Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Staša
#20233
Pa smo tam. Nima časa. :? ... ma ja, ampak saj mi ni problem mal tajnice špilat. Ob taki novici pa res ne... :D :D :D

Včeraj je v Ljubljani na Žaku potekalo Prvenstvo Slovenije za pionirke in pionirje, ena od kvalifikacijskih tekem za izbor pionirčkov v državno reprezentanco. Kar nekaj navijačev se nas je zbralo (dpop, tmp, maja, simon, jaz...) in ob naši pomoči :wink: :wink: je Tamy uspelo doseči osebni in izenačiti klubski rekord na 60 m (8 09), kar ji je prineslo 3. mesto.

In danes je izvedela veselo novico, da je povabljena v državno reprezentanco, za kar je pridno trenirala kar lep čas.

Kaj več bo sama napisala, ko utegne (ker jaz se pa sedaj samo čudim, kako ji vse znese - odhaja ob pol sedmih in se vrača ob pol devetih zvečer!!!)... sama pa lahko samo dodam, da si je take mitinge vredno ogledati v živo!!! Samo potem pride na misel katera na "zamujene priložnosti..."... a ne TMP :wink: Nekaj vtisov pa bo, upam, z nami delil dpop...

Skratka, Tamy, bravo!!!

PS:
Pa še malce nostalgije za vse, ki nam razpoloženje tako rado niha... :wink:
http://www.sportosplet.net/viewtopic.ph ... sc&start=0
Uporabniški avatar
 tamy
#20246
Hojla!Saj je ze stasa vse povedala :lol: No comment 8) Ne vem kaj naj recem...ker je skoraj vse povedano,razen tega,da se se uradno zahvaljujem dpopu za vse slike,ki jih je naredil :oops: 8)
Pa vsem,ki so prisli navijat,ceprav jih med samim tekom nisem slisala :( mislim,saj ne,da se niso drli,ampak tega preprosto ne slisim.mi je pa bilo vsec,ko sem pritekla v cilj in so skocili v "luft" in mahali novi medalji :lol: Hah,res prijazno od vseh! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 dpop
#20247
Staša napisal/-a: Nekaj vtisov pa bo, upam, z nami delil dpop...


Hmmm... sej jaz sem jih že delil... samo ne vem zakaj nihče
ne objavi linka ali "povezave" po domače....

Skratka.... http://dpop.ames.si/dir02/tamara-mesec.html

Toliko, da si malo ogledate kaj je to SPEED (brez Sandre Bullock :wink: )

1043 Darko

P.S. Aja... pa če dobro pogledate slike... tisti izraz "PIONIRČKI"...
hmmm... ko sem jaz skozi objektiv gledal tele punce pri 15-ih...
no ja... pa nej bodo PIONIRČKI :wink:
Uporabniški avatar
 Filipid
#20262
Prišla, odtekla Slika nato pa Slika, sledilo je Slika Slika, zatem pa Slika Slika Slika. Ni kaj Tamara, vse čestitke tudi z moje strani Slika. Pa Staša v soboto nič ni povedala, da imaš v nedeljo tekmovanje :evil: :-(( . Bom Stašo za ušesa :evil: . Sigurno bi prišel navijat Slika . Naslednjič pa pride :TF) in bomo delal :laola Slika Slika Slika.
 ines
#20278
V petek in soboto se bodo v Kranju odvijale Mladinske igre treh dežel z otvoritveno slovesnstjo ob 14 uri na stadionu. Spored tekmovanja še ne vem. Ko izvem kaj več bom obvestila. Tudi mi bomo dražali pesti za našo tekmovalko v metu krogle - MAJO . Prvič od ustanovitve atletske sekcije ŠD KRAŠKI TEKAČI SEŽANA (cca 1 leto) smo se v nedeljo udeležili državnega tekmovanja in takoj imamo državno reprezentantko.ČESTITKE :D :D :D . Lp Ines
Uporabniški avatar
 Staša
#20280
Hej!!! Ja BRAVO tudi Maji!!! To pomeni, Ines, da se bomo srečevali na stadionskih tribunah še naprej :)))
Uporabniški avatar
 Miki
#20284
Tamara,

odličen rezultat in hkrati dosežek ob povabilu v reprezentanco ... osebno in okoli mene zbrani pripadnlki "legla", ti čestitamo in verjamemo v reklo "vse (to) je šele začetek". Naj se v tvojem primeru uresniči ... samo tako naprej :!:

:cast:
Uporabniški avatar
 runner
#20289
BRAVO!
Slika

Ko bo kaksno tekmovanje nam povej... bos imela tako podrsko kot noben!
:lol:

LP runner
Uporabniški avatar
 Bor
#20297
bravo :cast:
Uporabniški avatar
 tamy
#20324
runner napisal/-a:BRAVO!
Slika

Ko bo kaksno tekmovanje nam povej... bos imela tako podrsko kot noben!
:lol:

LP runner


No,hvala vsem cestitkam :oops: Mi je kar nerodno :oops: V glavnem,ja...v petek in soboto bo v Kranju tekma,moja prva :wink: Bom tekla na 200m,moram se izkazat,da bodo videli,da so izbrali pravo Tamaro :lol:
 ŽULJ
#20333
ČESTITKE :clap:

Mogoče nam bodo pa zdej končno še stezo naredl okrog fuzbalplaca na Sekirici...
:D :D :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA