iščete rabljeno športno opremo ali pripomočke? povejte tule ...

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 mazi
#174762
Ojla,

Z ženo kupujeva tratlnski dres (zame M zanjo XS).

Lahko je rabljen - samo da je ohranjen in cenovno ugoden... :wink:
Uporabniški avatar
 matej712
#174764
ebay ali pa povprašaj na triatlonski zvezi

včasih se neoprenske obleke da dobiti v hoferju in podobnih diskontih, samo ne vem, če so ustrezne za 3atlon
Uporabniški avatar
 mazi
#174767
Midva se bolj zanimiva za dres in ne neoprensko obleko...

Bom pa očitno tudi na tratlioski zvezi malo povprašal...?!

Če mogoče kdo kaj kokretnega ve, pa le z besedo na dan... :wink:
Uporabniški avatar
 olson
#174785
Mene tud zanima kje bi dobil triatlonski dres :lol:
 ton
#174786
Bubašport, kolesarske štacune, kolesarske štacune in splet v tujini - Avstrija in Italija -, štanti na prvih dirkah v tujini... In povprašajte klube, če jih dajo kje delat (naš jih še ne).
Uporabniški avatar
 obi
#174787
matej712 napisal/-a:ebay ali pa povprašaj na triatlonski zvezi

včasih se neoprenske obleke da dobiti v hoferju in podobnih diskontih, samo ne vem, če so ustrezne za 3atlon


Te obleka sploh niso primerne za plavanje. So bolj namenjene namakanju ali potapljanju.

Največjo izbiro triatlonskih dresov imajo sigurno na kakšni triatlonski prireditvi. Najbližje je tiatlon celovec v juniju. Drugače je pa nekaj triatlonskih trgovin v Celovcu. Vsekakor pa moraš dres pred nakupom preizkusiti, ker če kupiš prevelikega je bolje,da ga ne uporabljaš.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#174798
individualcev nikjer ne jemljejo resno :cry:
najbolje je vpisati se v kak klub, oz. v dogovoru z njimi se priključiti ponavadi vsakoletnim naročilom
Uporabniški avatar
 mazi
#174799
Mene v bistvu še najbolj zanima nakup rabljenega (ohranjenega) dresa...

Ni hudič, da se bo našel kdo ki ga je že ''prerasel''... :wink:
Uporabniški avatar
 mazi
#174800
lojzeP napisal/-a:individualcev nikjer ne jemljejo resno :cry:
najbolje je vpisati se v kak klub, oz. v dogovoru z njimi se priključiti ponavadi vsakoletnim naročilom
Tudi to sem že slišal, ampak rabljen bi bil vseeno cenejši (pa še brez članarine...) :wink:
Uporabniški avatar
 obi
#174811
mazi napisal/-a:
lojzeP napisal/-a:individualcev nikjer ne jemljejo resno :cry:
najbolje je vpisati se v kak klub, oz. v dogovoru z njimi se priključiti ponavadi vsakoletnim naročilom
Tudi to sem že slišal, ampak rabljen bi bil vseeno cenejši (pa še brez članarine...) :wink:


Kakšen dres pa bi rad? Enodelen ali dvodelen ali top?

Največ izbire imaš sigurno na ebayu. Vendar triatlonski dresi morajo biti oprijeti,pri rabljenem ali novem pri nakupu brez probe je zelo rizkantno.

Za kaj ga pa potrebuješ? Za treninge ali tekme? Na treningih ga običajno niti ne rabiš. Tekmo se pa da tudi z drugimi cunjami dobro speljati.
 Orca
#174829
zdravo

prvo napisi za kaksne tekme jih rabis?

sprint , olimpik , half , IM ..? in potem ti bomo znali pomagat;)

eden od proizvajalcev :http://www.kiwami.co.uk/collec_trisuits_H.asp
sam tekmnujem v temu dresu in je vredu. Je pa spet vse pogojeno od izbire dolzine triatlona , temp. vode na sami tekmi pa od tvoje izbire

kaksne prednosti in slabosti ima posamezen dres pa si preberi;)

lp miha


p.s : ce je zelja po sprint imas okol 26.4 eno lepo tekmo v trstu z zlo velik ljudi
 damjan10
#174849
motivacija na vrhuncu :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 mazi
#174991
Ojla,

Hvala za odgovore, no glede na to da sem nov v teh ''vodah'' se misliva najprej udeležiti kakega sprint maratona in kasneje olimpika. Za sam trening v bistvu res ne potrebujem dresa (ne vem pa kaj mi priporočate - dvodelni, enodelni...) Glede na to da vsaj za enkrat razmišljam o bolj toplem vremenu - tudi kakega neoprena še nimam v mislih... :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#175009
dres je le eden od dejavnikov pri triatlonu.
ne vem sicer kakšno kolo imaš, a če imaš na njem "partapako"( kompetenten za razlago je Pegaz ), ga ni dresa, ki ti bo dal krila ... :wink:
lepo, počasi napreduj, in uči se na lastnih napakah :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA