Ali prideš na ponovoletno TF srečanje v Podpeč?

pridem - zagotovo
30
63%
pridem - verjetno
14
29%
ne pridem - žal sem zadržan/a
3
6%
ne pridem - me ne zanima
1
2%
#212427
MatjazV napisal/-a:
ero napisal/-a:Dobro jutro :)

Podaljšanih novoletnih praznikov je nepreklicno konec. Skrajni čas je, da osvežim seznam prijavljenih in vas nahranim s podatki.


Se kdo javi za muzko vrtet? Z mojim izborom najbrž ne bi bili zadovoljni :oops: :lol:

Za tehniko - projektor, platno, čarunalnik, ozvočenje, mikrofon - je poskrbljeno!


Ero, nekaj muske lahko prinesem jaz, predvsem plesno :D

Matjaž

Matjaž, da ne sam taka za tvoje standardne plese, da ne bomo nekateri zaspali :--
#212549
Hja, jaz sem pa šele danes pogruntal, da je tale zadeva v petek :oops: :shock:, in ker delam do 19.30 ure, bom bolj težko prišel do 20. ure... :bum: :evil:
Jah nč, bom videl če si bom lahko zrihtal kakšen predčasen odhod s šihta... 8)

Lp!
#212583
Obivankenobi, ne se mi sedaj nekaj ven vlečt. Prideš, ko prideš. Nihče ne bo zaklenil vrat, če te ne bo ob 20h. :D Drugače moram pa tale tvoj stavek malo pokomentirati:
Jah nč, bom videl če si bom lahko zrihtal kakšen predčasen odhod s šihta...

- tale tvoj šef mora bit zajeban, da te tako pozno zadržuje v službi :D
- smešna mi je ta tvoja beseda "šiht." Ko to slišim, pomislim na tovarne, ti pa veš kje delaš :D
- mislim, da bi tvoji "sodelavci" to razumeli :D

V vsakem primeru se vidimo.

Drugače tudi jaz ne vem kdaj bom prišel, važno da bom.
#212665
tae napisal/-a:Obivankenobi, ne se mi sedaj nekaj ven vlečt. Prideš, ko prideš. Nihče ne bo zaklenil vrat, če te ne bo ob 20h. :D Drugače moram pa tale tvoj stavek malo pokomentirati:
Jah nč, bom videl če si bom lahko zrihtal kakšen predčasen odhod s šihta...

- tale tvoj šef mora bit zajeban, da te tako pozno zadržuje v službi :D
- smešna mi je ta tvoja beseda "šiht." Ko to slišim, pomislim na tovarne, ti pa veš kje delaš :D
- mislim, da bi tvoji "sodelavci" to razumeli :D

V vsakem primeru se vidimo.

Drugače tudi jaz ne vem kdaj bom prišel, važno da bom.


Hja Tae, nisem imel namena, da bi se z napisanim poskušal izvleči iz česarkoli, enostavno sem ugotovil, da bom kar precej zamudil, glede na to da se bo zadeva začela ob 18.00 uri, pa večerja ob 19.00 uri... :roll: :oops:
Glede na to, da sem sam sebi svoj šef, mislim ,da sem kar zajeban... :D
"Šiht" mi pa oblikujejo bolj ali manj razvajeni učenci ter njihovi starši, ter seveda tudi sam, glede na cilje, ki si jih zadam v določenem obdobju... :D

Ma nč, se vidiva v Podpeči, še prej ti želim uspešen polmaraton v Medeji z novim PB - jem :clap:

Lp! :wink:
#212675
Obivankenobi napisal/-a: še prej ti želim uspešen polmaraton v Medeji z novim PB - jem :clap:

Lp! :wink:


Hvala, čeprav so tvoje želje malce preveč optimistične za začetek sezone.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA