Moderatorji: Staša, Barb

#205669
Auuč ... my secret is out :o

Grozno je. In resnično.
... da bom čez 4 leta stara 40 ... vem, da si boste eni mislili, kaj se grem, ampak čisto čisto zares prisežem, da ne vem, kdaj in kako sem se znašla tukaj ... pri 36!!!

... No, pravzaprav sploh ni tako grozn, v bistvu, je kar prav kot je. V bistvu mi je čist fajn kot je in tukaj med vami :D

Hvala za čestitke!!!!!!!!!
Uporabniški avatar
 ROSI64
#205671
mateja.hribar napisal/-a:Auuč ... my secret is out :o

Grozno je. In resnično.
... da bom čez 4 leta stara 40 ... vem, da si boste eni mislili, kaj se grem, ampak čisto čisto zares prisežem, da ne vem, kdaj in kako sem se znašla tukaj ... pri 36!!!

... No, pravzaprav sploh ni tako grozn, v bistvu, je kar prav kot je. V bistvu mi je čist fajn kot je in tukaj med vami :D

Hvala za čestitke!!!!!!!!!

Saj si še mlada, :D leta se po novem štejejo drugače. Ti imaš 26 let na 10 podlage. :wink:
Saj smo lahko veseli, da pri teh letih tako mladostni in lepi izgledamo. :D
Uporabniški avatar
 zigzag
#205683
mateja.hribar napisal/-a:Auuč ... my secret is out :o

Grozno je. In resnično.
... da bom čez 4 leta stara 40 ... vem, da si boste eni mislili, kaj se grem, ampak čisto čisto zares prisežem, da ne vem, kdaj in kako sem se znašla tukaj ... pri 36!!!

... No, pravzaprav sploh ni tako grozn, v bistvu, je kar prav kot je. V bistvu mi je čist fajn kot je in tukaj med vami :D

Hvala za čestitke!!!!!!!!!


36????????? Madona, prisežem, da ti jih ne bi dal, pa če me do smrti po podplatih žgačkaš... :clap:

What is your secret?

P.S. lahko tudi po ZS, če ne želiš vsem razkriti... :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA