prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#191972
Hvala vsem!
Glede pijače pa: s sabo v ruzaku trajbaš po 3 l, od ene "okrepčevalnice" do druge je cca 2,5 do 3 ure, stalno obnavljaš zalogo, piješ in nikakor ne misliš, da je premalo. Nazadnje ti vsa tista tekočina že kar preseda, jesti sploh ne moreš več, a tudi zame je bil -4,5 kg šok :shock:.
A takole, ko hodiš (tečeš) po hribih, sploh ni pravega občutka za vročino...se mi zdi, da je danes, ko ne delam nič, veliko bolj vroče.

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 AVI
#192033
vencelj napisal/-a:.... AVI, hvala za spodbudo, ki si jo napisal v knjigo, je zelo dobro dela! (mimogrede: moral nam boš zaupati svoje podvige, tudi na Poreznu si bil včeraj vpisan in če sem prav prebral, si jo potem mahnil na Črno prst :clap: ).....


Ja, vencelj....res sem bil v tistih koncih..in nisem mogel kaj, da ne bi v vpisno knjigo kaj zapisal.....sem se dostikrat spomnil nate, ki si prav tako užival na planiskih poteh.....kje vse sem se potikal, pa v drugi temi(ki jo odprem danes zvečer, ko bo na voljo nekaj več časa), da ne smetim tukaj....

čestitke, vencelj za ta podvig....super.... :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 vencelj
#228228
Imam idejo za nedeljo, 4. julija: :arrow: v Kropi je cestni tek, a me nima, da bi dirkal, zato mi je danes (ko sem bil v Dražgošah) kapnilo, da bi v nedeljo naredil eno turo bolj po svojem okusu :arrow: štart ob 6:30 v Železnikih (na Češnjici pred pošto), nato v breg v Kališe, po asfaltu (1,5 km) v Dražgoše, Jelenšče in na Dražgoško goro na planino Kališnik. Od tam po jelovških poteh na Vodiško planino in spust v Kropo, mal pogledat kolege tekače. Nato vzpon na Jamnik in po cesti spet v Dražgoše ter v dolino.
Dolžine ni zelo veliko (morda 25 km- tista na karti ni točna, ker gre kar malo počez, pa tudi krog sem zaključil v Dražgošah tam kjer se poti križata :!: ), a se nabere višincev: z 450 m na najvišjo točko okrog 1200 m, spust v Kropo in ponoven vzpon na Jamnik...
Približno takole: http://www.geopedia.si/?params=L7813_F1 ... 82.375_s13
:juhuhu: :lauf:
bržkone bom pa sam, tako kot večinoma na takih poteh

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 grb
#228231
Ojla

Slisi se zanimivo. Mogoce se ti pridruzim. Odvisno od nekih neopredeljenih planov doma okoli izleta na Pohorje pogledat kje bomo dopustovali v avgustu. In ce bos seveda voljan vzdrzevati moj nepretirano poskocen tempo :) Da se ne zgubim kje tam v vasih hostah :)

G.
Uporabniški avatar
 grb
#228253
Zal ne bom mogu s tabo. Druzinski ogled Pohorja....

G.
Uporabniški avatar
 ROSI64
#228261
Dobra ideja Vencelj. :idea:

Kar nekajkrat sem ti omenil, da bi se ti rad pridružil na treningu po tvojih krajih, saj je okolica res lepa. :D
Tvojo temo sem prebiral in mi je bilo kar žal :--( , da se ne morem udeležit.
Vzrokov je seveda več:
:arrow: kot prvo je nedelja že rezervirana za druge aktivnosti
:arrow: trenutno sem brez avta, ker je na popravilu
:arrow: še najpomembnejše je pa to, da sem kondicijsko precej slabši od tebe in bi ti bil tako le v napoto, kot pa prava družba za tek

Mogoče se pa še kdaj pojavi prilika in se je potem udeležim. :D Lep tek ti želim. :laola
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA