Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 karli1975
#204341
V četrtek, 29.10.2009 sem prehodil (pretekel) pot K-24. Za pot sem
> potreboval 22 ur.
>
> Črna 3.35
> Uršlja gora 5.35
> Sleme 6.50
> Smrekovec 8.30
> Travnik 10.25
> Loka 12.00
> Raduha 13.10
> Grohat 14.00
> Olševa 16.15
> Kumer 18.10 do 19.05
> Peca 22.00
> Dom na Peci22.55
> Pikovo 0.40
> Črna 1.35
>
> Od Kumra sem na poti trikrat zašel in naredil 96,3 km in kakih 4000 do
> 5000 m višinskih metrov. Sedaj pa zdravim levo koleno in gleženj in
> načrtujem nove podvige.
Zanima me, kaj je s klubom K-24; hotel Krnes je zaprt; mejl je neaktivem?

LP Karli
 matej-jethro
#204343
Karli Pintarič? Bravo, Karli, čestitke!!! Dobro saniraj poškodbe, če je koleno isto kot na Storžiču, ga pa le dobro spočij.

Srečno pri nadaljnjih podvigih navkreber :wink:

matej
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#204429
Čestitke :clap:

jaz sem imel v petek LD, sem računal na K24, pa ni bilo družbe. :--(
Uporabniški avatar
 zvone
#204503
Bravo Karli!

Iskrene čestitke in dobrodošel v klub K-24! Res dober čas z ozirom, da si progo delal prvič. Očitno si dobro pripravljen! Upam in verjamem, da ti je proga bila v veselje, in da boš jo delal še kdaj! Ja, Hotel je že nekaj časa zaprt in klubske dajavnosti je bolj malo (škoda)! Se pa kljub temu dobivamo (člani kluba) enkrat letno in sicer prvo soboto v decembru. Tedaj je tudi uradni sprejem novih članov. Bom poskušal dobiti koga od "skrbnikov" in ti posredovati kontakt - da posreduješ podatke za "diplomo".

Lep pozdrav iz Maribora! Zvone
 karli1975
#204629
Zvone!

Šlo bi še hitreje, če mi lučka ne bi odpovedala in bi ne delal obvozov; če ne bi bilo snežne skorje na Peci; če bi koleno zdržalo do konca, če se ne bi zgubljal okoli Pikovega itd.
No, zadeve se bo potrebno še enkrat lotiti z novimi izkušnjami!
K-24 je ena najlepših preizkušenj, kar sem jih doživel. Zvone, a poznaš še kakšno podobno turo!

LP Karli
Uporabniški avatar
 zvone
#204687
karli1975 napisal/-a:Zvone!

Šlo bi še hitreje, če mi lučka ne bi odpovedala in bi ne delal obvozov; če ne bi bilo snežne skorje na Peci; če bi koleno zdržalo do konca, če se ne bi zgubljal okoli Pikovega itd.
No, zadeve se bo potrebno še enkrat lotiti z novimi izkušnjami!
K-24 je ena najlepših preizkušenj, kar sem jih doživel. Zvone, a poznaš še kakšno podobno turo!

LP Karli


Pozdravljen Karli!

Veseli me, da se spogleduješ naprej... Gorskotekaških ultra priložnosti je veliko,
naj našatejem le nekatere ... (doma):

Čez Pohorje ( Maribor- Dravograd) , 75 km, 3000 mvr
Čez Kozjak ( Maribor - Dravograd) , 85 km, 4 000 mvr
K-24, 80 km, 5500 mvr
Po obmejni poti ( Dravograd- G. Radgona) 130 km, 4000 mvr
Čez Kozjak in Pohorje ( Maribor-Dravograd-Maribor) , 160 km, 7000 mvr
MB-Kozjak &Golica (Koralpe)& Pohorje-MB , 200 km, 8000 mvr
MB-Pohorje & K-24 -Črna , 130 km, 7700 mvr
K-24 "plus" , K-24 plus Obir , 130 km, 7500 mvr
GM 4O extremno ( trije krogi GM4O) , 105 km, 7800 mvr
T-24 , 75 km, 9000 mvr
Grintovci extrem ( Čez Grintovce)
Tek Celje - Logarska , 75 km
Tek čez Pohorje (Sl. Gradec - Maribor) 65 km , 2300 mvr
SAM, 50 km, 2800 mvr
Treking liga SLO ( 7 tekem po cca 50 km)


In številne druge daljše in krajše priložnosti doma, še več pa jih je v tujini....

Torej, izzivov ti sigurno ne bo zmanjkalo!

Pa srečno!

Lep pozdrav iz Maribora! Zvone
 bla
#226320
Js bi startu in zakljucil tale K24, ker Ursljo vsak dan gledam iz okna domace hise in je to neke vrste lokalno dokazovanje.: )
Bi pa bil vesel nekoga za druzbo in predvsem zato, da pozna pot, egoisticno receno. Ne bi rad delal dodatne kilometre, ker imam obcutek, da tale avantura ni macji kaselj.
 genius30m
#226379
Je že fajn da se ekipa, ki se odpravlja na to pot, vsaj malo pozna med seboj. Je pa res, da ta pot ni tako množično obiskana tudi zaradi tega, ker je veliko posameznikov in malo ekip.
 genius30m
#228393
Zdravo!
Ne vem ali je že kakšen team oče-sin naredi K24. No, to soboto 03.07.2010 sva ga dva iz Velenja. Ob 02.15 uri sva štartala pri koči na Slemenu in pot nadaljevala proti Smrekovcu. Ob cca 07.20 uri sva bila že na Raduhi in potem dalje. Ob 10.40 sva bila na vrhu Oljševe in ob 15.50 na vrhu Pece. Ob 22.10 sva se vpisala še na Urški in potem okoli 24.00 zaključila spet na Slemenu.

Nekaj malega časa sva "izgubila" zaradi "iskanja" itd,.....Oljševa je suha (brez vode), tako da sva cca 30 min bila malo žejna - zmanjkalo. Jedla sva samo pri Kumru, kjer sem po 10 minutnih pogajanjih v zameno za sendvič moral 20 min čuvati leto in pol starega prijetnega otroka, po imenu Nik. Kaj češ, ravno so grabili seno in so naju hoteli enostavno (ampak prijazno) odsloviti.

Generalno je pa ocena fantastično dobra. OK, imela sva srečo z vremenom, ker so vkljub vroči napovedi bile zelo znosne temperature. Na Peci naju je pričakala rahla megla in pršenje. Ampak je pa vse res takooooooo daleč.

LP
Matej
Uporabniški avatar
 zvone
#228421
Bravo Matej in...!

Moje čestitke.

Lepo, da se "porajajo nove kategorije" na tem prelepem izzivu.

Veliko ponovitev vama privoščim!

Lep pozdrav iz Maribora! Zvone
 genius30m
#228423
Matej in Ivč. Najlepša hvala.
Ne vem pa, kam se naj sedaj prijavim. Sicer nisem tip za beleženje rezultatov, uspehov,...ampak tale je pa nekaj posebnega. Septembra računam na ponovitev, ker je trasa res lepa in preizkušnja res pravi trening.
Uporabniški avatar
 zvone
#228427
genius30m napisal/-a:Matej in Ivč. Najlepša hvala.
Ne vem pa, kam se naj sedaj prijavim. Sicer nisem tip za beleženje rezultatov, uspehov,...ampak tale je pa nekaj posebnega. Septembra računam na ponovitev, ker je trasa res lepa in preizkušnja res pravi trening.


Matej in Ivč!

Še enkrat čestitke za uspešno izvedbo, ter včlanitev v Klub K-24!

Vsako leto (prvo soboto v decembru) je v Črni srečanje vseh članov Kluba K-24 in svečani sprejem novih članov Kluba K-24 !

Torej, podatke posredujete na spodnji naslov, ter načrtujete udeležbo na srečanju v decembru.

Marijan Lačen <marijan.lacen@guest.arnes.si>


Veseli me, da že načrtujete ponovitev. Vsaka ponovitev je "drugačna" in te samo " še bolj zasvoji". Verjamem da boste in želim vam , da opravite še veliko ponovitev K-24.

Lep pozdrav! Zvone
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA