Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#156691
A danes pa nič ne jeste :cry: . Jaz bi že kaj dobrega papcala. Kakšne super testenine :lol: . Kakšna ideja :?: . Hm, bom jutri spet za zajtrk polnozrnat kruhec z marmelado, kosilo pa samo makarončki s sojino smetano. Zvečer pa palačinke :lol: .
Uporabniški avatar
 Loni
#156697
Kje pa, pojedla danes čorbico a la Provasa s polnozrnatim kuskusom in solatko, pa ne našo s TF, da ne bo pomote. Desertu pa je bilo ime Gorenjkina temna čokolada z arancini. Polovica je je zginila, ko sem prišla z Golade.

PS Sovražim prepečenec, sovražim marmelado, naribana jabolka, razkuhan riž... imam prevečkrat take vrste dieto

Sem se pa včeraj pasla po Leclercu, joj, koliko novih okusov Carte d'Or sladoledov imajo, za dol past, na koncu sta šli samo dve banjici z mano. Jap, sladoled je definitivno zame nummero uno.
Uporabniški avatar
 Jančika
#156698
No, bom pa jaz kaj napisala, da ne bo zatišja :) . Sem Montinjačka po duši in srcu, že dobrih 5 let (s prekinitvami med razmnoževanjem, kaj češ, ni ga čez nosečniški apetit, hihi). Za kosilo je bil danes mariniran popečen tofu s popečeno papriko in bučkami. Jutri bo pa verjetno polnozrnat kuskus s kakšno dobro zelenjavno omakico...ponavadi šele okoli dvanajstih naumim, kaj si bom skuhala, tako da to še ni dokončna odločitev.

Zdajle pa grem zamesit kruh (pečem ga sama iz bio nešpricane domače moke, ki jo kupim od prijateljice - Lenči, Miciko se splača poznat, hihihi!). Pustim ga vzhajati čez noč, zjutraj imamo pa sveže bombice :D .
Uporabniški avatar
 majcha72
#156700
Mmmmm, testenine...
Komaj čakam, da me tale trebušna reč mine, pa da se prikupim možu spet za špagete z bučnim pestom. Zvohal je en božanski recept, kjer pesto naredijo ne iz olivnega olja in pinjol ampak iz bučnega olja in bučnic. Pa česen, peteršilj, parmezan - božanskoooooooo...
Uporabniški avatar
 Ksenija
#156701
ura je malo čez 22.00.. a lahko prosim do jutri ne delate skomin... danes sem kupila kokosovo maslo (sej se reče tko ane)... moj samo še zavija z očmi... in od kar ne tečem samo jem... bemu sunca... in zdejle ko ustvajam rabim nekaj sladkega... grem napadit čokolado.. krive ste pa ve, tko da veste ;)
Uporabniški avatar
 lenči
#156702
Loni napisal/-a:Kje pa, pojedla danes čorbico a la Provasa s polnozrnatim kuskusom in solatko, pa ne našo s TF, da ne bo pomote. Desertu pa je bilo ime Gorenjkina temna čokolada z arancini. Polovica je je zginila, ko sem prišla z Golade.

PS Sovražim prepečenec, sovražim marmelado, naribana jabolka, razkuhan riž... imam prevečkrat take vrste dieto

Sem se pa včeraj pasla po Leclercu, joj, koliko novih okusov Carte d'Or sladoledov imajo, za dol past, na koncu sta šli samo dve banjici z mano. Jap, sladoled je definitivno zame nummero uno.

Joj, ne, sem se danes komaj zadržala, da nisem vzela enga Cartička s sabo. Jutri pa bom, strela, zdaj pa dost tega sr.....
Še dobr, da je moj kruhec domač in da je tudi marmelada moja in mi vse skupaj sedaj tudi ustreza :wink: :lol: .
Uporabniški avatar
 Ksenija
#156704
hvala ker sem nevidna ;) jst bi pa zdejle polnjene lignje... mmmm.... pa salatko pa kozarček vinčka... kje sem ostala... aha da sem nevidna (piše sicer drugačna, sam ne paše tule)
Uporabniški avatar
 lenči
#156706
Jančika napisal/-a:Zdajle pa grem zamesit kruh (pečem ga sama iz bio nešpricane domače moke, ki jo kupim od prijateljice - Lenči, Miciko se splača poznat, hihihi!). Pustim ga vzhajati čez noč, zjutraj imamo pa sveže bombice :D .

No, upam, da bomo tudi mi imeli kmalu čast spoznati Miciko (pa ne zaradi moke :wink: )
Lepo uživaj prednosti tvojega življenja in še kakšen recept napiši. Si me spomnila na kuskus :lol:
Uporabniški avatar
 lenči
#156707
Ksenija napisal/-a:hvala ker sem nevidna ;) jst bi pa zdejle polnjene lignje... mmmm.... pa salatko pa kozarček vinčka... kje sem ostala... aha da sem nevidna (piše sicer drugačna, sam ne paše tule)

Nevidna :shock: , jaz pa študiram, katero čokolado ti jutri prinesem, da se boš zdravo sladkala :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 Loni
#156708
lenči, jaz sem itak poglavje zase, navadno si naročim kar celo banjo cimeta, ga v trgovinah ne prodajajo v ta malih, moraš kar do uvoznika, tam se da dobiti ta velike čebre, iz katerih strežejo kepice. 2400 ml cimeta. Oziroma sem si našla svoj kafič, kjer ga naročim.
Ampak ti ta novi okusi, bo treba sprobat :lol: :lol: grem jutri še malo mimo.
Uporabniški avatar
 Ksenija
#156709
lenči napisal/-a:
Ksenija napisal/-a:hvala ker sem nevidna ;) jst bi pa zdejle polnjene lignje... mmmm.... pa salatko pa kozarček vinčka... kje sem ostala... aha da sem nevidna (piše sicer drugačna, sam ne paše tule)

Nevidna :shock: , jaz pa študiram, katero čokolado ti jutri prinesem, da se boš zdravo sladkala :wink: :lol:

ammm hmmm mi je vseeno...
Uporabniški avatar
 lenči
#156742
Loni napisal/-a:lenči, jaz sem itak poglavje zase, navadno si naročim kar celo banjo cimeta, ga v trgovinah ne prodajajo v ta malih, moraš kar do uvoznika, tam se da dobiti ta velike čebre, iz katerih strežejo kepice. 2400 ml cimeta. Oziroma sem si našla svoj kafič, kjer ga naročim.
Ampak ti ta novi okusi, bo treba sprobat :lol: :lol: grem jutri še malo mimo.

Saj pod 2 litra se itak ne splača kupovat, ane :wink: :lol: .
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#156760
Ksenija napisal/-a:jst bi pa zdejle polnjene lignje... mmmm.... pa salatko pa kozarček vinčka...


jao Ksenija :evil: ...... a ti je bilo treba tole tuki gor spravit ????? :evil:

še devet ni ura, pa že sanjam o kosilu :roll: :oops:

ampak veste kaj - ju3 grem (greva) pa na najboljšo rižoto z gamberi (če bi našla smeška, ki se mu cedijo sline ?!) v Korte nad Izolo.

tko! da ne boste samo ve dobro jedle :evil: :wink:
Uporabniški avatar
 Ksenija
#156983
mmmm
a je blo dobro?
zadnjič sem nekomu polepšala dan z francosko salatko, včeraj nekomu z mesno štručko, danes bomo za kosilo imel čisto kmečko pojedino, zelje pečenice matevž (pa mami - beri jst motovilec s fižolom)... tamala je ušla jest k babi... bemu se jst trudim za Nekoga :roll: ma da me v Velenje pelje!
Uporabniški avatar
 Loni
#157006
Artičokine rezance sem danes premierno jedla. Mislim, da bo treba začet vso pašto doma delat. Mašinerijo že itak mamo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA