Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 marathon95
#23217
Dule napisal/-a:za zmago v maratonu in novi državni rekord 2:27 :cast1: :clap: :clap:

Res kapo dol pred tako "babnico" :P


Bravo, :clap:
Čul sam tu ujutro, a nisu rekli na kojem maratonu. Zna netko :?:
Uporabniški avatar
 Z*
#23219
V Amsterdamu. Ja, od sile je, najboljša!!! :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 vidkul
#23283
Pa tudi lepo nagrado je dobila :D 10.000 evrov :D
Uporabniški avatar
 Z*
#23291
Jap, a jo bo morala deliti s Kejžarjem, ki ji je narekoval tempo za rekord (in 300 m pred cilje odstopil).
Uporabniški avatar
 primus
#23301
Je rekla, da je šla 2 min počasneje kot je pričakovala, da je menda bolj počasi :shock: začela, ampak je vseeno zadovoljna :D . Druga polovica ji je šla po planu, do sedaj najhitreje: 1h14'.
Hudo !!!

primus
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#23356
In to pri 38 letih :!: :lol: Kapo in lasuljo dol!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#23378
Ja poleg 10000 erotov je dobila diamantni prstan v vrednosti 5000eurov.Konec koncev je pa zaslužila.Samo naj od nas kdo pove kdo je zmožen iti tak čas na maratonu pa kapo dol.Jaz pravim vsak ki se loti 42km bravo.
Čeprav bom poudaril, nekaterim novinarjem ni bilo omembe vredno toliko, da je v Atenah šla 10km tek v času novega rekorda.In so jim dejali, da so to niti ne toliko dobri časi.Res je da vsi ne morejo iti, kot ala Jolanda Čeplak.Se je pa častno udeležila 10km razdalje in to s tako hitrostjo, da je kaj.
Skratka BRAVO!
 Lučko
#32954
:D Helena Javornik zopet odlična :arrow:
Zmagovalka polmaratona v Ferrari (I) z rezultatom 1:09:53 :cast: :cast: :cast:
Čestitke Helena :cast1: :clap:
Uporabniški avatar
 Veggie
#33127
Masina!! :cast: :cast: :cast:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#33129
Vse čestitke Heleni za uvrstitev in predvsem, za dosežen čas.

Kdor ne ve, Helena je tudi pripadnica Slovenske vojske. Prilagam fotko, kjer se vidi, da na posameznih tekmovanjih zastopa našo državo tudi v uniformi. Na fotki se je še nekdo prislinil, ki pa rezultata v malem maratonu pod 1:10 ne bo nikoli dosegel. (Kaj čmo, LETA PRESS).

L.P.

MatjažV
Uporabniški avatar
 Staša
#33130
Hihi, dobra fotka, vaju oba mal postara. Tu zgledaš že ene 35, ja:)

Meni se helena tule smeje izza računalnika! In jaz bom tudi helena javornik, ko bom velika! BRAVO!!! :D
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#33139
Helena je carica! Vedno znova preseneti s kakšnim odmevnim rezultatom in vsakič si rečem, če ona to teče pri teh letih, bom tudi jaz tekel takšne čase enkrat :D . Nikoli ni prepozno- venomer znova dokazuje Helena. Želim ji še veliko uspehov na vseh področjih!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA