Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 activean
#175000
Jaz po času od 8 km pa do cilja tudi (uradno 1,5km) po času menim , da je okrog 1200-1300m
Torej cela proga med 9200-9300m :)
Uporabniški avatar
 pershing
#175005
Bravo Vipavci, prvič sem bil na tem teku in vse pohvale tudi z moje strani. Čeprav sem na 2. km padel, k sreči do zvina desnega gležnja ni prišlo. Zadovljen prisopihal cilj, čas 40.30, zame odlično :lol: :lol: :lol:

Se vidimo na naslednji dirki SP.

LP
Uporabniški avatar
 zz topka
#175010
Ja, do majhnega kiksa pa je le prišlo pri podelitvi za policijo. Nam ni nobena duša niti besede omenila o tem, da moramo kaj napravit mi. Rečeno je bilo, da ima policija zase vse zrihtano. Da si bodo oni sami podelili medalje. Pa ni bilo tako.
K sreči je pritekel mimo Roko, povedal kako in kaj in v par minutah smo zrihtali še rezultate zanje...

Konec dober, vse dobro....
Uporabniški avatar
 Loni
#175027
zz topka, kaj bojo to dobre palačinke s tvojo marmelado, smo na poti nazaj že kar sline cedili.
Pridem tudi po đelat, čeprav bom morala v hrib sopihat, saj konec koncev znam tudi peš hodit.
Uporabniški avatar
 zz topka
#175030
Loni napisal/-a:zz topka, kaj bojo to dobre palačinke s tvojo marmelado, smo na poti nazaj že kar sline cedili.
Pridem tudi po đelat, čeprav bom morala v hrib sopihat, saj konec koncev znam tudi peš hodit.


EDO, BRKO, VIDIŠ?
SPET POD MIZO VSE ZMENJENO!!!
 Stanislav Meža
#175090
Po dolgi letih sem se zopet udeležil teka v VIPAVI ,nič se ni spremenilo .Še vedno je to odličen tek z veliko prijaznimi ljudmi ter pravo organiziranostjo.res vse pohvale .DRUGAČE PA ŽE PEČEM PICE IZ MOKE KI SEM JO DOBIL Nekoga pa sem pogrešal ,KJE JE BIL VESELKO Š.
 edo-brko
#175149
Lp!

Ja kaj čemo "korupcija" je vse okrog nas. Ostal sem brez marmelade, dželata, vina in še česa ampak najbolj hudo je, ker sem spustil še en lep tek in videnje z veliko prijatelji in znanci!

Še en kiks imate zz-topka. Pri pregledu rezultatov sem ugotovil, da je prijavljenih 196 tekmovalcev (glavni tek) uvrščenih pa je samo 195, eden manjka in pri pregledu vaših slik sem ga izsledil (zelo uspela slika, ki pa mu ni pomagala da bi ga upoštevali). "Pozabili ste na mojega prijatelja št.1128. Upam, da boste to uredili.

Ja Stane poznaš tisto pesem ..... vse manj nas je .... (mene nisi pogrešal?).
Uporabniški avatar
 zz topka
#175173
[quote="edo-brko"]
Še en kiks imate zz-topka. Pri pregledu rezultatov sem ugotovil, da je prijavljenih 196 tekmovalcev (glavni tek) uvrščenih pa je samo 195, eden manjka in pri pregledu vaših slik sem ga izsledil (zelo uspela slika, ki pa mu ni pomagala da bi ga upoštevali). "Pozabili ste na mojega prijatelja št.1128. Upam, da boste to uredili.



Ojla, ja lepo, da mamo nadzornega, če že teč ne pride... veste, tu pa res nismo mi nič krivi, a bom vso zadevo že jaz sporočila Timingu, ki je imel rezultate čez, ker sem namreč opazila, da manjka tudi BojanM.
Res je , da je na polovici proge odstopil, a na seznam pa le mora priti, ne? In še stalno številko si je prav v soboto kupil...

Torej, že sporočam Timingu...
Stane, BojanM, soryy!!!

NO, SEM ŽE SPOROČILA. UPAM, DA SE BO ČIMPREJ UREDILO!
Nazadnje spremenil zz topka, dne 30 Mar 2009, 09:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 matija-z5
#175311
no zdej k ste pa že usi kej povedli in se lepo raspisali bom pa še jst mal povedu 8)
najprej morm rečt de je blu dobru poštimno z okrepčevalnico... tu zmiri kritizirm skor n vseh tekh de j premal vode... sam tokrt pa je blo vredu.
pol morm nujno pohvalt še mojo tetko ko je tko lepo komentirala dogajanje cel čas tak de nam ni blo dolgčas (=. :wink:
drugače mi je šlo vredu le zadnih 300metro ma ko mi ni spet nek zaribalo u nogi pa sm u cil prčotu... :shock:
še enkrat pohvala organizaciji...:laola
edino kar je mankalo je bil mirko sm ga skor prepriču pol pa se je nek na službo izgovarju :(

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA