mrazu v Murglah, potem lahko izpustimo okrepčevalno zabušavanje na Livadi. :?:
Uporabniški avatar
 pajo
#152931
Nadj@ napisal/-a:jaz pa kot ponavadi vas počakam,mislim da bo takrat dobrodošel topli čaj :oops: ali pa ne,nana in pajo upam da bosta spet zraven da skupaj nadaljujemo :D :D

Če ne bom tekel na Sladkih 6 - bom lepo sam pritekel do tebe brez :x družbe! Prava figa.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#152946
treba se je zmenit a boste imeli okrepčevalnico na Livadi ali pa pri meni, :D nima smisla da je na obeh koncih :roll: pravočasno me obvestite sicer pa :oops: počakam itak Pajota a ne :oops: nana mislim da so nazadnje ta hitri od Fužin do mene rabili dobrih 45 min. če se ne motim,to itak ni pomembno če obljubim da bom tam počakam vse tudi tiste počasnejše
 nana
#152965
To sem te spraševala, ker potem ne bi šla ob 9h k Fužinskemu gradu, ampak bi prišla z avtom v Murgle. In počakala s tabo pajota (?), naprej pa kot sem napisala :oops: Kdaj si bila torej tam? Ob 9.30?
Uporabniški avatar
 Nadj@
#153044
ja, približno sem tam že ob 9.30 za vsak slučaj če je kakšen prehiter,čeprav mislim da ne bojo več tolk noreli,če boš pa prišla do mene se bove pač zmenile kje naj parkiraš upam da Pajo ne bo razočaran če bo sam čez Golovec tekel :oops: :oops: sicer pa tudi on lahkom štarta pri meni, veliko lažje mu bo :D :D se bomo še točno zmenili
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA