Moderator: lenči

 AinE
#163367
Jest bi šla tud rada enkrat na Dunaj na 21-ko za 2 dni :shock: :oops: :D
Me vzamete s sabo :?:

Lp E. :D
Uporabniški avatar
 pajo
#163368
AinE napisal/-a:Jest bi šla tud rada enkrat na Dunaj na 21-ko za 2 dni :shock: :oops: :D
Me vzamete s sabo :?:

Lp E. :D

Ups :oops: tole bo pa treba organizatorko vprašati. Veš da te bo vzela pa boljšo polovico prav tako naj se še on nadiha frišnega zraka! :D
 AinE
#163371
Pajo, to bi bilo pa res super :lol:

Lp E. :wink:
Uporabniški avatar
 pajo
#163374
Mislim, da bi morali poiskati pomoč vestnega organizatorja Radencev in Palmanove. :roll: Če pa ima kdo kak drug predlog... možgančke zbuditi neki bomo že poštudirali. Tako kot misli Loni, da je pač treba na Dunaju prespati vsaj 1 noč mislim, da bo kar držalo.
 jfreak
#163391
Evo, še en interesent za Dunaj. Že pridno treniram in če bo sreča bo to moj prvi pravi maraton (drugače pa 21ka) :D
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#163421
hoj

če so tole takšne "male" prijave :?: štejte še mene zraven :wink:

LP Bojan :D
Uporabniški avatar
 niki
#163426
Midva z mojim imava tudi namen iti, čeprav sem upala na njegov suport med tekom, ampak očitno bo tudi on svojo zmago lovil :D
No ja, sej imam še nekaj časa, da ga prepričam :lol: :lol:

Upam pa na več dnevni obisk Dunaja, vse je odvisno od razpoložljivega varstva za otroke :wink:
 nana
#163457
spela* napisal/-a:[In štafete. :wink:

Štafete so prav zanimive. Razdalje namreč niso enakomerne. Jaz sem se lani do 16 km spraševala, zakaj imajo eni drugačne številke, kot jaz. Na 16. km mi je pa kapnilo: štafete :roll: Drugi potem teče slabih 6 km zadnja dva pa približno 10 km. Na ta način lahko sestavijo štafeto tudi različno pripravljeni tekači. :) Jaz sem imela idejo, da bi tekla z mojo mladino, pa jih nekako ne spravim na Dunaj (se imajo takrat toooliko za učit) :wink:
Pa še ena zanimivost... Prvi v štafeti lahko potem nadaljuje in odteče polmaraton. Samo prijavi se na dva konca in si namesti pač dva čipa. Zanimivo :D

@IRA: Lahko mi kar začnete nakazovat... se bliža novo leto (ne bo problem zapravit) :D

Sem pa pogledala, kako je s tistim prenočiščem od lani. Takole:

Arnia, Nordring 4, 2334 Dunaj - Vösendorf
Čas potovanja: 18.4.09 - 19.4.09

Dvoposteljna soba
Pri zajamčeni rezervaciji: brezplačna odpoved do 18.4.09, 14:00 (lokalni čas hotela).

18.4.09 - 19.4.09
Cena za vikend
89,00 EUR
(na sobo/nočitev)
Zajtrk vklj.

Storitve: vključno
DDV: vključno
Ostali davki: vključno

Podatki o cenah vključno z vsemi podatki o davkih štejejo k podatkom hotela.

Naj vas samo opozorim, da z rezervacijo ni za čakat do zadnjega, ker se pred maratonom hoteli kar hitro napolnijo. Plačaš pa v hotelu. Na kartici sredstva samo rezervirajo, če se ne bi pojavil. Je pa tudi rok odjave kar fleksibilen.

PS: Glede prevoza se mi pa zdi, da bi po 4-je v avtu ceneje prišli skozi. Vedno gredo zraven tudi tisti, ki ne tečejo (in so torej bolj spočiti). Ni vrag, da ne bi uspelo :wink:

Torej? :D
Uporabniški avatar
 pajo
#163469
Pri nas je zelena luč za Dunaj sedaj pa pridno nabirat km. Tukaj bom pa rabil za kako nedeljo družbo. Upam na kake prostovoljke - oni drugi so vsi prehitri jih ne mislim po celem PST-ju loviti.
 NA
#163477
Mene pa zanima, kdaj je tek v Beogradu?
Uporabniški avatar
 5rca
#163862
Cormi napisal/-a:
pajo napisal/-a:
raf napisal/-a:Zanimivo.........
:roll: Čeprav je še mal prezgodaj za prijavo se bi ob nizu izjemnih dogodkov zadevo tudi sam rad udeležil.

Ne boš edini na koncu bo cel bus kot za Palmanovo!


Tako kot v Palmanovo bi šla pa tudi na Dunaj!


jest tut, jest tut ... na Dunaj laufat :wink: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Classix
#163941
Tole je hudo rajcik in je nekako sramežljivo označeno na domačem koledarju...

Interesenti za prevoz z vlakom dobijo informacije na naslednjem linku
http://www.slo-zeleznice.si/sl/mednarod ... ljubljane/
Predvsem so ugodne cene povratnih vozovnic v ponudbi City Star.

Ponudba hostlov pa je tukaj...
http://www.vienna-marathon.com/?url=unt ... terkuenfte
Pozor...nekateri hostli smatrajo vikend ko je tek za ''special term'', nekateri zopet ne.

Hmmm, girice na Kantridi ali Sacher na Dunaju...štafeta ob morju, štafeta ali polovička na Dunaju...jej, jej pobč kulko izbire :lol:

LP
Matjaž
 AinE
#164049
Ja, a si bomo moral kr sami prevoz in prenočišče zrihtat ? :?

Kja pa če bi za to poskrbela turistična agencija GTA Neptun. :idea: :oops:

Leta 2007 so nam za Beograjski maraton zrihtal vse od prijav, prevoza, prenočišča, skupne večerje,... 8)

Lp E. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA