vabila na predstavitvene in potopisne večere ter predavanja

Moderator: ero

#2198
Helou!
V petek, 27.02.2004 ob 19.00 vas vabim na diaprojekcijo z delovnim naslovom: Bajsijev "postteroristicni" maraton v New York-u. Na njej vas bom popeljal skozi kratko zgodovino mojega tekanja, opis dozivetja njujorskega maratona leta 2001, ter malo daljse "potopisno" predavanje po ulicah New York-a v poteroristicnem casu.
Predavanje bo na sedezu Zavoda za šport Slovenije, Celovška 25, pri bazenu Tivoli. Prostora je za 20 "komot" ljudi, ali pa 30 "kadavrov". Vsaj tako mi je povedal gostitelj Ero.
2. objavo bom lansiral kaksen teden pred predavanjem. Zato vas prosim, da se po drugi objavi interesenti potrdite na forumu. Ce vas bo veliko vec kot 20, bi predavanje organiziral v dveh terminih.
Predavanje bo seveda brezplacno.
Uporabniški avatar
 ero
#2201
hoj,

kot gostitelj se pridružujem Bajsijevemu vabilu na predstavitev in vas prosim, da tu potrdite svojo morebitno prisotnost.

če bo vreme OK, gremo po predstavitvi lahko še na en krog čez Rožnik :) ali pa v Piramido :twisted:
Uporabniški avatar
 Dule
#2202
Zabeleženo V petek, 27.02.2004 ob 19.00 se vidimo 8) !
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2222
Helou!
Ker ste me z vcerajsnjimi prispevki "vrgli ven", jo zaradi velikega zanimanja vracam na vpogled! :twisted:
Uporabniški avatar
 Dule
#2223
Ja Bajsi zgleda da je Tekaški forum mednaroden in da nas je zelo malo zapečkarjev, ki še nismo bili in tudi verjetno ne bomo nikoli šli na NYM, ali pa se motim in je kakšen drug razlog za tako veliko zanimanje :roll: :?:
Uporabniški avatar
 5rca
#2228
Jaz tudi pridem!
P.
:)
 t
#2253
Bajsi, jaz te pridem poslušat in gledat diase!
 dragons
#2280
Po vsej verjetnosti še en
Uporabniški avatar
 simi
#2284
Pa še ena
 petra
#2290
Pridem!
Ero, a bi lahko takrat dvignila majčke?

LP
Petra
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2335
Helou!
Da vas malo spodbudim k razmisljanju kam konec meseca, sem za vas potegnil iz anonimnosti tole objavo.
Pa lep vikend!
 mojA
#2338
Ni sigurno, ampak če bo le možno prideva še dva. Ob petkih smo pri nas čist sesuti. :?
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2446
Helou!
No Mocka, tisti petek pac ne boste sesuti.
Se pa trenutek vedno bolj priblizuje, dvorane pa se vedno nismo napolnili!?!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA