Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#177379
Danes so šli nekateri celo traso, zato naj o tem sami pišejo :D . Midva z Marjanom P pa sva šla le polovičko. Štartala sva v Lukovici, potem pa po markacijah prodi Gradišču, pa na Limbarsko goro, na Golčaj , Reber, Dolino in na Trojane, kjer sva zaključila. Pot je čudovita, malo po vaseh, malo po gozdu vmes pa dva kar konkretna vzpona, sploh na reber sem umirala :? , ko misliš, da si že, pa je treba še en klanček, pa še enega in potem še enega, potem pa čudoviti razgledi in veselje, saj sva vedela, da naju čaka samo še spust. Pri domačiji v Dolini, kjer je žig, sta nama prijazna domačina ponudila domač malinov sok, ki je res sedel. Od tam pa gasa do Trojan. Tam pa obvezno krofi, seveda tudi za domov. Od tu sva mislila na štop do avta, a sva že pri krofih srečala znanca, ki naju je :driver: do Lukovice. Meni je Garmin nameril 26KM, a mislim, da je bil kakšen KM več, glede na razgiban teren. Ob priliki bova zadevo dokončala, torej od Trojan do Lukovice. Najin čas: 4ure in 10min. :ignore:
Hidracijo :beer: sva si pa privoščila pri Dežmanu, da imava blizu do doma, tudi če bi bilo treba peš... :wink:
 marjan
#177393
Danes se nas je šestorica igrala Rokovnjače in smo pretekli in prehodili Rokovnjaško planinsko pot. :D
Namerili smo točno 50 km. Tudi nas je Rebro dodobra izčrpalo, je le pika na i proti koncu. Nekaj časa smo se spogledovali, ali zagrizemo v hrib, pa je eden zaklical ali imamo j.... ali ne in smo obrnili gor. Smo se spraševali ali je kakšen Rokovnjač sploh videl Rebro :wink:

Pot je odlična, v celoti suha, tako da je bil pravi užitek teci po njej. Pri eni hiši smo zaprosili za vodo, ki so jo morali kar 3x prinesti šestim žejnim "Rokovnjačem".

Timsko smo se odlično ujeli, zato hvala Venclju, Janiju, Mateju, Martinu in Leonu da smo se vseskozi lepo izmenjavali v tempu.

Čas je na koncu znašal 7 ur in 27 minut, kar smo tudi nekako pričakovali.

Toliko v mojem imenu, vsak sodelujoči bo pa še kaj dodal.

lp
Marjan
Uporabniški avatar
 vencelj
#177396
Po Šentiljski prejšni mesec je sedaj "padla" še Rokovnjaška planinska pot. Tisti, ki so opevali njene lepote, so imeli še kako prav.
Ekipa odlična :cast: , vreme prav tako... :D
Na poti je 13 kontrolnih točk oz. žigov (odgovor na neke dileme v temi http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.p ... sc&start=0 ).
Uspešne izvedbe sem zelo vesel, sedaj pa sledi regeneracija za sobotni formaraton... :roll: . No ja, sedajle je počutje odlično :juhuhu: .

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 MarP
#177397
Kot sta že ženkica Susanne in sosed Marjan povedala smo preživeli en čudovit sončen dan s tekanjem in hojo po rokovnjaški poti. Šesterica celo, midva s Sussanne pa polovičko. Sva malo bolj na kamot, zato tudi utrujena nisva preveč. Drugič pa še drugi del, da bo užitek popoln.

Pa fajn se mejmo.

Marjan :roll:
Uporabniški avatar
 semjul
#177399
:D

Lep dan, katerega nam je podaril Velikonočni zajec sem izkoristil maksimalno.
V super družbi sem predelal Rokovnjaško planinsko pot.Če sem bil danes zjutraj še v dvomih kako mi bo šlo, ali naj sploh grem, sem sedaj poln pozitivne energije, ki kar kliče po novih podvigih.
Sama pot je za tek enkratna, res je nekaj dobrih vzponov, bolj zato da ne postanem prevzeten, Rebro sem grizel in le nekako prigrizel na vrh.Kaj mislim s tem boste lahko izvedeli, ko oz.če se podate na Rokovnjaško.
Edina pripomba, ki jo imam - malo manj vroče bi lahko bilo :D
še "včeraj" me je zeblo, sedaj pa švic v potokih.
Hvala družba za športno preživet dan, če bo le prilika se vam z veseljem pridružim.
Kdor pa je doma ostal in suhe žemlje ribal, mu je lahko krepko žal :roll:
saj veš kajne.....
Uporabniški avatar
 še1PR
#177406
Bravo!!!! :laola :laola
Uporabniški avatar
 Vreme
#177408
Čestitke za uspešen podvig, v resnici pa sem cel dan sem mislil na vas, praktično sem podoživljal vaš tek. :D. Več kot očitno je,da bom moral malo spremeniti moj letošnji tekaški koledar, imam že nekaj povabil... :wink:
Uporabniški avatar
 zvone
#177416
Bravo "Rokovnjači!

Spet en lep tekaški dogodek!

Očitno je, da bodo letos "padle" številne "takšne ali drugačne" skrite in "manj znane" - toda "nič manj "atraktivne in "nič manj "lepe stezice in poti ...

Uspešno in z veseljem še napej!

Lep pozdrav Zvone
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#177418
Bravo vsem udeležencem.
Najprej sem mislil, da bosta nazadnje krenila samo dva in glej ga ... cel bataljon. Super. Se mi sline cedijo.
Bravo Semjul ... si nekaj govoril, da ... eh, saj ni važno :D
Upam, da mi bo kdo dal traso za Garmina :shock:
Mi smo pa v trojčku obdelali Pohorje in z dobrih 30 km sem verjetno precej manj utrujen, kot bi bil sicer :D

LP
Uporabniški avatar
 semjul
#177421
ZdravkoC napisal/-a:Bravo vsem udeležencem.
Najprej sem mislil, da bosta nazadnje krenila samo dva in glej ga ... cel bataljon. Super. Se mi sline cedijo.
Bravo Semjul ... si nekaj govoril, da ... eh, saj ni važno :D
Upam, da mi bo kdo dal traso za Garmina :shock:
Mi smo pa v trojčku obdelali Pohorje in z dobrih 30 km sem verjetno precej manj utrujen, kot bi bil sicer :D

LP


Saj pravim da sem še zjutraj dvomil če sem se pravilno odločil, ampak iz svoje kože ne morem.Na Limbarski gori sem želel dnevnik poti še zate vzet, ampak smola, imeli so le enega.
Garmina pa ne potrebuješ, bova šla skupaj, pa bo.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#177427
semjul napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a: Bravo Semjul ... si nekaj govoril, da ... eh, saj ni važno :D

Saj pravim da ... iz svoje kože ne morem.
... Garmina pa ne potrebuješ, bova šla skupaj, pa bo.

Zmenjeno :D
Uporabniški avatar
 jan_jan
#177433
Predhodniki so povedali vse. Homogena ekipa je opravila s 50 km krogom, vreme idealno, pokurili smo odvečne velikonočne dobrote :lol: .
Hvala Marjanu, Venclju, Leonu, Mateju in Martinu za družbo in upam, da še kdaj uresničimo kakšno podobno zadevo. :laola
 klopotec
#177449
Homogenizirana, pardon homogena ekipa, moje čestitke.
 matej-jethro
#177816
Ja, dober dan je to bil! Pol ducata drznih je krenilo s spokojnega parkirišča "Pri Ta Velkem Krofu", zarana, ob 8h. Nobene potice, nobenga zajca, nobenga nič...ne duha ne sluha o tem, kaj smo počeli čez vikend. Prou, pa nič...pojdimo torej! In smo šli. Pol ducata odločnih :wink:
Sranje! Če bom tkole na izy naprej tapkal bo spis for šur. Pa ne bo!

Men je blo, kul!!! Dobra klapa, nobenega napenjanja v rdeče cone ampak občasno le do njihovih meja in sonca v glavo na pretek 8) Dober trening in zato Marjanu hvala za pobudo ter vsem preostalim za kvalitetno družbo! Hvala vam!
Rokovnjaška pot je lepa, kakšen km asfalta manj pa bi zlahka prenesel! Inov8 je pač frend nekih drugih podlag.


Oči na peclje, ker se vidmo k se zagledamo :wink: [/img]

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA