Moderator: lenči

#214305
Štart teka je ob 9.00 uri, vreme ne bo izgovor in ovira (razen cestnega kolapsa v Sloveniji :lol: ) Od Litije do Kresnic in nazaj(malo prometna cesta ob desnem bregu Save) Štartamo od spomenika NOB v Litiji. Če prideš v Litijo iz Ljubljane, moraš takoj na koncu mostu zaviti desno in že zagledaš spomenik.Iz smeri Zagorja ne smeš na most, ampak pri mostu naravnost, levo že vidiš spomenik. Parkira se lahko pred cvetličarno, lekarno, lokalom, lahko pa pridete tudi do mene in gremo z enim avtom.
Razdalja tam nekje 18 km (Garmin bo povedal točno razdaljo, da se na 9km obrnemo). Okrepčevalnico na obratu bo zagotovil Asparagus (oz. njen sin :clap: ).
Trenutni seznam udeležencev:
Asparagus
Ananda
Mojculja
Classix
Lenči
Ostali pa se tudi pofočkajte, da se mogoče dogovorimo za skupne prevoze in ostalo. Fotodokumentacijo zagotavlja Lenčipress :--
Torej polžki vabljeni :clap:
#214315
Dobr si tole najavila Lenči. :clap:
Danes sem odtekla dve tretjini proge, naslednji teden bom celo in po potrebi dodala še kakšno informacijo.
Cesta je bila splužena in posuta, ponekod samo malo plundre. Klancev ni veliko in Sava je v teh dneh, ko je okoli vse belo, videti modra in čista.
#214318
ROSI64 napisal/-a:Jaz sem danes, vsaj upam opravil izpit za polžka in bi se vam z veseljem pridružil, a sem ta dan na TS.
Pa kdaj drugič. :)

Ja, odlično si opravil izpit za polžka :laola , tudi v našem imenu navijaj na TS, saj veš, mi smo zelooooo glasniiiii :clap: :clap:
#214695
Mene zal ne bo. Danes sem se zbudila z bolecim grlom in malce prej odkrila ene cudne ble izpuscaje tam, kjer so nekoc lezali mandeljni. Drugace se pocutim cisto ok, ampak ne bom tvegala. Sprejemam pa predloge, kako se teh izpuscajckov znebit. :?
#214870
Danes sem tekla od doma do Kresnic, da preverim stanje na progi :wink: .
Vse je O.k. Kopna cesta in kak cm snega na makadamu, ki ga sicer ni več kot 1 km.


Se vidimo prihodnji teden :D .
#215057
Alenka, Lenči...ostale spoštovane dame in gospodje. Žal bo ta vikend svoj davek pobirala služba. Z veseljem pa ob kakšni naslednji priložnosti. Želim vam lep in prijazen tek!

LP
Matjaž
#215062
Classix napisal/-a:Alenka, Lenči...ostale spoštovane dame in gospodje. Žal bo ta vikend svoj davek pobirala služba. Z veseljem pa ob kakšni naslednji priložnosti. Želim vam lep in prijazen tek!
LP
Matjaž

:--( pa kaj hočemo, tako je naše življenje.

Jaz pridem, Alenka bo tudi tam, pa Mojca, no vsaj množina nas bo :laola
#215068
Classix napisal/-a:Alenka, Lenči...ostale spoštovane dame in gospodje. Žal bo ta vikend svoj davek pobirala služba. Z veseljem pa ob kakšni naslednji priložnosti. Želim vam lep in prijazen tek!

LP
Matjaž

Taščin rojstni dan ima prednost. Lep tek želim vsem skupaj.
#215123
pajo napisal/-a:
Classix napisal/-a:Alenka, Lenči...ostale spoštovane dame in gospodje. Žal bo ta vikend svoj davek pobirala služba. Z veseljem pa ob kakšni naslednji priložnosti. Želim vam lep in prijazen tek!

LP
Matjaž

Taščin rojstni dan ima prednost. Lep tek želim vsem skupaj.


Tašči se ne gre zamerit, šefom pa še manj v teh časih :--( .
Se vidimo drugič!

Lp,
Alenka
#215205
Lenči,

jaz sem zadnjič tekla 18 km novembra :( , tako da kaj drugega kot počasna ne morem biti. To zimo tečem manj kot sem nameravala, malo zaradi vremena, malo pa tudi iz drugih razlogov.
Bomo šle lepo počasi, tako kot lani v Zagorju, v Kresnicah bomo pomalicale..
#215273
lenči napisal/-a:Obljubita mi, da ne bosta divjali :oops: , ker jaz sem zeloooo počasna :( , še posebej, če čvekam zraven :--


Jaz, pa divjala :shock: . No ja, mogoče majčken od Ljubljane do Litije, tam pač ne bom mogla čvekat :--

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA