Kdaj naj se zgodi TF ponovoletno druženje?

9., 10., 11. januar 2009
9
53%
16., 17., 18. januar 2009
6
35%
23., 24., 25. januar 2009
2
12%
Uporabniški avatar
 Bor
#165702
jaz potrjujem 2 osebi + spanje+hrana
lp :D
Uporabniški avatar
 softi
#165730
Pridemo v soboto 3 (še1PR,Rok,Softi)+1 črni pes (verjetno) - brez hrane, brez spanja, "samo"druženje do zgodaj popoldan,ker pol momrmo nazaj v Lj.

lp
:D
 spela*
#165753
Pero napisal/-a:Pogovarjal sem se z gospo/dično iz Doma planincev. Do srede(jutri) moram sporočiti koliko nas bo, da grejo lahko oni potem v nabavo. Želel bi si malo bolj živahnejšega odziva ....
Zaenkrat kaže zelo švoh. Če se nas do jutri ne nabere 20, zadeva odpade :(

LP!


Pero, kot sem ti že napisala, sem glasovala za to, da bi bil dogodek en teden kasneje, ker sem že takrat imela v mislih tekmo to nedeljo. Vem, da je večina glasovala za ta vikend, zato je prav, da si prisluhnil mnenju večine. Vsem pač ni mogoče ustreči ... Razmišljala sem sicer o tem, da bi vseeno prišla vsaj za pol dneva, čeprav bolj kaže, da ne.
Upam, da druženje uspe!
Uporabniški avatar
 bobr
#165756
Spela: pa prestavi tekmo :) veš koliko bo še polmaratonov letos ufff. A novoletno druženje je samo eno :wink:
 spela*
#165757
bobr napisal/-a:Spela: pa prestavi tekmo :) veš koliko bo še polmaratonov letos ufff. A novoletno druženje je samo eno :wink:


Sem že prijavljena in psihično pripravljena. :lol:
Moram trenirati. Ena stava me čaka letos. Pa še sama sem jo sprožila. :twisted:
Uporabniški avatar
 Pero
#165762
Najbolj problematična je uporaba koče. Seveda se jim mora splačat celotno kočo ogret in bit tam cel dan samo zaradi nas. Zato je tudi spodnja meja 20 ljudi. Sedaj pa od vseh prijavljenih večina pride le na druženje. Kar je vsekakor super, da me ne boste narobe razumeli. Važno je, da smo skupaj. Vendar je to premalo, da bi lahko dobili kočo.
Predlagam, da druženje prestavimo na pomlad, ko bo koča vsak dan odprta in bo lahko druženje potekalo neodvisno od števila udeležencev.
Kaj pravite?
 spela*
#165779
Pero napisal/-a:Predlagam, da druženje prestavimo na pomlad, ko bo koča vsak dan odprta in bo lahko druženje potekalo neodvisno od števila udeležencev.
Kaj pravite?


Po moje moraš vprašati predvsem tiste, ki so se veselili druženja že ta teden, če so za to, da se prestavi.
Samo to potem ne bo več "novoletno" druženje, si bo treba kaj drugega izmisliti. :lol:
Uporabniški avatar
 softi
#165852
Pero napisal/-a:Predlagam, da druženje prestavimo na pomlad, ko bo koča vsak dan odprta in bo lahko druženje potekalo neodvisno od števila udeležencev.
Kaj pravite?


Mi3 smo za. Pero, hvala za trud in pripravljenost zadevo speljat :D!

Lep dan
Softi
Uporabniški avatar
 tadejk
#165853
Pero napisal/-a:Predlagam, da druženje prestavimo na pomlad, ko bo koča vsak dan odprta in bo lahko druženje potekalo neodvisno od števila udeležencev.
Kaj pravite?


Pero, hvala za trud. Spomladi pa se prav gotovo vidimo. Logarska je vedno zanimiva.

Tadej
Uporabniški avatar
 Pero
#165857
Hvala vsem za podporo. Z veseljem se bom spolmladi lotil podobne organizacije.

LP!!
Uporabniški avatar
 Bor
#165859
Pero napisal/-a:Najbolj problematična je uporaba koče. Seveda se jim mora splačat celotno kočo ogret in bit tam cel dan samo zaradi nas. Zato je tudi spodnja meja 20 ljudi. Sedaj pa od vseh prijavljenih večina pride le na druženje. Kar je vsekakor super, da me ne boste narobe razumeli. Važno je, da smo skupaj. Vendar je to premalo, da bi lahko dobili kočo.
Predlagam, da druženje prestavimo na pomlad, ko bo koča vsak dan odprta in bo lahko druženje potekalo neodvisno od števila udeležencev.
Kaj pravite?

ok....
ampak sem pa razočaran...... :cry: ....spomladi me ne bo v LG.....
ps: Pero , hvala ker si se potrudil 8) ......
Uporabniški avatar
 Z*
#165868
Pero napisal/-a:Hvala vsem za podporo. Z veseljem se bom spolmladi lotil podobne organizacije.
LP!!

Hvala, Pero, ponovno in tudi za naprej, ker se trudiš ... :cast: Veselimo se spomladanskega srečanja! :idea:
:arrow: Če kdo v soboto slučajno zaide v Logarsko, se pa lahko vidimo, nekateri se ne vdamo tako zlahka ... :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA