prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#213503
Super je bilo. Velika skupina se nas je nabrala. Sedmerica konjenikov :D
V prvem delu je bilo na poti par cm deviškega snega na stari podlagi. Tik pred Ptujem sta jo dva ucvrla naprej, peterica neustrašnih pa je pometala zadaj.
Našli smo še eno trgovino ob cesti :drink
Uporabniški avatar
 TomažPI
#213514
Hvala vam in še kdaj ponovimo.. Mogoče še drugič potegnemo okrog ptujskega jezera, je zelo lepo in se ga splača videti. :)

P.S. Se vidimo jutri na Pohorju! :wink:
Uporabniški avatar
 ROBOCOP
#213539
Tudi meni je bilo všeč in moram priznat, da ni bilo lahko, po tako dolgem počitku (od Sladkih6), maratonsko razdaljo ni tako lahko preteči. Ampak vseeno, vsem nam je uspelo in uživali smo v čudoviti družbi. Zdravko in Miro pa sta krivca, da sem ponovno dobil motivacijo za resen trening, se vidimo!
 nana
#213559
ROBOCOP napisal/-a:Zdravko in Miro pa sta krivca, da sem ponovno dobil motivacijo za resen trening, se vidimo!

Jaz sem pa mislila, da ti žena daje motivacijo :D
 skorc
#213576
Še moja spoznanja:

- Tomaž, menda te poznam po tem, da sva bila v isti kategoriji (ju-jitsu) in ne po alkotestu. :)

- Zdravko, suplinatorski naastvek? To deluje, ne bolijo me niti kolena niti gležnji. :) Tenisice bodo še za kakšnih 500 km. Hvala! :) Besedila pesmi bova še morala natrenirat, da bova za duet. Proga je fantastična. Slikice bojo?

- Klavdija, hja nimava ravno istega okusa za kulinariko (z izjemo vroče čokolade) in navigacijo a je na koncu vseeno ratalo. :)

- Bogdan, hja imava isti okus za kulinariko - ni važno al je mucek al je pesek važno, da je mesek (z izjemo bambi-jevega golaža, ki ga jaz z veseljem mlatim). Deliva si tudi mnenje, da je lažje teči malo hitreje, kot malo počasneje. :)

- Nataša (od brokolija res ni za živet), pridem k DMP-ju-si me prepričala, kako se že reče tistim gelom iz maline? :)

- Miro, jop, rajši malo dlje okrog, kot pa kozolčkanje po bregu navzdol. :)

Suma sumarum: Lušno je bilo, če se bo ponovilo sem vsekakor zraven, če bi kdo bil za "medtedensko" nočno varianto sem tudi za. Držite se. :laola
Uporabniški avatar
 Vreme
#213585
nana napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a:tempo za umret počasen :lol:

To isto je verjetno meni za umret hiter :lol:



To vsekakor drži zato pa smo mi počasnejši kar lepo tiho. Ampak ni hudič,da se tudi mi nebi enkrat zbrali in šli eno počasno :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#213592
skorc napisal/-a: Besedila pesmi bova še morala natrenirat ...

Eto, pravi človek za čago. Je vedel več Štajerskih besedil, kot ... :D
Kar pomeni, da smo tudi zapeli :D
Uporabniški avatar
 natasa
#213623
skorc napisal/-a:Š

- Nataša (od brokolija res ni za živet), pridem k DMP-ju-si me prepričala, kako se že reče tistim gelom iz maline? :)



Geli so Xenofit.

Super, torej bova letos skupaj osvojila ECU 8) !!
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#318161
Ponovno bo treba naredit kak pravi trening :D

Drava country cros

Start v Miklavžu na Dravskem Polju, ob kanalu do Ptuja, čez Dravo na drugo stran in ob stari strugi do Dupleka oziroma Dogoš, prečkanje obeh mostov in nazaj v Miklavž.

Start predvidoma v soboto 14. 12. 2013 ob 8.00 ali kakšno minuto pozneje.

Vem, da bo fajn, saj ni snega in je toplo.

Če se še kdo pridruži, naj se javi.

Tempo bo v stilu "Vse je v glavi" :D in ne "Vse je v nogah" :rol: sportski lagano.

Ja, res je. Prijava za Ultrabalaton je bila poslana danes.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#318166
Hvala Zdravko, da si spomnil za Balaton.
Sicer bi pozabil.

Prijeten tek ob Dravi vsem.

Del vaše trase mi je v prejsnih dneh tudi bil v radost v smeri Dvorjan in Vurbeka pa potem nazaj v Koreno in Trčovo.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#318189
Kdorkoli pride, vreme bo lepo, proga pa dolga :lol:
Vključil bom še malo brega :juhuhu:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA