tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#216700
Tako, sicer naj bi odpiranje tem v temle kotičku-vrtičku...pripadala določenim osebam...ampak j*** ga... :lol: :lol: :lol:

Glede na to, da je tek že postal tradicionalen in je potrebno tradicijo ohranjat, sploh če človek ob tem uživa zato ne vidim razloga, da se ne bi v nedeljo, 7.3.2010 odpravili na korženje po PST....Vremenska napoved pa je za enkrat odlična Slika http://krtina.com/Napoved/Napoved.asp... tako da.... :D :D :D

Izvidnica je tudi uspela in vsekakor bo do drugega tedna PST po večini brez snega....
Kot dokaz, sicer iz bratske teme :lol:
Stanje na dan 28.2.2010
ROSI64 napisal/-a:....Naj na koncu omenim vsem tistim, ki se bojite snega, da ga skoraj ni več nič. Nekaj ga je še v Murglah in pri Kosežkem bajerju. Drugače je pa PST več ali manj kopen. :wink:....


Štart bi naredili tudi že na tradicionalnem mestu: Fužinski grad ob 8.30 (je pa lahko še stvar dogovora :mrgreen: )

Za okrepčevalnice, bi se še dogovorili...v kolikor pa ima kdo možnost, čas in voljo organizirati kakšno okrepčevalnico ob progi... :mrgreen: :mrgreen: ....se pa že sedaj :cast1: :cast: ....

Ana in Liza pa nas tudi pričakujeta.... :D

Cel PST:
- AVI
- zajc
- grb
- Marjan iz Goric
- matej 712
- raziskovalec
- bobr

Polovička:
- Andreja
- mojculja
- Helena
- ROSI64
- lojzeP
Nazadnje spremenil AVI, dne 06 Mar 2010, 16:45, skupaj popravljeno 12 krat.
#216706
Si pa kar novo temo odprl. :shock:

V nedeljo po teku sem rekel, da ravno vsako nedeljo cel krog po PST-ju ne bo šlo in da naslednjo počivam, sedaj pa tole. :roll:

Moram reči, da je mikavno. :D

P.S. Da je v naslovu 33 razumem (cel krog), a zakaj je pa 27 (če se šteje 27km, potem je isto skoraj kot 33)
#216710
ROSI64 napisal/-a:Si pa kar novo temo odprl. :shock:

V nedeljo po teku sem rekel, da ravno vsako nedeljo cel krog po PST-ju ne bo šlo in da naslednjo počivam, sedaj pa tole. :roll:

Moram reči, da je mikavno. :D

P.S. Da je v naslovu 33 razumem (cel krog), a zakaj je pa 27 (če se šteje 27km, potem je isto skoraj kot 33)


Temo sem odprl zaradi kontinuitete v forumu http://www.tekaskiforum.net/viewforum.php?f=59
27. tek po PST pa je zato ker je to 27. tek po vrsti, glede na to temo...res pa je, da se je vmes že kar nekaj PST tekov zgodilo..tako, da recimo, da bo samo osemmarčovskih 33.... :D

ROSI saj lahko potem dve nedelje počivaš..... :lol: :lol: ...
#216712
AVI napisal/-a:
ROSI saj lahko potem dve nedelje počivaš..... :lol: :lol: ...

Ne bo šlo 21.3. je Sežana. :D Letos si govorim, da bom moje treninge začel bolj počasi in postopoma, pa kot vse kaže ne bo šlo vse po načrtih. :lol:
#216750
zajc napisal/-a:+ 1 cel "neprehiter" krog :oops: ne smem pretiravat :nono: štratal bom pri LM
+ okrepčevalnica pri LM (na 21. km) :drink


Ce ne pride kaj vmes se ti pridruzim.

G.
#216917
Tako....včeraj preverjen odsek PST od Koseškega bajerja do grbe, kjer je bilo prejšnji teden še največ snega in situacija je sledeča....da je ta odsek skoraj v popolnosti kopen...sem in tja se najde kakšna flika snega, ki pa verjamem, da je do nedelje ne bo več.... :D :D :D

ostali del PST-ja pa je bil pregledan že prejšnji teden :D ..in kakor se je izkazalo je bil PST skorajda brez snega.... :D :D

vreme bo :D :D :
Slika
#216984
Takole je, za enkrat imamo postojanko "pri zajcu" :D :D :D
.....razmišljam pa še o eni postojanki "pri livadi", ki bo bolj samopostrežne narave, bi pa zjutraj tja nastavil plastenko vode in isotonika, pa morda še kaj za pod zob....mikrolokacijo bom pa še sporočil....

...toliko za enkrat...smo na vezi...in vabljeni vsi, ki se v nedeljo migati vam da.... :D :D :D
#216988
Oj

Razmisljam da bi startal pri pokopaliscu na Vicu (km 13 od Fuzin). Malo morbidno, ampak ce bo tempo prehud se lahko potem tam takoj ulezem in uzgnijem :). Start planiram ob 6:35, tako da ujamem Zajca pri LM in ostale na Fuzinskem gradu.

Tako da je v mojem avtu lahko se ena okrepcevalnica.

Bi pa rabil pol litra vode pri LM in na Fuzinah ce se bo naslo, da napolnim zalogo :)

To je ideja v grobem, za 100% pa potrdim se v soboto.

G.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA