Moderator: ziga

Uporabniški avatar
 noteko
#188601
entip napisal/-a:Moje mnenje o tem dogodku je naslednje.

Verjetno se vsi strinjamo, da je Jure bil na tek dirki, kot že nekajkrat prej najhitrejši in najboljši. Vsekakor bi zmagal, če le nebi organizatorji delovali proti njemu. Ampak mene bolj kot to moti dejstvo, da možakar ni toliko športnika in sprejme to kot motivacijo za naslednje leto, ko bi zopet lahko premagal vse. Ampak tokrat ne samo z mišicami ampak tudi z glavo in premišljenimi potezami, ki ne dopuščajo napak.

Vsekakor nemorem zanj trditi, da je pravi športnik.



Kaj pa je?
Ti verjetno že veš, ko si šel tolikokrat na RAAM.
Uporabniški avatar
 cvalenti
#188605
Speedy!!!!
Pa kaj ima sedaj veze ali je copy/paste ali ne.Normalno da sem skopiral, saj se vidi da je iz žurnala,ali mi lahko poveš kaj si s tem hotel povedati.Ali to, da sem premalo intelegenten ali pa ne poznam zgodbe in ne morem napisati nekaj iz moje glave!!!
Robiča spremljam že od vsega začetka, še od časa ko je vozil mtb itd.Glavno je to, da misliš, da vsi igrajo umazano igro, ja res jo a žal samo slovence kaznujejo,neglede ali je to dos ali raam,ko je Baloh na pokazal posnetek,da je šel neki kolesar na letošnjem dosu čez rdečo, so vsi govorili kako podlo nešportno vedenje od Baloha, da pošilja špijune na druge kolesarje.Žal Slovenci smo vedno bili in bomo taki, da bomo pljuvali čez svoje, tuje pa kovali v zvezde, eni malo bolj eni malo manj,kje pa si se pa sam odloči,jaz zaklučujem svoje poste v te temi, ker je brez veze........ :evil:
 Igi69
#188640
Mimogrede, če že napišejo sporočilo za javnost, bi lahko vsaj pazili na pravopisne napake.

Kar se pa tistega očitka glede vožnje skozi rdečo luč tiče, je pa tako, da dejansko iz posnetka NI RAZVIDNO, da bi kolesar! (in ne spremljevalno vozilo) zapeljal skozi rdečo luč.

Mislim, da ni razloga, da Robiča branimo zgolj zato, ker je Slovenec. Če bi odstopil npr. kak Američan, bi ga tudi tako branili?
Uporabniški avatar
 cvalenti
#188646
Igi69 napisal/-a:Mimogrede, če že napišejo sporočilo za javnost, bi lahko vsaj pazili na pravopisne napake.

Kar se pa tistega očitka glede vožnje skozi rdečo luč tiče, je pa tako, da dejansko iz posnetka NI RAZVIDNO, da bi kolesar! (in ne spremljevalno vozilo) zapeljal skozi rdečo luč.

Mislim, da ni razloga, da Robiča branimo zgolj zato, ker je Slovenec. Če bi odstopil npr. kak Američan, bi ga tudi tako branili?

Kako ni razvidno ????? :shock: :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=shD5_QuNBSQ&feature=channel_page
 Alek
#188657
Igi69 napisal/-a:Mimogrede, če že napišejo sporočilo za javnost, bi lahko vsaj pazili na pravopisne napake.

Kar se pa tistega očitka glede vožnje skozi rdečo luč tiče, je pa tako, da dejansko iz posnetka NI RAZVIDNO, da bi kolesar! (in ne spremljevalno vozilo) zapeljal skozi rdečo luč.

Mislim, da ni razloga, da Robiča branimo zgolj zato, ker je Slovenec. Če bi odstopil npr. kak Američan, bi ga tudi tako branili?


Ne morem verjet, dlakocepski pa smo. Kaj ti si slavist ali kaj? Potem pa ti probaj napisat sporočilo po skoraj 9 dneh trpljenja in s psiho totalno na dnu. Tako slabo pa spet ni.

In razlog da Robiča branimo je predvsem to, ker je Slovenec, ker je naše gore list in ker je najboljši. In ponosni smo lahko, da imamo take ase. Jaz sem ponosen na njega, zame je zagotovo eden najboljših naših športnikov. Enostavno ni smel zmagat letos. Ker pa je bil Wyss zelo zelo dober, so ga organizatorji lahko zjeb.... Mogoče bi se tudi kdaj v prejšnjih letih zgodilo kaj podobnega, če bi se našel kak kolesar, ki bil lahko Robiču pariral.

Kot sem že napisal v prejšnjem postu, bil je najhitrejši letos, o tem ni dvoma.
Uporabniški avatar
 stena
#188660
Kolesar in pace car sta nerazdruzljiva celota.. Podobno sem o Juretu poslusal enega mulca po franji, ki se je frajaril in skusal biti pomemben pred prijatelji, da Jure samo vlece denar od vojske, nic ne trenira (kao 3 urce na dan) itd. Lepo vas prosim no!
 marusa
#189335
No pa dejmo še mal o Balohu, ki je dosegel tudi super 3. mesto. Bil je najboljši doslej in mu res čestitam. V pogovoru je povedalda če bodo finance dobro kazale se bo raama še udeležil. Me je pa presenetila izjava Baloha, da so za celo organizacijo porabili kar 21.000 evrčkov.
Ufff

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA