prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#182628
Zdaj pa tudi na Jelovici sneg hitro pobira in že iščem najbolj primeren dan za turo...
Sem računal na konec maja, sedaj me pa vleče v družbo na ogledni turi GM4o, ki jo je Jožko razpisal za takrat... :roll: , sredi junija je pa že tekma...
Nekaj dni prej se bom še oglasil, če bo komu v noge dolgčas :juhuhu: :lauf: :wink: .

LP, vencelj
#190485
Pa smo spet tam: pravi termin za tale "obhod" :?: :!:
Mislim, da ga sedaj imam: 1. ali 2. avgust bo pravi datum, ki dobro sede tudi v "moj koledar":

26.7.- Grintovec
1. ali 2. avgust- 85 km po hribih okrog Selške doline
15.8.-Kranjskogorska 10-ka (GP)
22.8.-TF10ka
23.8.- Dovžanova soteska (GP)
5.9.- Logarska
12.9.- KAM

http://www.geopedia.si/#L3949_F1_T105_v ... 65_y121239
Štart (in cilj) je še na vagi: Dražgoše ali Čepulje...peta ali šesta zjutraj

LP, vencelj
#190597
semjul napisal/-a:
vencelj napisal/-a:Ja, itak, da ne pozabim, če koga zanima...cela ali vsaj del...lahko se mi pridruži...:roll:

LP, vencelj


:D

seveda me zanima in če uspem se ti tudi z veseljem pridružim. Ko bo datum bližji malo osveži temo.



OK.

LP, vencelj
#191474
Če se vreme ne bo sfižilo in bo vsaj približno tako, kot ga zaenkrat obetajo, štartam v soboto ob 5 uri s parkirplaca pri brunarici v Dražgošah, smer urnega kazalca :arrow: proti Mohorju in Čepuljam.

LP, vencelj
#191522
AVI napisal/-a:hoj, vencelj!

tudi sam se bom enkrat v soboto potepal tam okoli blegoša, črnega vrha in porezna.....kdaj pa računaš, da boš tam....morda se še kje na poti srečamo.... :D

LP


Sploh nimam kakega časovnega plana, v tistem delu (blegoš) bi moral biti okrog 11 ure (bom potem videl, kolk sem se uštel), nato pa naprej proti Poreznu. Hitel itak ne bom, je dolga :mrgreen: ...

LP, vencelj
#191760
vencelj napisal/-a:
AVI napisal/-a:hoj, vencelj!

tudi sam se bom enkrat v soboto potepal tam okoli blegoša, črnega vrha in porezna.....kdaj pa računaš, da boš tam....morda se še kje na poti srečamo.... :D

LP


Sploh nimam kakega časovnega plana, v tistem delu (blegoš) bi moral biti okrog 11 ure (bom potem videl, kolk sem se uštel), nato pa naprej proti Poreznu. Hitel itak ne bom, je dolga :mrgreen: ...

LP, vencelj


...takrat me pa tam verjetno ne bo več..... :D :D :D :D ....drugače pa miren in zanesljiv korak..pa srečno vencelj..... :D :D :D
#191778
vencelj napisal/-a:Hvala vsem za lepe želje!

LP, vencelj


Jaz bi se ti pridružil. Do Škofje Loke in še naprej na Lubnik, če bom še toliko pri močeh.
Meni bi ustrezalo, če bi me zjutraj "pobral" v Železnikih. Ob 4:45 pred Mercatorjem recimo? Najbolje, da me pokličeš na 040 631 453 in se dogovoriva o podrobnostih.

Lp, Štefan
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA