uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

 janko
#22753
No, končno sem tudi jaz usposobil to računalniško čudo, tako da bomo malo bolj na vezi. Verjetno ste že mislili, da... no, ne vem kaj vse. Skratka, lepo pozdravljeni vsi Poletovci (Fotr, moja skupina s Pershingom na čelu, Gaga, Barb in vsi ostali). :oops:
Uporabniški avatar
 Filipid
#22754
Pozdravljen Slika Janko v družbi :TF) in upam da si še cel :wink: .
Uporabniški avatar
 Barb
#22756
Hudo :P :P :P
Tole si pa zelo hitro ubogal :P :P
Dobrodošel :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#22759
janko napisal/-a:No, končno sem tudi jaz usposobil to računalniško čudo, tako da bomo malo bolj na vezi. Verjetno ste že mislili, da... no, ne vem kaj vse. Skratka, lepo pozdravljeni vsi Poletovci (Fotr, moja skupina s Pershingom na čelu, Gaga, Barb in vsi ostali). :oops:


Dobrodošel Janko, na forumu. Vesel sem, da si se priklopil tudi ti, da boš v živo lahko sodeloval. Za ostale naj povem, da je Janko pomočnik dr. Braneta Škofa, izvrsten trener, ki pomaga trenirati Poletovo ekipo in odličen tekač in športnik. Mislim, da bomo lahko od Jankota marsikaj koristnega izvedeli.
Uporabniški avatar
 Barb
#22762
Ja pa Janko je tisti,ki "goni" tudi naše fante v intervalih tam po Kodeljevem.

Ampak,je pa tud Janko bil presenečen :roll: (zadnjič v Rovinju),ko je ugotovil, kaj vse še ne ve o Forumu in kakšni ljudje se vse nahajamo tle gor(mal si pa bil začuden nad Alešem, a ne :?: )
Uporabniški avatar
 bigfrik
#22764
Dobrodosel,temu bi lahko rekel,se vceraj na teku(zelo koristnem,pa seveda prijetnem),danes pa ze.......
Uporabniški avatar
 Mutasti
#22774
Hojla!
Lep pozdrav še od (z antibiotiki in 10 kg limon pa enim sodom čaja nafilanega) mene.
Janko, kdaj mamo zdej treninge (če se bom pozdravil)?
:bum:
Uporabniški avatar
 GaGa
#22775
Fotr napisal/-a:
Dobrodošel Janko, na forumu. Vesel sem, da si se priklopil tudi ti, da boš v živo lahko sodeloval. Za ostale naj povem, da je Janko pomočnik dr. Braneta Škofa, izvrsten trener, ki pomaga trenirati Poletovo ekipo in odličen tekač in športnik. Mislim, da bomo lahko od Jankota marsikaj koristnega izvedeli.


Ampak, Fotr, zdaj si ga pa čist razkrinkal. Bogi Janko, veš kolk ženitnih ponudb bo dobil po ZSjih :shock: .

Čestitam, za uspešen priklop!
:wink:
Uporabniški avatar
 Manika
#22777
Hej, Janko! Čas je že bil, veš.

Pa ne samo, da si zdaj "not padu", tud ven ne prideš iz tega :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#22778
GaGa napisal/-a: Bogi Janko, veš kolk ženitnih ponudb bo dobil po ZSjih :shock:

pa sej on mora otroke "spat dajat" :shock: :shock:
nič :nono: ZS bejbe :wink:
 Nataša
#22780
Čakte mal, kdo je Janko? ker včeri sta bla dva, ki bi bila lahko potencialna Janka, ampak ne vem, kateri je pravi. :P
Uporabniški avatar
 Fotr
#22782
Nataša napisal/-a:Čakte mal, kdo je Janko? ker včeri sta bla dva, ki bi bila lahko potencialna Janka, ampak ne vem, kateri je pravi. :P


V Poletu je na sliki na 37. strani na srednji sliki v temnomodri majici! Zdaj je pa Janko totalno razkrinkan. Verjetno mu je že žal, da je notr padu! Ali pa ne, če je dobil že kaj ženitnih ponudb. :oops:
 dpop
#22809
Nataša napisal/-a:Čakte mal, kdo je Janko? ker včeri sta bla dva, ki bi bila lahko potencialna Janka, ampak ne vem, kateri je pravi. :P


No, če je to tisti Janko, kateri jaz mislim da je... :lol:
Pa tudi če ni... :lol:

DOBRODOŠEL Janko:cast:

1124 Darko

P.S. Se mi zdi da je to tisti Janko, ki se ne "mara slikat" :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 vidkul
#22818
Janko, padel si v jamo brez dna. Ko si enkrat notri ti ni več pomoči :lol: :lol:
Dobrodošel med nami.

lp Vid
Uporabniški avatar
 Barb
#22823
Bogi revež se sploh ne upa danes prijavit :P

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA