vse v zvezi s triatlonom, kar ne sodi v gornja področja - debate, spletne strani, domače strani triatlonk in triatloncev, ...

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 poldy666
#86076
BRAVO Nino :clap:
Uporabniški avatar
 poldy666
#100186
Na Ironmanu v KANADI-( Pentictona) je Nino dosegel odličen rezultat. Skupno je bil 90. od 2600 tekmovalcev in 13. v svoji kategoriji. Njegov čas 10.10,12.

ČESTITKE :clap:

p.s.: da bi se uvrstil na Hawaje, mu je zmanjkalo 10 minut.
Uporabniški avatar
 RoKo
#159380
V reklami za Kosmodisk, se polije po glavi in nato veselo vrže bidon v travo poleg steze in oddrvi naprej. Pohvalno.
Priporočam, da si prebere članek v Poletu št. 45, stran 58, Zgodbe navadnega rekreativca-avtor Tadej Grampovčan.
Nazadnje spremenil RoKo, dne 14 Maj 2009, 11:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 natasa
#159383
RoKo napisal/-a:V reklami za Dormeo, se polije po glavi in nato veselo vrže bidon v travo poleg steze in oddrvi naprej. Pohvalno.
Priporočam, da si prebere članek v Poletu št. 45, stran 58, Zgodbe navadnega rekreativca-avtor Tadej Grampovčan.


Verjetno si mislil za Kosmodisk.
Iščem članek pa ne najdem :oops:, prosim za link.

Hvala.

:wink:
Uporabniški avatar
 IRA
#159384
RoKo napisal/-a:V reklami za Dormeo, se polije po glavi in nato veselo vrže bidon v travo poleg steze in oddrvi naprej. Pohvalno.
Priporočam, da si prebere članek v Poletu št. 45, stran 58, Zgodbe navadnega rekreativca-avtor Tadej Grampovčan.


Na Dormeu se tudi jaz vztrajno polivam po glavi, mečem bidone skozi okno v travo in drvim naprej :twisted:

P.S. Grem brskat po Poletu ... upam, da najdem članek ...
Uporabniški avatar
 RoKo
#159385
natasa napisal/-a:
RoKo napisal/-a:V reklami za Dormeo, se polije po glavi in nato veselo vrže bidon v travo poleg steze in oddrvi naprej. Pohvalno.
Priporočam, da si prebere članek v Poletu št. 45, stran 58, Zgodbe navadnega rekreativca-avtor Tadej Grampovčan.


Verjetno si mislil za Kosmodisk.
Iščem članek pa ne najdem :oops:, prosim za link.

Hvala.

:wink:


:oops: Ajoj.
Uporabniški avatar
 natasa
#159390
Ja maš prav znamo biti pravi packi :cry: in to prav vsi.
Če lahko povem samo toliko v njegov bran :roll:, vsak njegov premik pri snemanju reklame je bil po navodilu režiserja. :?

:wink:
Uporabniški avatar
 RoKo
#159391
Saj ga ne krivim, samo padlo mi je v oči, reklama in članek, pa sem nekako povezal. Narava ne oprošča.
Uporabniški avatar
 natasa
#159392
RoKo napisal/-a:Saj ga ne krivim, samo padlo mi je v oči, reklama in članek, pa sem nekako povezal. Narava ne oprošča.


Roko se popolnoma strinjam s tabo.

:wink:
Uporabniški avatar
 mazi
#159395
Nino - ČESTITKE... :laola :cast: :laola
 Saso202
#159396
Ne vem nisem si pogledal reklamnega spota ampak je verjetno bilo mišljeno tako kot je na ironmanih oz. tekmah triatlona, da organizator pospravi vso nesnago po prireditvi :D Vsak gram na kolesu se pozna :)

Vsaj iz mojih izkušenj je tako :wink:






http://srk-celje.si/

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA