Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#175450
Pozdrav!

8) Dvojec brez krmarke (Raziskovalec in moja malenkost) išče krmarko za progo 28km v času 2:50. :) Znanje navigacije po zahtevnem terenu ni pogoj. :P Snežno bele suprege v cilju tudi ne. :twisted: V zahvalo za sodelovanje lahko obljubiva kakšen kos čokolade na poti in kakšen kos pice in požirek piva v cilju. ;) (pico in pivo se lahko nadomesti tudi s sadnjem, zelenjavo in sokom PRESS) :D
8) Kandidatke, ki jih je in ki jih ni strah naprošava, da se javijo na ZS ali email. ;) Hvala. :)

Lp, raziskovalec in orazni slon

p.s.: 8) Kandidati v krilcih zaenkrat niso v konkurenci. :P
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#175713
Zs-ji in E-maili vsaj meni (zaenkrat ) sploh ne pregorevajo. :cry:
Torej je treba tole temo spraviti malo višje. :wink:
Torej še enkrat naprošava spoštovane kolegice forumske tekačice in tiste, ki forum samo berete, da sestavimo eno mešano trojko. Če je tempo prehiter, dodajam - tudi če gremo nekaj minut počasneje, ni problema, važno da smo pod tri ure.
Drugače sva pa z oranžnim_slonom zelo prijazna in obljubiva tudi strežbo na postajah, zabavo na progi, morebitno udeležbo na analizi.
Skratka kar brez strahu. Lahko pa se seveda javljate tudi javno.
:wink: :D
 nana
#175753
Če se vama nič drugega ne pokaže, se spet lahko obrneta na teto Justi. Po operaciji in treh mesecih počitka, je polovičko pretekla v 2:10. :evil: Če pa še malo potrenira... :lol: Z njo nisem nič govorila (da ne bo pomote :wink: )
 spela*
#175755
Za spodbudo morebitnim interesentkam, ki se mogoče bojijo omenjene dvojice, samo potrjujem, da tole:

raziskovalec napisal/-a:Drugače sva pa z oranžnim_slonom zelo prijazna in obljubiva tudi strežbo na postajah, zabavo na progi,


drži. :wink:

Evo, če pa zdaj ne bosta dobila kup ponudb, potem pa tudi ne vem ... :roll:
Uporabniški avatar
 še1PR
#175763
spela* napisal/-a:Za spodbudo morebitnim interesentkam, ki se mogoče bojijo omenjene dvojice, samo potrjujem, da tole:
raziskovalec napisal/-a:Drugače sva pa z oranžnim_slonom zelo prijazna in obljubiva tudi strežbo na postajah, zabavo na progi,

drži. :wink:
Tudi jaz potrjujem zapisano! Če ne bi bila že prijavljena, bi se gotovo javila! Še v nepomembnost treh ur bi ju poskusila prepričat! :roll: Edino kar je, kandidatka mora paziti na trebušne mišice! Te bodo v slonovi in razijevi družbi zagotovo trpele! :roll: :wink: :rol: :rol:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#175856
Pozdrav!

8) Punce hvala za prijazne besede. Tudi tebi razy. :) Mene tole spominja na oni vic, ko hoče familija oddati psa in ga hvali v stilu: "Naš kuža je zelo priden in ubogljiv. Ni zbirčen pri hrani, je vse. Zelo rad ima otroke." :P
8) Malo razmišljam, da bi morala napisat, da v resnici grizeva in renčiva, če ne dobiva pol kile surovega mesa pred tekmo, da se med tekmo vedeva skrajno nevljudno in sebično, da na okrepčevalnicah požreva tudi osebje ne samo vodo in hrano, da v cilju zahtevava nosila in infuzijo p*** in še kakšna umazana podrobnost bi se našla. :D (mordabotoboljpritegnilo PRESS)
:twisted: Skratka, prvi april je mimo in dvojec brez krmarke je še vedno samo dvojec. :P
Srečno.

Lp, oranzni polh
Uporabniški avatar
 Sebi
#175865
Če se naša ženska trojka ne poklopi... Če astmo spravim v red... Če začnem kaj trenirati... Se vama z veseljem pridružim! :wink:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#175870
Hvala za PRopagando in Špelando, upam, da je tudi za 1. april mišljena čisto resno.

Sebi napisal/-a:Če se naša ženska trojka ne poklopi... Če astmo spravim v red... Če začnem kaj trenirati... Se vama z veseljem pridružim! :wink:


No tole je že lepše videt, tale prvi če me edino skrbi :wink:
Še vedno se išče kandidatka brez če-jev. (čevlje seveda lahko ima, v copatih je pa precej lažje tečt press) :wink:
Nazadnje spremenil raziskovalec, dne 10 Apr 2009, 08:13, skupaj popravljeno 2 krat.
 spela*
#175967
oranzni_slon napisal/-a:
8) Punce hvala za prijazne besede.


Ni problema. Jaz bom tudi še iskala trojko in pričakovala kakšno priporočilo, med drugim od šefa Golade. :lol:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#175999
Pozdrav!
spela* napisal/-a:Ni problema. Jaz bom tudi še iskala trojko in pričakovala kakšno priporočilo, med drugim od šefa Golade. :lol:

Draga Špela, jaz sem samo skromni pomočnikov vajenec in mi manjka do šefa še veliko žganjcev. Je pa "krotilec severnih pogledov", ki v resnici je nekaj šefu podobnega, žal odpovedal svoje sodelovanje pri tej tekmi, kar v resnici je prava šalamastika.
Aja, priporočila. Priporočim ti lahko le čim več najavljenih obiskov Golade. Ne vem zakaj, ampak ob najavi kakšne punce, da pride tečt se ponavadi na startu nabere kar nekaj fantov. Ni hudič, da med njimi ne najdeš kakšnega primernega za v trojko. ;)

Lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#176002
Pozdrav!
Sebi napisal/-a:Če se naša ženska trojka ne poklopi... Če astmo spravim v red... Če začnem kaj trenirati... Se vama z veseljem pridružim! :wink:

8) Eto, Sebi je zacahnala rezervno trojko. :) Z malo hudobije bi lahko rekel, da si želim, da se ti ženska trojka ne poklopi. :P Hec, hec. Ampak običajno so mešane trojke hitrejše od ženskih. ;) (dobro, ne me sedaj križat :twisted: )
Skratka se slišimo, ko boš vedela kako stoji tvoja original trojka. Velja?
Srečno in hvala za sedaj.

Lp, oranzni slon
 spela*
#176363
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
spela* napisal/-a:Ni problema. Jaz bom tudi še iskala trojko in pričakovala kakšno priporočilo, med drugim od šefa Golade. :lol:

Draga Špela, jaz sem samo skromni pomočnikov vajenec in mi manjka do šefa še veliko žganjcev. Je pa "krotilec severnih pogledov", ki v resnici je nekaj šefu podobnega, žal odpovedal svoje sodelovanje pri tej tekmi, kar v resnici je prava šalamastika.
Aja, priporočila. Priporočim ti lahko le čim več najavljenih obiskov Golade. Ne vem zakaj, ampak ob najavi kakšne punce, da pride tečt se ponavadi na startu nabere kar nekaj fantov. Ni hudič, da med njimi ne najdeš kakšnega primernega za v trojko. ;)

Lp, oranzni slon


Žal me ta teden ne bo na Goladi, pridem pa naslednjič. A bi vidva tačas malo lobirala zame? Če se na štartu slučajno pojavi kdo, ki ni že v kakšni drugi trojki ali ki nima ambicij preteči 12 km v času ene ure, pa tudi ne namena, da bi se po njej sprehajal dve uri ... :roll:
 luzr
#176464
spela* napisal/-a:
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
spela* napisal/-a:Ni problema. Jaz bom tudi še iskala trojko in pričakovala kakšno priporočilo, med drugim od šefa Golade. :lol:

Draga Špela, jaz sem samo skromni pomočnikov vajenec in mi manjka do šefa še veliko žganjcev. Je pa "krotilec severnih pogledov", ki v resnici je nekaj šefu podobnega, žal odpovedal svoje sodelovanje pri tej tekmi, kar v resnici je prava šalamastika.
Aja, priporočila. Priporočim ti lahko le čim več najavljenih obiskov Golade. Ne vem zakaj, ampak ob najavi kakšne punce, da pride tečt se ponavadi na startu nabere kar nekaj fantov. Ni hudič, da med njimi ne najdeš kakšnega primernega za v trojko. ;)

Lp, oranzni slon


Žal me ta teden ne bo na Goladi, pridem pa naslednjič. A bi vidva tačas malo lobirala zame? Če se na štartu slučajno pojavi kdo, ki ni že v kakšni drugi trojki ali ki nima ambicij preteči 12 km v času ene ure, pa tudi ne namena, da bi se po njej sprehajal dve uri ... :roll:


Če pridejo kakšne punce na Golado, jih lahko prestrašimo... Na različne načine. In bodo nekatere deklice tekle dovolj hitro. Na ta-velikih-trojkah.

V izogib obtožbam smetenja. Zanimajo me tudi dolge trojke, če bo sprehajalni tempo treh ur in če mi ne uspe sestaviti skupinice za začetniške trojke (12 km...).
 spela*
#176495
luzr napisal/-a:Zanimajo me tudi dolge trojke,


A kot gledalca? :rol:
Uporabniški avatar
 Laufer
#176503
spela* napisal/-a:
A kot gledalca? :rol:


Tole je bil pa nizek udarec.

spela* napisal/-a:v stilu: "ne se vlečt po progi, ker moramo v cilj priti prej kot v eni uri"), pa tudi ne povsem brez ambicij (ni treba, da bi nas prehitevali sprehajalci).


Vidim, da si v pripravah na dvoboj posegla tudi po psiholiških prijemih, kako konkurenta dotolči že pred pred dvobojem.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA