tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

 ton
#156841
Mateja: za Vando ne vem, zadeva se je sprevrgla v tropa volkov in ovac in voz zelja na delti Amazonke, tako da zaenkrat lahko uporabim samo znamenito izjavo o stanju v NK Olimpija: "V igri je več možnosti. Potekajo intenzivni pogovori. Več bo znanega prihodnji teden."

Kot vas berem, bomo lepo oddrncali tam med 5.00 in 6.00.
Uporabniški avatar
 niki
#156856
luzr napisal/-a:Zato lahko soglasno prestavimo štart, če boste vsi (!) za.


Meni bi pa čist pasalo, če bi bil kasnejši štart :roll: :roll: :oops:
 luzr
#156861
Verjamem niki. ;> Meni tudi.
Če bodo čisto vsi za premaknemo za eno uro. V primeru hude megle je tak zamik upravičen!

@niki: Lahko prideš tudi s svojim avtom ali te dostavi slabša polovica.

@Nikita: Če si zmogla trojke, boš tudi tole polovičko. Zagotovo bo hitrejša skupina, ki ti bo ustrezala in vsaj ena počasnejša.
Če boš šla celega bosta s tonom brez podpore, ker zajc najverjetneje ne bo imel postojanke za Bežigradom.

@mateja.hribar: mogoče, mogoče, mogoče te pa vabimo.

@ton: ali prideš v Fužine?

Moja lenobnost vas bo napotila na analizo, kjer naju bodo s cuckom postavili čez prag.
Speli* in še komu se bo tudi mudilo, ker bo ob 14.uri uradno smela nalomiti luzrja. Če seveda ne bo izdihnila ali izgubila vseh organov kar na poti.
Uporabniški avatar
 niki
#156867
luzr napisal/-a:@niki: Lahko prideš tudi s svojim avtom ali te dostavi slabša polovica.



Do Kosez se pripeljem z avtom, od tam do Fužin se pridružim Špeli. Tako, da avto čaka v Kosezah.


Špela, kje točno smo zmenjeni v Kosezah?
Uporabniški avatar
 Nadj@
#156869
če bo premik starta sporočite pravočasno da ne bom eno uro zmrzovala :oops:
 spela*
#156881
Niki, razpis pravi tole (na linku je zemljevid):
2.Zborno mesto šoferjev, ki poskrbijo za transfer po zaključku teka od Kosez v Fužine. Čas od 0815 do 0830: parkirišče pred Internormom ( http://www.tekaskiforum.net/galerija/al ... Koseze.jpg )
Prihod pred Fužinski grad: 8.45.

Glede na to, da se mi bo, kot je napisal luzr, malo mudilo, maščevati se mu za njegove zlobne pripombe (o tem, kdo bo kje izgubil notranje organe in na kakšen način, bomo spregovorili v nedeljo zvečer) in glede na to, da bo moj tek še za nekaj kilometrov 5 minut daljši od njegovega, sem bolj za to, da startamo ob devetih. Če boste drugi za prestavitev, pa se bom prilagodila.

Analizo bom v tem primeru skoraj zagotovo izpustila.

Ton in Nikita bosta, če ne bosta prehitra, imela podporo na Žalah, kjer bo parkiran en (Lauferjev?) avto.
Nazadnje spremenil spela*, dne 07 Nov 2008, 19:21, skupaj popravljeno 2 krat.
 luzr
#156882
Nadja, če bomo spreminjali uro štarta bo to jasno najkasneje do 0800 v soboto!
Sploh ti odsvetujem stanje v mrazu. Pridi z avtom do tja, kjer boš začela s tekom, ko bomo počasni prišli mimo. Hitri ne rabijo okrepčave pred Kosezami...

Bajsi bo s prestavitvijo štarta bolj nezadovoljen in nas bo kaznoval verjetno s celim krogom... S kamni v nahrbtniku, seveda...
Uporabniški avatar
 zajc
#156902
Kot sem obljubil na začetku, se oglašam "tik pred zdajci". V nedeljo se žal teka ne bom udeležil, ker bom en dan prej tekel na Sladkih 6 in ne bom tvegal, da staknem kakšno "dodatno" poškodbo. Kljub vsemu bom v nedeljo zelo verjetno (glej opombo spodaj) lahko imel "mini" okrepčevalnico na Slovenčevi na parkirišču trgovine Spar nasproti ljubljanskih mlekarn. To je oddaljeno približno 21.5 km od Fužinskega gradu. Tam se bom s hčerko podil z žogo na parkirišču in bom imel oblečeno TF majico, okrepčala (mandarine, vodo, piškote...) pa bom imel v nahrbtniku. Upam, da se ne "zgrešimo", me kar pucukajte za majico, ker vas ne bom zlahka prepoznal, kajti tam mimo teče precej (lokalnih) tekačev in je težko ločiti kdo je kdo. Bom poskušal izobesiti še en dres na otroški bicikl in ga postavil ob pločnik :wink:

Še preverim prvo stran, koliko vas gre in se bom še enkrat oglasil v soboto zvečer in potrdil.

Zdaj pa opomba: lahko se zgodi, da zaradi višje sile ne bom mogel biti na dogovorjenem mestu in upam, da ne boste zamerili. Je pa to zelo majhna verjetnost in če se bo zgodilo bom kasneje napisal zakaj.
Uporabniški avatar
 pajo
#156905
Sem za to, da ura ostane tako kot je - prava figa pa malo meglein zgodnje vstajanje. Pri meni bo ob 5:00h ker pač ne morem praznih vampov po svetu z polnimi pa ne gre preveč na teku. Samo bi se znal pojaviti problem ker je žena nekam čudežno ozdravela (pih :( dela v zdravstvu) in sedaj jo šipa ta tek. Ker sva pa potem z naskokom zadnja in zato ne moreva sama do Fužin niti potem nobenega peljati v Fužine ker kdo pa naju bo čakal in zmrzoval v Kosezah... Če ne bomo mogli kaj skombinirati pač grem sam z Špelo,Mojculjo in Niki do Fužin.
Uporabniški avatar
 Loni
#156916
spela* napisal/-a:Ton in Nikita bosta, če ne bosta prehitra, imela podporo na Žalah, kjer bo parkiran en (Lauferjev?) avto.


Tam bo tudi moj avto, samo malo bosta morala počakat, da moja malenkost pripolžka do njega.

In naslednjič bom lahko jaz imela kako provizoriš okrepčevalnico za celoprogaše na "neprijetni" lokaciji.
 luzr
#156939
@pajo: Aha, se pravi pride tudi .... starbucks ;). V Kosezah bom zadnji jaz, ker bova z najstrašnejšim štirinožcem rabila okoli dve uri. Če ne bo preveč motečih dražljajev...
Zato ni bojazni. Na 13. LM si tekel s tempom približno 7 min/km, kajne?
Z menoj se lahko pelje dovolj tekačev, ki nimajo odpora do psov.

Vsi, ki ste najavljeni in še niste napovedali s čim in kam pridete to še vedno lahko storite.

@nadj@: Kje nameravaš postaviti stojnico? Kot zadnjič v Murglah?

@zajc: Vsekakor hvala za prijazno ponudbo. Predlagam zmeni se z Nikito in tonom.

Ostali, ki se bodo vlekli na pokopališče ne potrebujejo poslednjega obroka. Ali pač, spela* ?

Seznam udeležencev:
udeleženec/ka................analiza.....vozilo....vstop...dolžina......tempo

0.Bajsi..idejni vodja proijekta.........................................................
1. snezinka...................... ?.?????.........??.???........!štarterka! ..........
2. Spela*.......................???????.......da.......Koseze.....1/2+................
3. Nadj@........................???????......?????....Murgle.....1/2-..................
4. nana....gre na Štajersko................................................................
5. niki............................??????.........da........Koseze....1/2.................
6. mojculja.....................??????.........ne........Koseze.....1/2..............
7. pajo...........................??????......... ????....Koseze....1/2.....................
8. Laufer........................??????.........da........Koseze.....1/2+...............
9. ton.............................??????.........?????....Fužine.....1/1................
10. miciM..........................?????..........?????...Fužine......1/2..............
11. mare..........................?????...........?????..Fužine......1/2.....6min/km
12. maca56........................ne...............da....Koseze.....1/2+............
13. Loni...........................????...............da.....Koseze......1/2.............
14. mateja.hribar.............????...............ne......???????....1/2...............
15. nikita........................????.............??????....???????....???...............
16. starbucks..................????...............ne........Koseze.....1/2
16. luzr.......................ne brez psa.......da........Koseze......1/2....7min/km
Uporabniški avatar
 pajo
#156964
Katera mrcina bo? Mogoče una izpred Cankarjevega doma? Ta je čist O.K. samo un ta drug... :roll:
 spela*
#156971
Luzrju se je v tekst prikradla napaka. Da ne bi v Kosezah zaman čakali treh udeležencev, jo popravljam:

Loni napisal/-a:Laufer in jaz počakava maco56 na Žalah in naju bo ona zategnila do Fužin, tako da za nas tri ni treba skrbet.


Upam, da naša trojica (Maca56, Laufer in jaz), ki se bo vlekla do Žal, ne bo potrebovala Zajčeve okrepčevalnice, čeprav si tega vsaj zase ne upam trditi. :oops:
Uporabniški avatar
 Loni
#156975
spela* napisal/-a: Upam, da naša trojica (Maca56, Laufer in jaz), ki se bo vlekla do Žal, ne bo potrebovala Zajčeve okrepčevalnice, čeprav si tega vsaj zase ne upam trditi. :oops:


jaz bom jutri v kosezah videla, ali grem plus varianto ali ne. Just in case napišem.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#156987
to se pravi :D start je ob devetih vFužinah :D počakam ta prve med 9.45 in10.00( približno), za ostale mi itak sprot poveste ne bo panike.Pajo ti kar pripelji še ženo bom že tolk časa počakala , se vidimo LP :D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA