Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 IRA
#157370
Čestitke .... :twisted:

Je pa že bila ena tema pred kakšnimi 14 dnevi.
Malo pobrskaj!

Predvsem priporočajo prvo trimesečje - previdnost, potem pa po pameti.
Ne sme se ti pulz prav visoko dvigat, da ne kradeš prikrajšaš otročka za kisik :twisted:

Več pa ... od tistih, ki imajo že izkušnje :D
.. jest sam velik berem :twisted:
 mausi
#157373
hvala Ira - sem našla...

sklep: se bomo rajši bolj sprehajali kot tekali in seveda navijali za vse ki tekate
Uporabniški avatar
 UršaR
#157374
Oooo, a bomo novega Polžka dobili?

Izkušnje z nosečnostjo sicer imam, ampak ne pa tekaških. Sama sem v 1. nosečnosti veliko hodila - na začetku tudi na kakšen hrib, ampak potem je bila zima in sem se hribov in dolin izogibala. Tekla pa takrat nisem - ne v nosečnosti, ne prej. :oops: 2. nosečnost pa so spremljali nenehni krči in zato je bil že krajši sprehod adrenalinski podvig.

Predvsem poslušaj svoje telo. Počni, kar ti paše. Poglej knjigo "S športom v zdravo nosečnost" in ne pretiravaj!

Srečno!!

LP, Urša
Uporabniški avatar
 Ksenija
#157382
še ena nova dušica prihaja! čestitam :heart
Uporabniški avatar
 Tjas
#157383
Jaz sem se vseskozi odlično počutila, zato sem, dokler mi ni bil trebuh v napoto tudi tekla, potem sem kolo nataknila na valarje in tako kolesarila, vse do konca (še ta zadnji teden) pa sem hodila plavat.

Po moje je res najbolj pomembno kako se počutiš in potem migaš skladno s tem.
Uporabniški avatar
 majcha72
#157386
Ooooo, lepo!!!!! Čestitam!!!!!

Kako je s tekom med nosečnostjo ne vem. Sem se začela ukvarjati s tekom šele ko smo s podmladkom že zaključili.
Povprašaj tukaj: http://med.over.net/forum5/list.php?19, kjer odgovarja ginekolog, boš najbolj kompetentno mnenje dobila. Ali pa samo iskalnik uporabi, skoraj zagotovo že kaj piše.

Kako se pa reče podmladku Polžje sekcije? Male bibe?
Uporabniški avatar
 solatka
#157405
Wiiii mausi... kakak lepa novička.... suuuuper.
Čeeeeestiiiiiitaaaaam....

Pa le previdno, da se bo mini polžku lepo godilo........ :clap:
Uporabniški avatar
 NANIKA
#157406
Jaz se vedno tecem tam do 6 km 2-3x na teden. Odvisno od pocutja, pa seveda veliko hodim. Mi pa trebuh se ni velika ovira.

Srecno vseh 40 tednov.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#157409
Mausi, ČESTITAM :D :D :D !

To pa je lepa novica. Izkušenj s tekom v nosečnosti sicer nimam, ampak saj so že druge nekaj prispevale.
 mausi
#157549
o pupe kako ste prijazne :oops: hvala
tko fajn je biti polžek...
Uporabniški avatar
 Teka tekica
#157564
Najprej čestitke !

Priporočam, da poslušaš svoje telo kaj ti pravi in , da se predvsem na začetku paziš. Vsekakor je dobro, da se giblješ - najboljši so dolgi sprehodi. Če boš imela priliko si vzemi knjigo Izziv poroda. Tu imaš opisane tudi razne vaje, ki pomagajo tudi potem, ko pride "dan D". Jaz sem šla 2x tečt med vso nosečnostjo - seveda tako bolj zlahka. Takrat sem enostavno mogla it - drugače pa sem raje hodila.

Uživaj in brez pretiranega naprezanja. Saj veš - po pameti! :laola
 mausi
#157783
no jaz veselo tekam: do WC-ja in nazaj počivat, o kakšen pravem teku ni niti šans da bi razmišljala... :roll:
Uporabniški avatar
 NANIKA
#157784
Karkoli je dobro, samo da se miga :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 Matevz
#157843
http://www.gordoworld.com/gblog/2008/10 ... birth.html

BTW Monica v tekstu je Monica Caplan - precej dobra triatletinja. Pa se mi zdi, da sem slišal, da ima tudi Paula Radcliff na svoji strani nekaj na to temo. Res pa je da so pri teh babncah prioritete verjetno malo drugače postavljene kot pri "običajnih" tekačicah.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA