vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 pryks666
#162558
mamljive tte slikce :) ...mogoče skočim v petek če nebo preveč snega vsipalo :D ... še še še še še še še :)
 Gasper`
#162981
Potem je Pokljuka normalno dostopna?

Ker po radiu je bilo, da je možno samo z verigami.
Uporabniški avatar
 AVI
#163975
...na Pokljuki prava snežna pravljica....snega kolikor si ga človek zaželi......v soboto nekoliko oblačno vreme, ter 1-2 cm snega na progah.....danes pa jasno brez oblačna do poldneva......proge so sicer iz sobote na nedeljo na sveže potegnili, vendar pada iz smrek veliko majhnih vejic, storžev ter snega, tako da je proga polna omenjenega...no pade tudi kakšna smreka (te se je bolje izogniti)... :lol: .....na progi 10 km je opozorilo...v smislu.....ker je možnost padanja dreves, je proga zaprta.....ampak... :wink:

...cesta normalno prevozna....
 urosp
#163999
Tudi jaz sem bil danes na Pokljuki in zgornja proga od strelišča do mosta je obup. 10ka je OK, vendar je občasno veliko storžev, vej,.. Pa še tisto obvestilo na začetku. Upam, da jim bo ta teden uspelo zrihtat proge. Snega je ogromno.

Drugače je pa proga po cesti proti Konjščici super. Leto sem prvič tekel po njej. Tudi storžev in vej skoraj ni. Pa še sorazmerno ravna je (čeprav rad tečem v hrib).
Uporabniški avatar
 wasabi
#164007
Tudi jaz malo nejevoljna zaradi ogromno vejic in storžev na 10k, kar res otežuje tekoče tekanje. Ampak snega je pa ful:-). Upajmo da bodo malo počistili...
 Gasper`
#164038
Ja vceraj je bilo res slabo na pokljuki. So se mi preveč smučke smilile, tako da sem po ca. pol ure tek zaključil.
Uporabniški avatar
 wasabi
#164050
No, jaz sem vztrajala. So se pa ljudje pritoževali, da bi morala vojska malo bolje skrbet za proge...
 007
#164108
wasabi napisal/-a:No, jaz sem vztrajala. So se pa ljudje pritoževali, da bi morala vojska malo bolje skrbet za proge...


Zastonj je umrl, hvala ga je pa pokopal!
Uporabniški avatar
 vizi
#164158
Kakšno je trenutno stanje prog na Pokljuki?
 Gasper`
#164213
Tudi mene zanima kako je pri vojašnici. Če je že kaj manj vejic in storžev po progi.

Na Zajavorniku je bila danes milina. Super vreme in proga.
Uporabniški avatar
 Tony j
#164309
Gasper` napisal/-a:Tudi mene zanima kako je pri vojašnici. Če je že kaj manj vejic in storžev po progi.

Na Zajavorniku je bila danes milina. Super vreme in proga.


Danes so bile pri vojašnici sveže potegnjene špure. Špur za klasiko na delu proti Uskovnici ni bilo, drugače pa vejic in storžev precej manj ker so sfrezani od ratraka ( so v manjših delcih).
 herko
#164335
upam da bo jutri lepo vreme čeprov ne kaže dobr
grem mal pogledat na pokljuko
da testiram nove smuče
lp
 herko
#164365
upam da ni preveč snega napadal
da se bo dal lepo pridt na pokljuko in mal laufat
a ma kdo kakšne informacije kakšno je stanje
 Gasper`
#164370
Radovljica ca. 10 cm novozapadlega snega.
 herko
#164387
upam da bodo proge kej urejene
lp
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA