rekreativne in tekmovalne plavalne prireditve, plavalne za rekreacijo in zdravje, plavanje kar tako, ...
 nana
#160785
Verjetno obstaja tudi pri plavanju lestvica (kot pri teku), s katero lahko oceniš svojo pripravljenost.
Če jo imaš, ali jo lahko prosim objaviš. :)
Uporabniški avatar
 meduza
#160792
trenutno je nimam

do 60. leta
415 do 500 metrov - dober
nad 500 metrov - odličen
Uporabniški avatar
 še1PR
#161182
Bravo TF Špic!!! :laola :laola No, pa trener tud, čeprav je Riba! :twisted: :wink: :D

ero napisal/-a:kaj pravite - a TF organizira podobno prireditev?
jaz pravim: YES!! :wink: :D
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#161236
V temle vremenu bi bilo prav luštno narediti kakšno prvenstvo TF v rekrativnem plavanju. Dobro, eni znate tudi bolje ... :-)
Uporabniški avatar
 tadejk
#161240
Jaz se pridružujem- sem za rekreativno tekmovanje.

Samo ne takšni rekreativci, ki plavajo 100m 1:09. :)

Tadej
Uporabniški avatar
 mihaperme
#161241
Bi bilo fajn, da se tudi v okviru TF organizira kakšna tekma za "skrite" tf-plavalce.

Glede sobote pa...ena izkušnja več. Na 800m mi ni šlo preveč od rok, bo spomladi bolje ko bomo osvojili še obrate...z nastopom v štafeti pa sem zadovoljen.

Se vidimo na naslednjem "čofotanju"...

lp

miha
Uporabniški avatar
 izyemna
#161243
Hoj,
Meduza, krasne fotke in hvala za lepo reportazo!
Smo se pa imeli prav fino - before and after :wink:

Ero, super ideja za tekmo.

lp :D
Uporabniški avatar
 stena
#161258
tadejk napisal/-a:Jaz se pridružujem- sem za rekreativno tekmovanje.

Samo ne takšni rekreativci, ki plavajo 100m 1:09. :)

Tadej


to je pa diskriminacija za 1.09 - PB plavalce..js bi tut pršu :oops:
 ton
#161270
Glede na to, kako so Ribaki (ki so tokrat organizirali zadevo) malone na kolenih prosili folk, naj se pride naplavat, predlagam, da tule objavimo naslednji termin Slovenije plave, pa naj obvelja še za 'prvenstvo TF'.
Uporabniški avatar
 mazi
#161377
Ojla,

Lepe slikce... :cast: Tudi naša družinca se bo naslednjič (ko malo izboljšamo tehniko) - z veseljem pridružila... :wink:
Uporabniški avatar
 3man
#161399
Pridružujem se Steni za mnenje o diskriminaciji.
Kako bi bilo, če bi prepovedali udeležbo tistim tekačem na tekaških prireditvah, ki laufajo mali maraton hitreje od 1:29 (velja za moške) Izhajam iz % zaostanka za sv. rekordom.

lp
Uporabniški avatar
 ero
#161402
odprto plavalno prvenstvo TF? :D

termin? ena sobota v januarju, ne? bolj proti koncu. bojo štiri proge dovolj? discipline enake kot to soboto, le absolutni rezultati brez kategorij. za medalje bomo še videli...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA