Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 AVI
#173771
Takole končno mi je uspelo najti nekaj časa, da uredim čase s podviga...
12 ur Rekorda Šmarne gore.... :D ...upam, da ni kakšne večje napakice... :ignore: ...:lol: :lol:

Drugače pa še enkrat čestitek vsem za lastne dosežke....

Slika

Slika

...res dobro nam je uspel, tale projektič...in sedaj sem še toliko bolj prepričan za drugo leto...verjetno kar podoben termin... :wink:

P.S. Hvala vsem za izrečene čestitke.... :wink:
 večno mlad
#173782
Čestitam za izveden projekt. Tudi start ponoči ima svoje čare in konec ob dveh tudi. Pa tudi meni se bo do drugega leta verjetno mišica nazaj zarasla. Tako da predvidevam, da se bo število tistih, ki bodo startali povečalo.
 klas
#173798
Bravo AVI za tole statistiko.

Detajlno in srčno obenem...čestitam vsem!

Ja super je blo...tekma (ali če hočete srečanje) ima čar ravno v tem, da se začne ob dveh zjutraj, ko gora spi in je vse tiho in temno (no, tokrat smo sicer uživali tudi v skoraj polni luni). Le nekaj lučk skrivnostno polzi skozi noč.
Molk se stopnuje do vrhunca, dokler ga ne prereže prvi žvrgot, ki se kmalu sprevrže v živahno ptičjo jutranjo simfonijo.
Sledi svit in jutranja zarja - poseben občutek na gori.
Naslednja točka je sončni vzhod, ki je v naravi vedno veličastne. Potem je dopoldan, ko se gora socializira - množice pridejo, mladi, stari, družine - tekmovalce vzpodbujajo ipd. Tekma se odvija, novi udeleženci.
In potem finiš, v najbolj toplem in lenobnem delu dneva - zadnji vzponi, izstiskanje zadnjih moči, preizkus volje...kulminacija ob dveh, čestitke, šmarnogorski zvon želja - ravno pravi čas za kosilce, pogovor, pivo in na zdravje...

To je to in tako, kot je, je odlično zastavljeno!
Uporabniški avatar
 PeterM
#173813
AVI napisal/-a:Takole končno mi je uspelo najti nekaj časa, da uredim čase s podviga...

AVI, zelo si se potrudil z analizo. :)
Hvala ti.

LP Peter
Uporabniški avatar
 vencelj
#173838
klas napisal/-a:Bravo AVI za tole statistiko.

Detajlno in srčno obenem...čestitam vsem!

Ja super je blo...tekma (ali če hočete srečanje) ima čar ravno v tem, da se začne ob dveh zjutraj, ko gora spi in je vse tiho in temno (no, tokrat smo sicer uživali tudi v skoraj polni luni). Le nekaj lučk skrivnostno polzi skozi noč.
Molk se stopnuje do vrhunca, dokler ga ne prereže prvi žvrgot, ki se kmalu sprevrže v živahno ptičjo jutranjo simfonijo.
Sledi svit in jutranja zarja - poseben občutek na gori.
Naslednja točka je sončni vzhod, ki je v naravi vedno veličastne. Potem je dopoldan, ko se gora socializira - množice pridejo, mladi, stari, družine - tekmovalce vzpodbujajo ipd. Tekma se odvija, novi udeleženci.
In potem finiš, v najbolj toplem in lenobnem delu dneva - zadnji vzponi, izstiskanje zadnjih moči, preizkus volje...kulminacija ob dveh, čestitke, šmarnogorski zvon želja - ravno pravi čas za kosilce, pogovor, pivo in na zdravje...

To je to in tako, kot je, je odlično zastavljeno!


Klas, lepo zapisano!

LP, vencelj

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA