tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Uporabniški avatar
 IRA
#155285
Mene ne bo, sem se udala v usodo Sladkih 6 :twisted:
 luzr
#155600
luzr napisal/-a:In memoriam III ali 25. tek po PST, 09.11.2008


V nedeljo 09.11.2007, s pričetkom natanko ob 09:00 s parkirišča pri Fužinskem gradu, Pot na Fužine 2, Ljubljana.

Štarterka bo snezinka, ki nas bo morda razveselila tudi s prisotnostjo na analizi.

Če se bo na štartu prikazala njegova mastnost bajsi, bo zadolžen za ogrevanje podanikov.

1.Zborno mesto tekačev, ki pridejo na cel krog ali tistih polovičkarjev, k in niso prevozniki je na parkirišču pri Fužinskem gradu.

Štartno mesto v Fužinah: zemljevid
http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... mal_18.jpg

2.Zborno mesto(4?) šoferjev, ki poskrbijo za transfer po zaključku teka od Kosez v Fužine. Čas od 0815 do 0830: parkirišče pred Internormom ( http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... Koseze.jpg )
Prihod pred Fužinski grad: 8.45.

2.1 Razpored mehanizacije:

Parkirana vozila.
Pri Internormu, v Kosezah(prevoz po koncu teka, med 1030 in 1115).

Poimenski sezam prevoznikov in potnikov sledi... Zlasti ko mi bo uspelo ugotoviti kaj nameravajo Nadj@, Pajo in nana.

Štartnina želja po teku, nagrada dober tek za vsakogar.

Seznam udeležencev:
udeleženec/ka................analiza........vozilo..........dolžina
0.Bajsi...........................idejni vodja proijekta...............
1.snezinka..................... ??????.........?????.......!štarterka!
2.Spela*.......................???????............da............1/2+
3.Nadj@??????????????????????????????????????????????
4.nana???????????????????????????????????????????????
5.niki............................??????.........??????...........1/2
6.mojculja.....................??????.........??????...........1/2
7.pajo...........................??????.........??????...........1/2+
8.Laufer........................??????..........?????............1/2+
----------------------------------------------------------------------------------

Udeleženci najavljeni direktno v Fužine(parkirajo tam):


Udeleženci transporta iz Kosez v Fužine(okvirno spakirani skupaj):

Vozila udeležencev v Kosezah za kasnejšo vrnitev:
)

4. Analizica: Bo po dogovoru. Če vam je bil všeč jezikavo nesramni in primitivni oštir beznice z imenom Portal je lahko tam.
Sicer imam alternativni lokaciji na viškem koncu.

3. Okrepčevalnice bodo po dogovoru

Livada: verjetno jo bomo preskočili.
Murgle: Nadj@, če bo požrtvovalno čakala na mrazu.
Brinje: se Zajc oglasi, bo kot ponavadi pri mlekarnah.
Žale: neprijetna lokacija...

Opozorilo: Vodo bom imel Kosezah. Vodovodno v nekaj termovkah in bidonih s priokusom. Kdor hoče piti plastificirano prevarantsko vodo naj prinese s sabo svojo.
Če je kdo alergičen na mojo čokolado, na ima svojo najljubšo.
Na volj bo nekaj pomaranč in banan ter keksov. Ne preveč, ker so doslej jestvine ostajale. Nekaj dobrot (?) bomo naložili kaki prijazni deklici, ki bo najverjetneje kolesarila z nami. Doslej, kolikor se udeležujem teh priejtnih tekov so bile štiri tako prijazne in požrtvovalne.

Varnostni napotki....Prečkanje ceste je tvegano na naslednjih križanjih PST in cest(kljub oznakam):
1.Pokopališče Vič: Cesta Dolomitskega odreda
2.Brdo(Fižolovec):Cesta na Brdo
3.Brdo (pri mostičku Glinščica): Brdnikova cesta

Vremenska napoved, ni pomembna, tek bo. Oblecite se razmeram primerno z dovolj suhih oblačil za potem...

Vabljeni vsi ki ste že tekli z nami in tisti ki to šele nameravate.


Sezam udeležencev smo malo predelali. (PssSssT)
Mojculji in niki se bo pridružila moja počasnost. :wink:
Nazadnje spremenil luzr, dne 03 Nov 2008, 12:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Hojca
#155622
Pridem z avtom pred Internorm :driver: , za analizo javim kasneje (najverjetneje :nono: )
Uporabniški avatar
 niki
#155625
Jaz upam, da me bo moja 'razumevajoča polovica' :roll: dostavila do Fužin, potem sem pa razmišljala, da bi od Kosez, kjer zaključim, potegnem do doma še tistih 2 km, do Podutika. Tako, da če bi bila analiza kje v bližini tistega konca bi se mi zneslo udeležiti, sicer pa jo bom žal izpustila.
Uporabniški avatar
 Hojca
#155629
Upam, da nas bo še kaj polovičkarjev, da nakombiniramo prevoz do Fužin, drugač pa kakšno dodatno "taxi službo" zaktiviram.
Uporabniški avatar
 niki
#155633
luzr napisal/-a:Mojculji in niki se bo pridružila moja počasnost. :wink:


super :juhuhu:
 spela*
#155694
Popravek: spela* bo, če bo le zmogla, tekla polovičko plus še nekaj kilometrov, po možnosti do Žal, in od tam (ali pač od tam, do kamor se bo uspela privleči) z avtobusom do Fužin. Nekateri sicer dvomijo, da bo zmogla, ker ji ni uspelo, da bi jih prehitela na Ljubljanskem polmaratonu, zato so ji tokrat pripisali samo polovičko, ampak načrt je za zdaj takšen. Če bo le vreme lepo.
Šla bi počasneje kot na prejšnjem teku po PST, ko je bil tempo po ravnem 5:30 na kilometer. Tega tempa namreč ne bi zmogla 25 km.
Lahko sem prevoznik na liniji Koseze-Fužine.
Uporabniški avatar
 Laufer
#155863
Kot vse kaže se vam bom pridružil v nedeljo. Delovna sobota je odplaknila moje upe na prvi ultra. Tako bom ves zatežen in potrt v nedeljo z vami :lol: .
Tekel pa naj bi do Žal.
 ton
#155875
Čakte, od Žal do Fužin je pa vendar eden najlepših (predvsem drevored zadaj za FRStanetom je absolutno nujna zadeva) raztežajev PSTja in zaradi teh par kilometrčkov - mislim, da ne lažem, če rečem 7 - pa ja ne boste zdaj izumljali še ene končne postaje?
Uporabniški avatar
 Laufer
#155876
Teči je potrebno z glavo. Za ene bo to že dolžinski rekord, res pa je, da je tisti del proge je eden lepših.
Uporabniški avatar
 bobr
#155878
Laufer napisal/-a:Kot vse kaže se vam bom pridružil v nedeljo. Delovna sobota je odplaknila moje upe na prvi ultra. Tako bom ves zatežen in potrt v nedeljo z vami :lol: .
Tekel pa naj bi do Žal.

A ne bo te na sladkih6? :? Škoda.
Uporabniški avatar
 Laufer
#155883
Z velikim veseljem bi se v soboto zapodil po progi in krožil do onemoglosti, vsaj 50 km, tako pa drugo leto, če nam bo usojeno. :evil:
 spela*
#155884
ton napisal/-a:Čakte, od Žal do Fužin je pa vendar eden najlepših (predvsem drevored zadaj za FRStanetom je absolutno nujna zadeva) raztežajev PSTja in zaradi teh par kilometrčkov - mislim, da ne lažem, če rečem 7 - pa ja ne boste zdaj izumljali še ene končne postaje?


Si bom ta del prihranila za naslednjič. :wink:
 luzr
#156042
Mojculja in niki, avtomobilov bo gotovo dovolj za individualne želje.
Za analizo še sporočim. Nagibam se k lokaciji na Viču v bližini PST.

Povprašali bomo spelo* in lauferja ali nameravata sama poskrbeti za transport.

Nadj@ se nam pridruži v Murglah.
Nana štarta v Fužinah in pride verjetno peš.
Pajo bo gotovo pripravljen voziti.

Ker bomo vsi tekli polovico pst bomo ukinili vse postojanke, razen morda tiste pri Livadi in privezovanja duš v Kosezah.

Spela* tudi če boš tekla povsem enakomerno, ti bo povsem dovolj, če boš tekla od Fužin do doma. ;) To bi naneslo približno 20 km, kar je več kot dovolj tri tedne pred NovoPalmo.
 nana
#156053
luzr napisal/-a:Nana štarta v Fužinah in pride verjetno peš.

Jaz grem na Štajersko :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA