Uporabniški avatar
 Barb
#20918
dpop napisal/-a:P.S.S. Aja... pa še to... glede na temperature ki so te dni
v poznih večernih urah... je kdo kej o "gretju" razmišljal...
naj vsak pripelje eno poleno... pa bomo na večer zakurili
ogenj.... nooooo, in tukje bo potem kot nalašč harmonika
(Ej mašinca zagodi PRESS)

Tudi za gretje je poskrbljeno.Imajo gorilnike-"gobice".
Dragi dpop tebe zeblo bo ne :wink:
Uporabniški avatar
 simi
#20920
Še ena prijava za piknik.

Se vidimo,
Simona
Uporabniški avatar
 MatjazV
#20927
lojzeP napisal/-a:MatjažV - povej več - kakšne zvočnike pa predlagaš


2x LP


Ja, nekaj primernega za zunaj, vsaj 2x80W, po možnosti na priklop na navaden kabel - žico (+ -), brez činčov. Nekaj metrov kabla imam tudi sam. Ne smejo pa biti aktivni zvočniki (take dobiš zraven ministolpov).

L.P.

MatjazV
Uporabniški avatar
 Tuareg
#20931
Dodajam še svojo prijavo :lol: , v nedeljo zjutraj pa nadaljujemo naprej na 8. tek (ali pohod) po Lavričevi poti v Šentvid pri Stični.
Uporabniški avatar
 dusan
#20954
Še moja prijava za piknik.

Sodelovanje na teku (hoji) v parku Tivoli (tudi Editor).
Uporabniški avatar
 ero
#20958
hoj,

obvestilo za vse, ki še imate v dobrem 1.500 SIT za tekaške majice TF.

prosim vas, da me po pikniku preko zasebnega sporočila obvestite o svoji udeležbi. po zbranih obvestilih bom z računa dvignil gotovino in vam jo ob naslednjih srečanjih osebno izročil.
Uporabniški avatar
 Barb
#20961
Prosim,da tisti,ki še niste oddali svoje prijave, da to storite čimprej, ker moram javiti število, zaradi nabave hrane.

Hvala
Uporabniški avatar
 Dule
#20973
Še en korajžen se je opogumil in se prijavljam za piknik (najverjetneje s sinom in hčerko) :D

Menda se bo dobil zdravilo za prehlad :wink: (borovničke PRESS)
 Lučko
#20986
Barb napisal/-a:Prosim,da tisti,ki še niste oddali svoje prijave, da to storite čimprej, ker moram javiti število, zaradi nabave hrane.

Hvala

Ja, ja "šefla" sej se bomo prjavl :-- , evo nas:
1. Tjaša
2. Lučko
3. Zvočnik 70 W- levi
4. Zvočnik 70 W- desni
:juhuhu:
Uporabniški avatar
 H2O
#21008
jaz pa želim, še predn se prikažem na pikniku, tu javno, v svojem in mislim, da tudi v pershingovem imenu (sej se strinjaš ne?) :? , razglasit sledeče.
midva sva se zlo ZLO (!) trudila, da bi nama uspelo preživet skupaj vsaj kakšno urco. da, če že ne bi zmagala na igrci, bi vsaj sodelovala pri natečaju :? ampak nama, pri najboljši volji ni uspelo. :? ni, pa konc. :?
sej v bistvu je bil, če gledam tko od daleč, tak rezultat (torej nula) čist pričakovan. pershing je zaseden 110%, jaz 101% in se pač nikakor nisva in nisva mogla uskladiti glede tega kaj bi in kdaj bi in kako bi, da vendarle bi. :? sicer sva se srečala na holmerju, predvčerajšnjim, slučajno, tekla celih 11 krogov skupaj :wink: ampak to v bistvu ni to. s čimer bi se postavljala na pikniku. bi moralo bit vsaj mal drugač. tako kot, na primer, to, ko sem mu predlagala, da greva kri puščat na zavod za transfuzijo krvi, pa vam v dokazilo prineseva tista sendviča, ki naj bi ga dobila na koncu. bi ga zmrznila prej, jasno :? ampak sem pozabila, da pershing trenira za maraton, da si tazga puščanja krvi ne more privoščit :? skratka, še danes me je moj sotekmovalec poklical, če bi vendarle spackala kaj skupaj, evo, pa je ura 16.20 in jaz ždim v pisarni. :? da ne govorim o tem, da sem včeraj popolnoma odpovedala pri dobrodelnem teku po ljubljani :? ampak sem si včeraj, v enem ihtavem momentu, popoldne, ko ste se večina že zbirali in pripravljali na tek ali pa pakirali vrečke ali pa postavljali barikade, torej, rekla sem si, da si je pač v lajfu treba postavljati prioritete. :? tako pač je. :? ne znese vse. ne vedno. in ponavadi odpade tisto, kar ni povezano s službo ali s tvojimi bližnjimi. :?
torej, če se in upam, da se, na pikniku vidimo, tu je moje in pershingovo javno in v naprej objavljeno opravičilo, zakaj sva odpovedala ne celi črti. da ne bo pol...v soboto...ja, ja, ja, vidva kr nakladita..... :? :wink: :wink: :wink:
 Lučko
#21015
Ja, nekaj primernega za zunaj, vsaj 2x80W, po možnosti na priklop na navaden kabel - žico (+ -), brez činčov. Nekaj metrov kabla imam tudi sam. Ne smejo pa biti aktivni zvočniki (take dobiš zraven ministolpov).
L.P.
MatjazV

Sm gledu knjižco podatkov o zvočnikih, pa piše tkole: de majo pri aerobnem basnem utripu, se prav nek pr 70-80% moči 70W, kolk majo pa pr anaerobnem basnem utripu, se prav pr 100% moči, pa nč ne piše, jz pa tud še nism probu. A bomo probal :lol: , a bojo dost močn :roll: , a jih do sobote še na en anaeroben trening peljem :shock: :lol:
 dpop
#21018
Lučko napisal/-a: a jih do sobote še na en anaeroben trening peljem :shock: :lol:


Če ti lahko predlagam... privošči zvočnikom en Fartlek
(recimo kakšen Eminem)... potem pa čez par minut en daljši
umirjen tek (recimo Mozartova Kleine Nachtmusik)... za konec
pa jim privošči še eno "tekmo"... (eno polnopljučno Natalijo Verboten
z celotnim razponom frekvenc 8000 do 8002 Hz)

Tko bi jaz naredu...

1062 Darko

P.S. Lahko jih pa enostavno priklopiš "direktno" na 220V...
če se bo pokadilo... potem so (BILI) dobri :wink:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#21024
Ok.
Tkole je, Rolce ne bo, ker ne more :( . Tko da, Barb, njo briši, prosim...ali pa imej mogoče njeno mesto za rezervo...
Gordana pride, če bi se kdo javil za prevoz, ker taksi stane 3500sit v eno smer. Drugače bo doma ostala, čeprav bi bila pripravljena tud na bus it... :?
Se kdo javi vsaj za v eno smer? Pa potem skombiniramo? Ma kdo prazen avto? Ja? :TF)

m
Uporabniški avatar
 Tjaša
#21029
Lučko napisal/-a:
Barb napisal/-a:Prosim,da tisti,ki še niste oddali svoje prijave, da to storite čimprej, ker moram javiti število, zaradi nabave hrane.

Hvala

Ja, ja "šefla" sej se bomo prjavl :-- , evo nas:
1. Tjaša
2. Lučko
3. Zvočnik 70 W- levi
4. Zvočnik 70 W- desni
:juhuhu:


Tko, šefica, me je dons Lučko nakuru, naj se neham na njem šlepat, pa naj se sama prijavim. :twisted: :evil: :twisted:

Evo, TJAŠA!

Upam, da pride tudi Fotrova Mama, pa Aleševa Alenka, jih že tko dolgo nisem vidla! :wink:
Ga bomo mogli pa ornk zažurat, da nam bo toplo - me mal skrbi, ker sem brez žurerske kondicije :shock: :oops:
 Nataša
#21030
Jest pa Simona odjavljam od hrane :D Je ta teden že dost jedu...je že preveč debu.... :wink: :wink:

no, v resnic gre pa potem k Jovotu pa se bo šparal. mogoče bo pr men kakšen krompirček piknu. ampak itak je njemu na pikniku in med tfjevci tko dooooolgcajt...sej ste ga vidl včeri na analizi, kako mu je blo doooolgcajt :wink: BTW, hvala Aleš, da si ga nasmejal, je zadnje čase ful pod stresom in je to kar težko :P

H20 :twisted: two down, six to go?! :twisted:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA