uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

Uporabniški avatar
 pershing
#21740
Pozdravljene sotrpinke in sotrpini in Poleta :idea: :idea:

Zanima me kdo vse še poleg moje malenkosti udeleži tekaškega tabora v Rovinju. Ne bi blo slabo, kaj prav'te, da se organiziramo glede prevoza. Jaz bi peljal in imam prostora še za tri, prtljažnik pa je tudi zadosti velik (pa ne mislim še za koga temveč prtljago)

Zato kar korajža velja, da vas vidim junake, koliko nas gre :?: :?:

Pa lep vikend želim in uspešno tekanje (kdor se bo udeležil tekme)

PS: Mimogrede, z Damjanom boba šla v Kočevje na 14 km tek-gre kdo zraven :?: :?: :?:
Uporabniški avatar
 Z*
#21753
Hoj, tudi S* in Z* greva, pa bi bili prav veseli kakega prevoza, :clap: ker moj avtič občasno neke čudne zvoke spušča. :bum: :shock: Najbolje bi seveda bilo, če bi šel iz MB :lol: , lahko pa pricijaziva tudi h komu na dom, saj Vodice oz. Zapoge tudi niso daleč. Bi se dalo potem tam kje avto pustit, za 3 in pol dni? :roll: Si prepričan, da bo šlo vse v prtljažnik - za začetek 3 pare športnih copat na osebo pa tekaška oprema za poletne, jesenske in zimske razmere...? :shock: Jaz še ne vem, kam bom vso to obvezno :!: opremo zbasala, fakultativna bo pa sploh doma ostala ... 8)
Uporabniški avatar
 pershing
#21762
Z* napisal/-a:Hoj, tudi S* in Z* greva, pa bi bili prav veseli kakega prevoza, :clap: ker moj avtič občasno neke čudne zvoke spušča. :bum: :shock: Najbolje bi seveda bilo, če bi šel iz MB :lol: , lahko pa pricijaziva tudi h komu na dom, saj Vodice oz. Zapoge tudi niso daleč. Bi se dalo potem tam kje avto pustit, za 3 in pol dni? :roll: Si prepričan, da bo šlo vse v prtljažnik - za začetek 3 pare športnih copat na osebo pa tekaška oprema za poletne, jesenske in zimske razmere...? :shock: Jaz še ne vem, kam bom vso to obvezno :!: opremo zbasala, fakultativna bo pa sploh doma ostala ... 8)


Lepo da sta se oglasili, toda ne zamerita, prednost imajo sotrpini iz poletove tekaške ekipe. Če pri Poletovcih ne bo interesa se lahko dogovorimo. Kar se prostora tiče ni problema. V Passata karavana bomo pa že zbasal, mar ne :?:
Uporabniški avatar
 Z*
#21767
Kaj čmo, naju niso marali v Poletovi ekipi :cry: , zdaj se pa še s Passatom ne moreva peljati :nono: ... Bhuuu ... :-(( SlikaSlika
Saj zameriva pa ne, res ne ...Slika Imajo pač drugi prednost ... SlikaSlika Slika Slika
Uporabniški avatar
 pershing
#21771
Z* napisal/-a:Kaj čmo, naju niso marali v Poletovi ekipi :cry: , zdaj se pa še s Passatom ne moreva peljati :nono: ... Bhuuu ... :-(( SlikaSlika
Saj zameriva pa ne, res ne ...Slika Imajo pač drugi prednost ... SlikaSlika Slika Slika


v sredo me pokličta na GSM 041 395-762, bom vedu več

pa-pa :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#21777
Hoj!
TMP in jaz tudi greva (joj, TMP, sem se zdaj spomnila, da ti nisem odgovorila na sms, pa takole...). Skratka, greva z enim avtom in imava prostor za 2 - zvezdici - lahko sta to vidve - ampak iz Ljubljane. O avtu pa nismo še nič konkretnega rekli.
No, se zmenimo...
Uporabniški avatar
 vidkul
#21783
Živjo!
Tudi jaz iščem prevoz na tekaški tabor. Če je kakšen interesent, ki bi me vzel v avto.

lp VId
Uporabniški avatar
 Barb
#21800
Tudi jaz bom na taboru.
Prevoz pa že mam-mislim da, a ne GaGi?
Uporabniški avatar
 lojzeP
#21802
Bi samo vprašal, če bomo neudeleženci tabora tudi deležni kakih insajderskih informacij tistih, ki boste polni znanja prišli nazaj iz Rovinja.

2x LP
Uporabniški avatar
 GaGa
#21806
Za dober denar se da vse zmenit!!! :D :D :D

Tega ste me včeraj naučil Gorenci :wink:
 dpop
#21808
GaGa napisal/-a:Za dober denar se da vse zmenit!!! :D :D :D

Tega ste me včeraj naučil Gorenci :wink:


To o denarju je res... ampak eni smo pa "dobro oženjeni"
pa prišparamo :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

To te pa nauči "dolgoletni zakon":wink:

1085 Darko

P.S. In ker vem da je moja gospa pedantna, lahko
pričakujem "urejene in pregledne" zapiske :hello:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#21809
A to je kao študentski humor, a :? :shock:

Smo eni že navajeni, da smo ženskam sponzorji :roll:

2x LP
 dpop
#21810
lojzeP napisal/-a:Smo eni že navajeni, da smo ženskam sponzorji :roll:


Hja, če ima "gospa" dvakrat večjo plačo kot jaz... kdo je
potem "sponzor"... je pa res... ni vse v denarju :lol: :lol: :lol:

1086 Darko

P.S. Mala mi plata ali me panika ne hvata PRESS
Uporabniški avatar
 GaGa
#21813
Zapiski bodo , brez večjih stroškov.
:D :D :D Pravijo, da je največje darilo nasmeh!!!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#21814
He :D , he :P , he :lol:

2x LP

P.S. že beremo, že beremo, ... :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA