tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 pajo
#153056
Ne bom ne užaljen niti ne razočaran. Bi pa kdaj rad tekel malo hitreje kot žena ihh pa ni preveč izvedljivo. Se mi potem pozna ko mi prehitro zmanjka sape. Ah drugo leto - upam bo malo drugače tale tek pri nas.
 luzr
#153271
In memoriam III ali 25. tek po PST, 09.11.2008


V nedeljo 09.11.2007, s pričetkom natanko ob 09:00 s parkirišča pri Fužinskem gradu, Pot na Fužine 2, Ljubljana.
Štarter bodo Bajsi, če bodo blagovolili priti; sicer tisti odličnik, ki nas bo najbolje ogrel...

1.Zborno mesto tekačev, ki pridejo na cel krog ali tistih polovičkarjev, k in niso prevozniki je na parkirišču pri Fužinskem gradu.

Štartno mesto v Fužinah: zemljevid
http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... mal_18.jpg

2.Zborno mesto(4?) šoferjev, ki poskrbijo za transfer po zaključku teka od Kosez v Fužine. Čas od 0815 do 0830: parkirišče pred Internormom ( http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... Koseze.jpg )
Prihod pred Fužinski grad: 8.45.

2.1 Razpored mehanizacije:

Parkirana vozila.
Pri Internormu, v Kosezah(prevoz po koncu teka, med 1030 in 1115).

Poimenski sezam prevoznikov in potnikov sledi... Zlasti ko mi bo uspelo ugotoviti kaj nameravajo Nadj@, Pajo in nana.

Štartnina želja po teku, nagrada dober tek za vsakogar.

Seznam udeležencev:
udeleženec/ka................analiza........vozilo..........dolžina
0.Bajsi...........................idejni vodja proijekta...............
1.snezinka..................... ??????.........?????.......!štarterka!
2.Spela*.......................???????........??????............1/2
3.Nadj@??????????????????????????????????????????????
4.nana???????????????????????????????????????????????
5.niki............................??????.........??????.............1/2
6.mojculja.....................??????.........??????.............1/2

----------------------------------------------------------------------------------

Udeleženci najavljeni direktno v Fužine(parkirajo tam):


Udeleženci transporta iz Kosez v Fužine(okvirno spakirani skupaj):

Vozila udeležencev v Kosezah za kasnejšo vrnitev:
)

4. Analizica: Bo po dogovoru. Če vam je bil všeč jezikavo nesramni in primitivni oštir beznice z imenom Portal je lahko tam.
Sicer imam alternativni lokaciji na viškem koncu.

3. Okrepčevalnice bodo po dogovoru

Livada: verjetno jo bomo preskočili.
Murgle: Nadj@, če bo požrtvovalno čakala na mrazu.
Brinje: se Zajc oglasi, bo kot ponavadi pri mlekarnah.
Žale: neprijetna lokacija...

Opozorilo: Vodo bom imel Kosezah. Vodovodno v nekaj termovkah in bidonih s priokusom. Kdor hoče piti plastificirano prevarantsko vodo naj prinese s sabo svojo.
Če je kdo alergičen na mojo čokolado, na ima svojo najljubšo.
Na volj bo nekaj pomaranč in banan ter keksov. Ne preveč, ker so doslej jestvine ostajale. Nekaj dobrot (?) bomo naložili kaki prijazni deklici, ki bo najverjetneje kolesarila z nami. Doslej, kolikor se udeležujem teh priejtnih tekov so bile štiri tako prijazne in požrtvovalne.

Varnostni napotki....Prečkanje ceste je tvegano na naslednjih križanjih PST in cest(kljub oznakam):
1.Pokopališče Vič: Cesta Dolomitskega odreda
2.Brdo(Fižolovec):Cesta na Brdo
3.Brdo (pri mostičku Glinščica): Brdnikova cesta

Vremenska napoved, ni pomembna, tek bo. Oblecite se razmeram primerno z dovolj suhih oblačil za potem...

Vabljeni vsi ki ste že tekli z nami in tisti ki to šele nameravate.
Nazadnje spremenil luzr, dne 02 Nov 2008, 01:30, skupaj popravljeno 5 krat.
Uporabniški avatar
 zajc
#153322
Pri meni je pa takole. Verjetno se teka ne bom udeležil :( ker bom en dan prej na Sladkih 6 in niti približno ne bom sposoben odteči cel krog kaj šele polovičko. Če bom tisti dan prost (je kar velika verjetnost), vas seveda čaka okrepčevalnica pri mlekarnah. Bom pa bolj natančno vedel nekaj dni pred tem in bom vsekakor sporočil.
 luzr
#154710
Tako. Ljubljanski maraton je za nami. Sedaj nas čaka prijeten makadamski tek okoli Ljubljane. Veseli vas bomo tudi na polovici kroga. ;>
 luzr
#154804
Drage tekačice TF in tudi tekači.
Med tekom na 9. novembra vas vabim k poglobljeni razpravi o 13. ljubljanskem maratonu ob prijetno zgodnji uri,
ko na štartu pri Fužinskem gradu ne bo prav pretirane gneče.
Uporabniški avatar
 niki
#154811
Se že v naprej opravičujem, ker bom spraševala neumnosti.. Zanima me koliko je 'polovička' dolga?
Razmišljam, da bi tudi jaz prišla, čeprav se mi zdi da je malo dolga zame.. če imam pravo razdaljo v mislih..
Uporabniški avatar
 niki
#154814
Laufer napisal/-a:cca 17 km


O, hvala :D
To bi pa mogoče šlo s pravim (počasnim) tempom :wink: .. samo vstati bo treba zjutraj :roll:
 ton
#154815
Če se ne zgodi kaj res nepredvidenega, sem zraven za cel krog.
Uporabniški avatar
 Laufer
#154819
Če bom sposoben (en dan prej - Sladkih 6) bom mobilni suport na biciklu.
 luzr
#154841
niki napisal/-a:Se že v naprej opravičujem, ker bom spraševala neumnosti.. Zanima me koliko je 'polovička' dolga?
Razmišljam, da bi tudi jaz prišla, čeprav se mi zdi da je malo dolga zame.. če imam pravo razdaljo v mislih..


Niki, ne sprašuješ neumnosti in se ti ni treba opravičevati.
:wink:
Nekaj tekačic pričakujem tudi na ravninsko "četrtinko". To je del PST od Dolenjske ceste do Kosez.

Če bo dovolj interesentov in megla lahko štart soglasno tudi prestavimo.
Uporabniški avatar
 IRA
#154846
Hm ...

... če se ne najde prijava na sladkih 6, če ne bom v Izoli na Martinovem teku ... če ne bom na Urbanovem teku po Strunjanu ...

... in če faking dvignem rit sredi noči bi se pa še znalo zgodit, da pridem :shock: :shock: :shock:


Lp

p.s. ... po vseh teh ČE-jih, ni za računat name :twisted:
Uporabniški avatar
 niki
#154847
luzr napisal/-a:
niki napisal/-a:Se že v naprej opravičujem, ker bom spraševala neumnosti.. Zanima me koliko je 'polovička' dolga?
Razmišljam, da bi tudi jaz prišla, čeprav se mi zdi da je malo dolga zame.. če imam pravo razdaljo v mislih..


Niki, ne sprašuješ neumnosti in se ti ni treba opravičevati.
:wink:
Nekaj tekačic pričakujem tudi na ravninsko "četrtinko". To je del PST od Dolenjske ceste do Kosez.

Če bo dovolj interesentov in megla lahko štart soglasno tudi prestavimo.


No to se pa že bolje sliši :D
Sicer bi se pa tudi Pajotu pridružila, mi odgovarja njegov tempo.
Uporabniški avatar
 pajo
#154848
Dobil družbo za na Štajersko tako, da me tukaj pač ne bo. Itak smo se videli samo na :D štartu nakar se je za Vencljem in ostalimi samo pokadilo. Uživajte.
Uporabniški avatar
 niki
#154851
pajo napisal/-a:Dobil družbo za na Štajersko tako, da me tukaj pač ne bo. Itak smo se videli samo na :D štartu nakar se je za Vencljem in ostalimi samo pokadilo. Uživajte.


Škoda :( Sem nate računala...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA