Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 solatka
#179202
Naj za trenutek odložijo delo (pardon, naj se za trenutek ustavijo :D ) vse Polžke in vsi Polžki tega sveta.

In prisluhnejo naslednji čestitki:

Vse najboljše za nas, vse najboljše za nas, vse najboljše dragi Polžki, vse najboljše za nas. :clap: Še na mnoga leta in na mnoge kilometre!

Zdej pa hitro pihat našo prvo svečko (Pa nekaj si zaželite . Sam nobenmu povedat!). Torto pa dobimo na drugem tradicionalnem Polžjem pikniku.
 Tanjusha
#179232
:clap: Bravo mi :clap:

Sicer pa je danes padla ideja o 'novi' polzji podsekciji - ce ze imamo ultramaratonske polzke, moramo imeti tudi ultra pocasne polzke (UPPS) :D
Uporabniški avatar
 solatka
#179263
Tanjusha napisal/-a::clap: Bravo mi :clap:

Sicer pa je danes padla ideja o 'novi' polzji podsekciji - ce ze imamo ultramaratonske polzke, moramo imeti tudi ultra pocasne polzke (UPPS) :D


Jaz sem takoj za! Prva članica UPPS se javlja! :D
 wind
#179267
Tanjusha napisal/-a:ce ze imamo ultramaratonske polzke, moramo imeti tudi ultra pocasne polzke (UPPS) :D


So ultramaratonski polžki hitrejši od običajnih? :--
Uporabniški avatar
 lenči
#179268
wind napisal/-a:
Tanjusha napisal/-a:ce ze imamo ultramaratonske polzke, moramo imeti tudi ultra pocasne polzke (UPPS) :D


So ultramaratonski polžki hitrejši od običajnih? :--


Seveda so vsi polžki počasni, na daljših razdaljah pa še posebej :-(( . Tam okoli 7.00/km je častni polžji tempo :oops:
 wind
#179272
lenči napisal/-a:Seveda so vsi polžki počasni, na daljših razdaljah pa še posebej :-(( . Tam okoli 7.00/km je častni polžji tempo :oops:


Saj, zato se mi zdi čudno, da bi zdaj delali še ultra počasno sekcijo polžje sekcije. :D

Ja, v klanec grem tudi jaz v takem častnem tempu, tudi počasneje gre; po ravnem mi pa še ne uspelo kaj takega, najbrž imam premalo kilometrov... ;)
Uporabniški avatar
 Ksenija
#179273
Wind, Lenči je imela v mislih razdalje med 20 in 42 km ;)
med polžke se štejejo tudi tisti, ki recimo 10 km pretečejo pod uro, ki tečejo gorske km tam okrog 7 km na uro, ki lahko 5 km tečejo med 25 in 30 minutam kakor tudi tisti, ki premagujejo prve km... Požja sekcija je skupina, ki uživa Življenje ne ozirajoč se na čas ;)
Uporabniški avatar
 solatka
#195691
Če moj koledar ne laže, smo pozabili voščit dvema Polžkicama.

Maša in MetkaMarjetka vse naaaajboljše. Še na mnogo korakov, na mnogo tekaških užitkov, pa saj vesta... da se vama izpolnijo vse želje.

:laola
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA