Moderator: lenči

#207483
Larchi, se moram strinjat z Rafom. Požirek domačega žganja vsako jutro - odlično zdravilo. Mislim, da se ga bom tudi jaz poslužila. 8)

Sicer sem pa ugotovila, dragi Cukrčki, da smo že itak zmagali. Mislim, v največjem številu zamenjanih članov v ekpi! :lol: :lol: :-- Pa še lavfat nam ni blo treba.

Larchi, še je čas, da preženeš bacile iz telesa. Na teku boš pač prva, pol pa gasa na toplo.
#207487
solatka napisal/-a:Larchi, se moram strinjat z Rafom. Požirek domačega žganja vsako jutro - odlično zdravilo. Mislim, da se ga bom tudi jaz poslužila. 8)

Sicer sem pa ugotovila, dragi Cukrčki, da smo že itak zmagali. Mislim, v največjem številu zamenjanih članov v ekpi! :lol: :lol: :-- Pa še lavfat nam ni blo treba.

Larchi, še je čas, da preženeš bacile iz telesa. Na teku boš pač prva, pol pa gasa na toplo.

Pozabljate pa še na nekaj in to ni hec - česen in čebula. Vem smrdimo po teh zadevah ampak saj se da na različne načine tudi to premagati ane?
#207929
lenči napisal/-a:Polžji Božički-ke
1. Lenči
2. Ksenija
3. Lonely
4. ZdravkoC

PST Polžki
5. Mojculja
6. Nadja
7. Kustus
8. Pajo

Polžji "Cukrčki"
9. Solatka
10. Larchi
11. Asparagus
12. Raf

Ragle
13. Loni
14. Maca
15. Rosi64
16. Marjan

Polžki Ljubljana-Velenje
17. Vidkul
18. Starbucks
19. Darinka
20. Zoran



Z veseljem ugotavljam, da bomo polžki tudi letos v številčni zasedbi zastopani. Prav veselim se nedelje, bom malo hranila glas za navijanje :laola :clap:

Polžki smo zakon
#208445
Da obelodanim zadnje spremembe:

Polžji Božički-ke
1. Lenči
2. Ananda
3. Lonely
4. ZdravkoC

PST Polžki
5. Mojculja
6. Nadja
7. Kustus
8. Pajo

Polžji "Cukrčki"
9. Solatka
10. Larchi
11. Asparagus
12. Raf

Ragle

13. Loni
14. Maca
15. Rosi64
16. Marjan

Polžki Ljubljana-Velenje
17. Vidkul
18. Starbucks
19. Darinka
20. Zoran
#208448
štafetete so napisane v zaporedju po tekaču, ki gre na progo.
kdaj je zbor za vsako ekipo, oziroma kje točno se dobimo, ker bom imel fotografa s sabo in bo vse to poslikal za dokaz........
after party lokacijo pa itak že vsi skoraj poznamo in tu ne bi smelo biti težav....:lol:

parkira se pa pred stadionom verjento
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA