Kdaj naj bi bila skupna novoletna žurka TF ?

V decembru 2008
5
18%
V januarju 2009
22
79%
Ne bomo je imeli
1
4%
Uporabniški avatar
 Barb
#160026
Pero napisal/-a:Kaj potrebujemo za organizacijo?
Ma kdo še kkšno telefonsko, kontakt, naslov...?

Mami Barb ... a je ati dubu slikco? :)

Uh težka bo tale :roll: Mislim,da sem ob selitvi na Vrhniko vrgla vse dokaze v smeti.Dolgo sem hranila.
Bi blo pa vseeno za pogledat.Mogoče se pa še kje kaj najde.Sigurno pa tukaj na forumu še kaj piše,pod temami,kjer so bile žurke organizirane.
Lahko vam kaj malega pomagam,...organizacije pa žel ne morem prevzeti :(

Slike ata ni dobil.Ata se je v sredo komi sam domu privleku :x :evil:
Uporabniški avatar
 Pero
#160041
Ja, sem gledal teme iz 2004. Kontaktne številke so še vedno iste, podatki o ležiščih tudi. Bom malo poklical, pa vam sporočim stanje.
Naj bo tale tema "pripravljalna", če se bo pa razvilo kaj konkretnega, bomo pa odprli novo.
Uporabniški avatar
 Bor
#160042
Pero napisal/-a:Ja, sem gledal teme iz 2004. Kontaktne številke so še vedno iste, podatki o ležiščih tudi. Bom malo poklical, pa vam sporočim stanje.
Naj bo tale tema "pripravljalna", če se bo pa razvilo kaj konkretnega, bomo pa odprli novo.

:clap:
Uporabniški avatar
 tini
#160044
Ja tista KG je bila res fletna :) - Pero go ahead :)
Uporabniški avatar
 Manika
#160054
he he, Logarska je bila res zakon. Sploh po tistem, ko nas je lastnik/oskrbnik napodil spat :).
 Nataša
#160056
Manika napisal/-a:he he, Logarska je bila res zakon. Sploh po tistem, ko nas je lastnik/oskrbnik napodil spat :).


gospod Tina :lol:
Uporabniški avatar
 Pero
#160057
Hehehe ... mene sicer ni blo takrat v Logarski, ampak, da ne bom zdej po telefonu kaseru kej podobnega kot: "Marš, da vas ne vidm, banda žurerska!"
:twisted: :roll: :D :shock: :oops:
Uporabniški avatar
 tini
#160059
Manika napisal/-a:he he, Logarska je bila res zakon. Sploh po tistem, ko nas je lastnik/oskrbnik napodil spat :).


Khm, starih tem pa res ne bi pogrevali.. :)
Se se dobro spomnim razlogov zakaj nas je napodil spat.. a ne bomo o tem :wink: :twisted:
Uporabniški avatar
 Bor
#160063
Pero napisal/-a:Hehehe ... mene sicer ni blo takrat v Logarski, ampak, da ne bom zdej po telefonu kaseru kej podobnega kot: "Marš, da vas ne vidm, banda žurerska!"
:twisted: :roll: :D :shock: :oops:

ne ne....mislim da ne bo tko hudo....

ps: iz treh laptopov je pa donela...: ...vedno si sanjala njega......do kdaj zjutri že?.....zjutri pa tek pri precej minusa do Solčave.....huh super je blo :wink:
Uporabniški avatar
 pajo
#160082
Prideva oba z ženo kam, kdaj naj pa odloči večina. Sva pa bolj za januar če bo pa decembra pa tudi prav.
Uporabniški avatar
 bobr
#160084
Če je kaj demokracije pri izbiri datuma sem za december ali prvo polovico januarja. Drugo polovico januarja sem službeno prekooceansko odosten pa res ne bi rad zamudil te žurke :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#160221
Zaenkrat prevladuje januarski datum.

V resnici le dvigujem temo :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#160676
Ravnokar sem bil anketiran in ugotavljam, da je januar res bolj aktualen in prav je tako.
Kaj bo spet kak dolgi trening tistega dne na predprogramu?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA