Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 maca
#210236
Moji nameni, da ti voščim osebno, so pač padli v vodo, pa nič zato, sem pa imela priliko, da ti voščim na vse druge možne načine.
Torej vse naj :clap: naj :clap: naj :clap:
pocajtaj si nogice in veselo naprej, drugo leto je spet eno leto, polno vsega, kar si najbolj želiš :--
Uporabniški avatar
 zigzag
#210248
Vse najboljše in še veliko tekaških dogodivščin ti želim :laola
Uporabniški avatar
 zz topka
#210300
O, Rosi, sosed vipavski, vidim, da si rojen na isti dan, le en par let prej, kot sem sama rodila ta drugo hčer. Naša Janet je namreč tudi včeraj praznovala svojega, petnajstega...
(Zato pa nisem smela nič na forum, da bi ti že včeraj voščila... )
Pa naj velja vseeno danes : VSE NAJBOLJŠE TI ŽELIM IN SEVEDA ŠE POLHNO KILOMETRČKOV... :laola
Uporabniški avatar
 RoKo
#210304
zz topka napisal/-a:O, Rosi, sosed vipavski, vidim, da si rojen na isti dan, le en par let prej, kot sem sama rodila ta drugo hčer. Naša Janet je namreč tudi včeraj praznovala svojega, petnajstega...
(Zato pa nisem smela nič na forum, da bi ti že včeraj voščila... )
Pa naj velja vseeno danes : VSE NAJBOLJŠE TI ŽELIM IN SEVEDA ŠE POLHNO KILOMETRČKOV... :laola

A zatu se mi je včeraj njegov naglas zdel znan. :D :D Čestitke tud na vaš konc.
Uporabniški avatar
 ROSI64
#210311
zz topka napisal/-a:O, Rosi, sosed vipavski, vidim, da si rojen na isti dan, le en par let prej, kot sem sama rodila ta drugo hčer. Naša Janet je namreč tudi včeraj praznovala svojega, petnajstega...
(Zato pa nisem smela nič na forum, da bi ti že včeraj voščila... )
Pa naj velja vseeno danes : VSE NAJBOLJŠE TI ŽELIM IN SEVEDA ŠE POLHNO KILOMETRČKOV... :laola

A toliko je star že drugi otrok, :shock: pa tako mlada mamica. :D
Uporabniški avatar
 ROSI64
#210312
maca napisal/-a:Moji nameni, da ti voščim osebno, so pač padli v vodo, pa nič zato, sem pa imela priliko, da ti voščim na vse druge možne načine.
Torej vse naj :clap: naj :clap: naj :clap:
pocajtaj si nogice in veselo naprej, drugo leto je spet eno leto, polno vsega, kar si najbolj želiš :--

Veselil sem se celodnevnega praznovanja mojega rojstnega dne s tabo, :lauf: :juhuhu: :toast: :beer: :cmok: a je žal padlo v vodo. :( Zdravje je bolj pomembno. :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA