Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

Uporabniški avatar
 bobr
#173808
Evo folk odločen sem da grem na kras ampak letos v čisto drugi vlogi :lol:

Ker bomo lačni in žejni po tem hudem naporu predlagam da se kot lani kje dobimo. Kdo je že lani organiziral? Je kak kandidat?
Nazadnje spremenil bobr, dne 20 Mar 2009, 13:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tae
#173812
Prekopirano iz druge teme:

IRA napisal/-a:Drugač pa mene zanima ... a se gre TF-jevsko pol kej jest ... al ne bo nič analize al ... :roll: :twisted: :?: :?:


Jaz sem napisal tam:
Analiza ?
Lani sem jaz rezerviral gostilno, vendar je bila udeležba tako boga, da se tega letos ne grem več. Po mojem se bomo tam sproti zmenili tisti, ki se bomo pač srečali.

Bobr, vesel sem zate, da želiš biti še vedno aktiven na forumu, kljub vsem tvojim nevšečnostim v zvezi s tekom. Organiziral si skupinsko prijavo, upam da ti uspe tudi z analizo.

Hvala ti lepa, se vidimo.
Uporabniški avatar
 Arabo
#173816
Predlagam, da se po teku dobimo v pivnici na terminalu (pri mejnem prehodu), če je še odprta. Tam je/je bil velik prostor z dovolj miz. Verjetno tudi ni potrebna predhodna rezervacija, ker tako bomo jedli in pili vsak po svoje.

Picerija in pivnica Gold v Hotelu Kompas. Sem tudi poklical, vendar priporočajo predhodno rezervacijo (vsaj približno) brez kakršnih koli obveznosti. Številka 05/73-80-600.

Sam sicer še nisem bil tam. Drugače lahko tudi v piceriji Cavalino v centru, a menim, da ni dovolj prostorna za večjo (nad 100 ljudi) skupino. Tudi razporeditev prostorov, verjentno ni primerna.
Uporabniški avatar
 Classix
#173817
Arabo napisal/-a: Drugače lahko tudi v piceriji Cavalino v centru, a menim, da ni dovolj prostorna za večjo (nad 100 ljudi) skupino. Tudi razporeditev prostorov, verjentno ni primerna.


Ravno govoril z njimi v imenu TF (ajde vrži kamen...) Imajo testenine in pizze tako za pravo kot krivojedce. Prostor za 15-20 ljudi. Okvirno rezervacijo jim bom sporočil jutri do 18:00. Gostišče se nahaja 5. min španciranja od štarta oz. cilja teka. Interesenti...javimo se!

1. Classix
2. Laufer (drugače grem z vlakom domov... :lol: )

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 Loni
#173818
1. Classix
2. Laufer (drugače grem z vlakom domov... :lol: )
3. Loni - moralna podpora za Lauferja, pa ker jaz tudi ne bi šla z vlakom nazaj, pa ker sva z mušnico že sedeli z Arabom za isto mizo v dotični piceriji.
4. mušnica bo šla itak zraven, je ne bom niti spraševala
5. REZERVIRANA za tisto, ki tudi ne bo hotela peš domov in ki tudi verjetno ne bo jedla kraške jote, zabeljene z ocvirki :lol:
Uporabniški avatar
 bobr
#173820
6. Bobr
7. jakica
8-9 rezervirano :)
Uporabniški avatar
 Classix
#173822
@ Loni...narobe sem zapisal. Če ne gre @ Laufer na analizo grem jaz z vlakom domov...prazni kupeji, ''Lisičkina Restavracija'', domotožje... :lol: :lol: :lol:...

Ala, gremo na Ano in Lizo...

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 Loni
#173826
Classix, saj je vseeno, glavno, da se tam najdemo, no, saj mi se bomo že skupaj sprehajali po progi, za Lauferjem bo pa samo prah viden, razen če ga ne bo treba privezat, ob kakem močnem sunku burje nam ga lahko odpihe, pa bo spet pri sosedih pristal.
Uporabniški avatar
 tae
#173830
10.

itak sem zraven ne glede na to kdaj in kje
Uporabniški avatar
 IRA
#173836
11. Larchi
12. IRA
13. Dalibor

... pa če naše privat debate veljajo še...

14. riba
15. Arbo
16. lonely

:twisted: :twisted: :twisted:
Nazadnje spremenil IRA, dne 20 Mar 2009, 16:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 riba
#173841
Ira: veš, da sem mož beseda :wink:
Uporabniški avatar
 Classix
#173845
Glede na neverjetno zanimanje sem pravkar potrdil rezervacijo za 15 + cca. 10 oseb za Tekaški forum :TF) od 13:30, 14:00 ure dalje. Kar nas bo več...nas bo pač več.

http://freetime.si/05/gostilna/6210_sez ... llino.html

LP
Matjaž

Prijavljajte se še naprej...da jih vem presenetiti!
 spela*
#173847
A je ostal še kakšen sedež zame? :twisted:
Uporabniški avatar
 Laufer
#173848
:lol:
Potrjujem udeležbo pod št. 2. Hrana je prva stvar pri teku, saj lahko drugače še shujšam.
Bom tekel s kamni v žepih, da me ne odpihne :rol: Sicer pa boš imel ključ od avta tako ali tako ti, tako da bom moral jaz iskati tebe po okoliških oštarijah, da te varno dostavim domov.
Uporabniški avatar
 IRA
#173850
Sej ni panike glede prostora :twisted: :twisted: :twisted:

Ker ... eni se boste že najedli, ko bomo drugi šele prišli :twisted: :lol: 8)

Aja pa, če Larchi ne gre ... nas bo šlo mal več z vlakom :twisted: :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA