hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 INOT
#176781
V nedeljo sem opravil z prvim delom te okrog 300 km dolge poti.
Drugi del bom lepo izpustil ker nima več veze z Pomurjem oz.Prekmurjem saj poteka večinoma po Slovenskih goricah.
Pot ponuja vse od asfalta, makedama, gozdnih potk pa tudi malo skozi brezpotja ker je ponekod slabo oz. redko obiskana. Čudovit je predel okrog tromeje, po celotni trasi je najti veliko zanimivosti.
Markacije so redke, brez zemljevida in opisa poti si hitro izgubljen. Garmin z vrisano potjo mi je tokrat prišel zelo prav.
Panonsko sonce je dobro zakurilo-dober trening za prihajajoče tekme in Balaton.
Višincev se tudi kar nabere, ravninski je bil le prvi in zadnji del poti.
Škoda, da ni šel nihče zraven, upam, da se bo našel kakšen junak za zadnji del poti :D

http://www.everytrail.com/view_trip.php?trip_id=167445
Uporabniški avatar
 Uroš Sobočan
#176782
INOT :cast:
Tudi sam imam enkrat tole pot odtečt ker sem nekaj zeeelo podobnega prekolesaril na nekdanjih kolesarskih treningih, sicer pa prekmurje prav zaradi slednjega še toliko bolje poznam 8)
Upam da se ti bom kdaj lahko pridružil, trenutno me daje rahel virus, ki upam da bo hitro mimo in se bom naslednji teden lahko udeležil formaratona :( .

Lp
Uporabniški avatar
 INOT
#183116
V nedeljo še drugi oz. zadnji del pomurske poti. Tokrat samo okrog 600-700 višincev in okrog 85-90 km. Predviden bruto čas okrog 10-11 ur. Start v zgodnjih jutranjih urah iz Veržeja.
Vabljeni!
Uporabniški avatar
 Vreme
#183120
INOT napisal/-a:V nedeljo še drugi oz. zadnji del pomurske poti. Tokrat samo okrog 600-700 višincev in okrog 85-90 km. Predviden bruto čas okrog 10-11 ur. Start v zgodnjih jutranjih urah iz Veržeja.
Vabljeni!


Pih, za tako malo višincev pa se res ne splača tečt :--

Sicer pa Inot vso srečo, verjamem,da boš neskončno užival, mogoče boš spet naletel na kakšen lojtrani voz :mrgreen:
#183126
INOT napisal/-a:V nedeljo še drugi oz. zadnji del pomurske poti. Tokrat samo okrog 600-700 višincev in okrog 85-90 km. Predviden bruto čas okrog 10-11 ur. Start v zgodnjih jutranjih urah iz Veržeja.
Vabljeni!

Se mi začne konferenca v nedeljo tak da sem cel teden odsoten :--(
Bomo že enkrat...
Skratka srečno pot in pazi nase!!! ( :drink !!!)

Lp

Uroš
Uporabniški avatar
 Tatjana
#183144
INOT napisal/-a:V nedeljo še drugi oz. zadnji del pomurske poti. Tokrat samo okrog 600-700 višincev in okrog 85-90 km. Predviden bruto čas okrog 10-11 ur. Start v zgodnjih jutranjih urah iz Veržeja.
Vabljeni!

Na koncu obvezno pridi na češnje! :wink: Pa na :toast: :wink:
Uporabniški avatar
 INOT
#183366
Bom čisto kratek. Pral me je dež, žgalo sonce, pikali komarji, ubijale neskončne ravnine :D Na koncu mi je bilo vsega dovolj zato sem načrtovano pot malo skrajšal. :evil:
Nabralo se je slabih 95 km, nekaj čez 300 višincev v bruto 11 in pol urah.
Pot je kar dobra simulacija Balatona, edino malo premrzlo je bilo :lol: Čeprav se Balaton začne šele tam po 100 km... :?
No vseeno sem zadovoljen z opravljenim treningom, skrbi me edino to, da mi je vroče že pri 25 stopinjah. Aja soparno je bilo-jaka tolažba :rol:
#183383
Sem glih prišel s protokolarnega meetinga, no comment :D
Ej Inot kljub vsemu kar si dal čez sm ti fauš da veš, upam da bom po izpitih tudi sam šel na kaj podobnega saj že dobesedno "hrepenim" po tem...
:cast1: CAR si!

Lp

Uroš
Uporabniški avatar
 Sebi
#183417
vencelj napisal/-a::clap: , INOT, :cast: ! Odličen trening!
Predvidel si pot dolžine 85-90 km, nato pa si jo malo skrajšal in zaključil pri slabih 95-ih.
:laola

LP, vencelj


Pomembni so datumi. Gledal si namreč 2 različna podviga, ob 2 različnih datumih (en aprila in drugi maja), na istem koncu Slovenije :wink:
Uporabniški avatar
 vencelj
#183512
INOT napisal/-a:V nedeljo še drugi oz. zadnji del pomurske poti. Tokrat samo okrog 600-700 višincev in okrog 85-90 km. Predviden bruto čas okrog 10-11 ur. Start v zgodnjih jutranjih urah iz Veržeja.
Vabljeni!


Sebi, ali ni bilo tole vabilo na podvig, ki ga je INOT opravil v nedeljo? Napisano je bilo 22.5., torej v petek :roll:

LP, vencelj

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA