Drugi piknik naj bo dne:

25.09.2004
19
59%
02.10.2004
9
28%
09.10.2004
Brez glasov
0%
16.10.2004
2
6%
drugo
2
6%
#18033
Pozdravljeni VSI ČLANI foruma
Kar nekaj članov me je že vprašalo, če in kdaj bo drugi piknik in če sem zopet pripravljena prevzeti organizacijo. :?: :roll:

Seveda PIKNIK BO, pa tudi organizacijo, z vašo pomočjo, sem pripravljena prevzeti.

Sama sem mnenja, da bi imeli piknik nekje konec septembra oziroma začetek oktobra, ko bodo mimo vse večje tekme. To pomeni, da bomo tudi lažje poiskali prosti vikend.
Večina je bila tudi navdušena nad prejšnjo lokacijo, in jo niti ne bi želeli menjati.

Vendar pa sem kljub temu sklenila, da bom dva tedna- torej do 01.09.2004, zbirala predloge o terminu in lokaciji. Izbran bo termin in lokacija,ki se bosta največkrat ponovila.

Vse ostale podrobnosti bodo sledile, ko bosta določena datum in lokacija.

Torej, od zdaj naprej, lahko pri teku razmišljajte o tem :idea: :idea: :arrow: ,nato pa hitro na forum z idejami.

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
 Bor
#18052
sem te pa ravno mislil mal pobezat, kaj je zdej s piknikom..........

lokacija je prava, če je tut ostalim ...

glede na pripovedovanja , hm, bi rekel da je prava :wink:

lp bor
Uporabniški avatar
 mojcej77
#18092
Barb!
Lokacija naj bo kar ista, ker je res lepo.

m
Uporabniški avatar
 Staša
#18107
Tudi jaz sem za isto lokacijo.
Je bilo:
1. zelo enostavno s hrano / pijačko
2. steha za pred sončkom ali mrazom (in obratno)
3. veliko možnosti športanja
4. tudi če bi recimo mal padalo in bi vseeno mal športali (nogomet, pa to), je zelo enostavno, ker je zraven tuš pa garderoba, da mal prideš k sebi.

Sklepam sicer, da je na Rakitni mal podobno, ampak ne verjamem, da je tako fino. Jaz sem si piknik sprva sicer spredstavljala, da bomo sami pekli, ampak bi to prineslo en kup težav. Verjetno nas večina raje da kakšen tolar več, pa je vse popedenano (le kdo si to zasluži, če ne mi, ki pridno treniramo...). Tudi organizacija bi bila težja, če bi bilo treba še na to misliti. Res fino!!!

Bo pa vsekakor, kot sva se pogovarjali, treba bit bolj previden pri dinarčkih - Aleško nas je mal častil zadnjič (saj on vztrajno trdi, da je še kar poplačan, ampak priseči pa ni hotel..). Torej - več pobrati na začetku, pa potem morebiti vrniti ali dati v "sklad" (to je - za one, ki pridejo le pogledat, mal neugodno), ali plačevati pijačo sam (ali alkoholno posebej, ali pijača samo do ene ure... samo potem se zna zgodit, da bo piknika kmalu konec...)... No, to bo zahtevalo premislek... ampak barb je naša finančnica (na TF in ARR in ni vrag, da ne spravi skozi).

Komaj pa čakam!!! To pa! :D
Uporabniški avatar
 Barb
#18108
*Darja*
lahko prosim s tem malo seznaniš Matjaža :wink: :roll: , da bi povedal glede tega, kako ima v Podpeči prosto.

Sem pa razmišljala, da bi lahko tokrat organiziral tek iz Brezovice do Podpeči. Ali pa kolesarsko dirko. :idea: :idea: :?: :arrow:
Uporabniški avatar
 *Darja*
#18131
Hojla!

Ja sem danes res stopila v akcijo in povprašala za proste datume. Ko bodo na voljo, jih bom sporočila.

Mislim, da za lokacijo nimamo kaj premišljevati, ker je Podpeč OK, pa tudi preizkusili ste že, kako izgleda. :D

Hja, kolesarska dirka ali pa tek pride v poštev, vendar bo potrebno organizirati prevoz avtov v Podpeč. No, vse se da, če se hoče.

Dogovori kot rečeno sledijo.

Lp - Darja
Uporabniški avatar
 tamy
#18135
hjola! :oops: ups,hojla!

Najprej,heh,Barb, svala cast,da bos spet organizirala.na prvem pikniku me ni bilo,ampak slike so mi povedale dovolj,da sem vedela,da ste uzivali :lol: ocitno si bila res pridna :D me pa samo zanima,koliksna je omejena starost,da lahko prides (saj ves, moj in tvoj emso se kar razlikujeta) :oops:
Uporabniški avatar
 Barb
#18137
Darja hvala za enkrat.
(Pozdravi Matjaža) :cmok:

tamy napisal/-a:koliksna je omejena starost,da lahko prides (saj ves, moj in tvoj emso se kar razlikujeta)

veš kaj,če boš takole nadaljeval,......bom res začela razmišljati o marsičem :twisted:
Drugače pa,če se ne motim na začetki piše VSI ČLANI FORUMA. :!: Torej ne vem, zakaj bi bila ti izjema :roll:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#18155
Heh, Ero, tole mi deluje kot oni pregovor, ki gre nekako .... zadel žebljico na glavico ....


2x LP
Uporabniški avatar
 Barb
#18165
tamy napisal/-a:....gre za to,da mi bo postalo dolgcas tam,ker bodo same resne debate!

Vidiš Tamy,če bi se večkrat udeležila kakšne an-lize,kaj takega sploh ne bi izustila :wink:
 Nataša
#18171
tamy napisal/-a:
Barb napisal/-a: Torej ne vem, zakaj bi bila ti izjema :roll:


ne gre za izjemo,gre za to,da mi bo postalo dolgcas tam,ker bodo same resne debate!


pa ostani doma, bo verjetn bolj zanimivo - za računalnikom na TF.
izbira je pa itak tvoja.
Uporabniški avatar
 Barb
#18172
Nta,hormoni :wink: :P ,sej je dobr
Bo šla pa na zadnjem delu,ko pridejo na vrsto "odrasle teme" domov spat.A ne Tamy :P :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#18184
Helou!
Bajsi napisal/-a:Helou!
Upam, da bo naslednji piknik bolj naklonjen mojemu urniku.
Zato pa se zaobljubljam, da bom na tistem pikniku, kateremu bom uspel prisostvovati, špilal Dj-ja. S seboj bom privlekel 400W, dva platenšpilerja, dva cd-ja, dva kasetofona, goro glasbenega zapisa,...
Zato poskrbite, da bo tudi naslednji piknik v bližini trafo postaje, ali daljnovodov! 380V rulez!!
(diđej trajče press)


Khm, če bom uspel, obljubim zgoraj citirano izjavo, ki sem jo zapisal v temi na povabilo 1. piknika.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA