Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Tjaša
#24156
Jaz pa sem naklonjena ideji, da se oblikuje neke vrste "jamralnica" v taki obliki, kot je tisto "kar neki", ne na rolerjih. :shock: In to zato, ker se zavedam, da gremo "jamrači" nekaterim, enga tacga mam doma :evil: , hudo na živce. Ampak mi, pa tudi še kdo drug RABIMO ZUNANJO MOTIVACIJO - zunanje spodbude in razumevanje, pa naj se še tako blesavo sliši. :FO: Zaznamo vsako pozitivno vibracijo s TF, ki nam močno pomaga, nas sune v rit, da spet tečemo.
Verjetno tudi tiste, res poškodovane, bolj boli "duša" kot pa koleno, tetiva, al kajvemkaj in včasih zanesljivo bolj rabijo nekoga, da jih poboža kot fizioterapijo. Seveda o poškodbi pojamraš na temo "poškodbe" in to takrat, ko se zgodi, naslednje tedne pa jokaš v "jamralnici" - zdej sigurn razumete zakaj tak kotiček RABIMO. :ignore:

PS
Dedci se bodo zdaj takoj izprsili, da ne rabijo nobene jamralnice, ampak pomislte, kolk hudga vam bo pršparano!
#24159
Tjaša napisal/-a:Jaz pa sem naklonjena ideji, da se oblikuje neke vrste "jamralnica" v taki obliki, kot je tisto "kar neki"


ODLIČNA IDEJA... jaz se pa javim za "moderatorja"!!!!! :wink: :lol:
(Jamranje mi je v krvi PRESS)

To bi bil nekakšen TF Zid (ob)jok(ov)anja!!!:lol:

Aja... pa ne mislit da se zajebavam... eni "desci" imamo
veliko estrogena v sebi (I have it 2 much PRESS)

1163 Darko

P.S. Pa še moji Tjaši me ne bo treba poslušati, ker se bom
"v jamralnici" praznil! :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 pegaz
#24167
Fotr napisal/-a:Tudi zaupanje je večje, če z nekom skupaj tečeš in ga spoznaš v pogovorih med tekom, kot pa zaupanje problemov, tukaj seveda mislim na osebne, družinske, službene probleme, nekomu, ki nima niti toliko korajže, da bi namesto risane figure postavil svojo sliko v avatar, kaj šele, da bi se predstavil v rubriki za člane.

Fotr, tole me je pa zadelo v živo. Pa tko sem se navezal na mojega krilatega konjička! Očitno ne samo mene (mojA in še kdo...?)

Ja nč, korajža velja: evo slikce. Ampak konjčka ne dam!

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#24168
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
Tuli napisal/-a:No , morda le ni bilo mišljeno tako skrajno kot morda zveni : morda sem se nerodno izrazil ......

:) Daj Tuli, ne se prevec sekirat. ;) Saj tudi moje (nase) pisanje ni bilo tako skrajno, kot se bere. :) Ti samo lepo pridi na kaksno prireditev, pa kaksen kilometercek v statistiko TF-ja prispevaj in seveda ne pozabi na Ana-Lizo, pa bo vse vredu. :D

Pajade, Tuli, saj smo razumeli tvoj point. Mi smo prec za! Sam odzval smo se bolj "čustveno". Sploh O.Slon je zlo čustven, če kdo njegovo čukolado ... odkloni... ampak sam po 27. kilometru. (a je to že jamranje? Kaj pa pretrpljene bolečine? A se da dobit kako Odškodnino? A je to že za v Ekonomski kotiček?) :P

oranzni_slon napisal/-a::) Ali mislis, da bi lahko tisto neko psihologinjo shecali? :D :twisted:

lp, oranzni slon

To, to, mene bol una psihologinja zanima! :shock: :P

Tjaša, dpop, se strinjam. "Boljš jamralnica kot hiralnica" (cukrarna PRESS) :)

Kar se tiče osebne izpovedi, me je pa v živo zadel Matevžev opis njegovega maratona. Psihološki del se bere med vrsticami, a verjetno je bil pri večini nekako na isto vižo. Ne samo problemi, ampak tudi njihovo reševanje! Matevž, HUDO! Way to go! :cast1:

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Fotr
#24169
pegaz napisal/-a:...Fotr, tole me je pa zadelo v živo. Pa tko sem se navezal na mojega krilatega konjička!


Mogoče sem res preveč neposredno povedal, vendar je bilo bolj mišljeno za tiste, ki jih ni videti na tekmah, pa še slikice nimajo. Kmalu po tem, ko sem se vpisal na TF, je bila nekakšna debata, da se ne poznamo in da je treba videti, kdo je kdo. Takrat sem tudi jaz snel vrečko iz glave (in še mnogi drugi na TF so se pokazali) in res je bilo veliko lažje ob srečanju na tekmi vzpostaviti komunikacijo. Tako pa imam vedno občutek, da me veliko ljudi pozna in škoda je, da jaz ne poznam njih, ker se ne razkrijejo. Včasih se iz tega izcimijo kakšne sitnosti z anonimkami, ampak še vedno je koristnost slike za boljše poznavanje večja kot škoda, da se ne spoznamo. Moram pa reči, da tako dobro izgledaš na sliki, da bi jo lahko že zdavnaj zamenjal s konjičkom, ki pa je bil tudi simpatičen.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#24181
Ojlahoj! :D

Saj...mogoče je pa tole že malo jamranja, ampak v osnovi je samo moje mnenje, kenede...
Mislim, da so srečanja, tekme in analize fajn in koristne. Da je fino, da se poznamo in vemo, kdo je kdo.
Ni pa nujno.

Mislim, da je za člana TF nujno, da teče. Ali da je vsaj simpatizer teka. Ali tekačev/-ic. Ali pa da ga/jo vse skupaj le zanima.
Skupna točka je tek.
Vse ostalo, koliko se kdo pokaže, pogovarja, tekmuje itd. je pa stvar posameznika in njegovih potreb. Kakor je stvar posameznika, ali bo forum le bral, ali bo kaj napisal, ali bo kaj upošteval od vsega skupaj ali ne, ali bo tekel enkrat, dvakrat, desetkrat na teden, ali bo tekel dva meseca pa vse skupaj pustil, ali pa se bo zadeva prijela za vse življenje. Imamo forum (in srečanja), da se pogovarjamo o teku, delimo (in doživljamo nove, skupne) izkušnje ter navsezadnje tudi, da se poleg teka najdejo še druge skupne točke.
Ni pa nujno.
In znanci. Pa prijatelji. Pa da čiiiiiist not padeš.
Ni pa nujno.
Je pa v vsakem primeru fajn in koristno.
Pa spet ni nujno.
Saj, kakor je Ero rekel - vse je v (tvoji!!!) glavi.
Ali pa ne... :shock:

lp in mwa,

m
 dpop
#24183
Fotr napisal/-a: še mnogi drugi na TF so se pokazali


Fotr... se mi zdi da ko sem jaz svojega "rikvercarja" zamenjal
s svojo slikico, nekaj dni ni bilo novih včlanitev na forum... pa sem
potem sliko raje umaknil... :wink: :lol:

Je pa res, da "anonimneži" so in bodo...

1165 Darko


P.S. Ružni patak PRESS :P
 mojA
#24188
pegaz napisal/-a:
Fotr napisal/-a:Tudi zaupanje je večje, če z nekom skupaj tečeš in ga spoznaš v pogovorih med tekom, kot pa zaupanje problemov, tukaj seveda mislim na osebne, družinske, službene probleme, nekomu, ki nima niti toliko korajže, da bi namesto risane figure postavil svojo sliko v avatar, kaj šele, da bi se predstavil v rubriki za člane.

Fotr, tole me je pa zadelo v živo. Pa tko sem se navezal na mojega krilatega konjička! Očitno ne samo mene (mojA in še kdo...?)

Ja nč, korajža velja: evo slikce. Ampak konjčka ne dam!

Lep let, Pegaz :)



Ja,Fotr me je direkt v srce! Mi je šlo res že mal na živce, parkrat sem že poskušala vstaviti slikco, pa mi ni uspelo. No, v nedeljo ste pa Tko lepe fotografije vsi poslikal, Pia, Uranovi punčki - pardon punci, dpop, filipid, jure ... da ne bom koga spustila, da sem se potrudila in evo mene: drugi krog v Podutiku, z ramo ob rami z Gregorb-jem, tudi srečnim lastnikom sedmih žuljev (jaz imam vseeno še dva več ob strani) - žal sem ga čisto zakrila. Sicer pa- hvala fotr, čist prov da si nas mal špiknil. Se bomo lažje razpoznavali med seboj !
Nazadnje spremenil mojA, dne 26 Okt 2004, 15:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mojcab
#24189
Mojcej 77, se čist strinjam s tabo. Vsak naj dela tko, kot mu paše, je pa res, da če te tek ne zanima, že v osnovi ne spremljaš TFja, pa tudi njegov član nisi. Koliko in kdaj se pa kdo udeležuje prireditev....je čisto osebna stvar in verjetno posledica raznih dejavnikov. Eni nimajo časa, eni kaj drugega. Zase lahko rečem, da me tekaške prireditve niso prav nič vlekle, sem raje tekla bolj zase, je pa res, da me sedaj, ko vas že malo več poznam, kar bolj mika, da bi se (še) kakšne udeležila in vas pogosteje srečala v živo! :P K ste taki fejst ljudje! :P :wink: . Ja, pa kilometražo si moram malo popravit, da ne bom na 10 km kot ožeta limona. Al še kej hujžga. :? Do takrat pa se mi zdi, k da se švercam nekam, kamor ne pašem čisto :oops: :oops:. Mi je pa spremljanje TFja vseeno zelo zanimivo in poučno in motivirajoče in .... pa sem tud med tistimi, k ne pišem prav veliko :? Tko da ga ne dam :twisted:
Sem že mal zašla od tistega, kar sem hotla povedat. Kaj že? ....ma ja, vsak naj dela po svoje in tako je najbolj prav. Tudi to, koliko se kdo pokaže ...s slikco ali figurco. Nikol ne veš, če mogoče tud šef ne spremlja TF in vidi, da kar naprej visiš na njem, namesto, da bi delal :twisted: :P Na primer :roll:

In Tjaša, ena rubrika za jamranje je čist v redu....moški tega včasih res ne zastopjo (čeprav jih mam na sumu, da nas v tem kdaj tud prekašajo :P. Sam ne priznajo :wink: ).

pegaz napisal/-a:To, to, mene bol una psihologinja zanima! :shock: :P


A dej no? :wink:

Lep pozdrav vsem, Mojca
Uporabniški avatar
 Andrejc
#24191
Sm se kr mav zasekirov.
Evo i mene. Tik pred ciljem.

dpop, hvala za slike, dobr s' ti tole sigmo nabrusu...
Uporabniški avatar
 marathon95
#24193
Fotr napisal/-a:Mogoče sem res preveč neposredno povedal, vendar je bilo bolj mišljeno za tiste, ki jih ni videti na tekmah, pa še slikice nimajo. Kmalu po tem, ko sem se vpisal na TF, je bila nekakšna debata, da se ne poznamo in da je treba videti, kdo je kdo. Takrat sem tudi jaz snel vrečko iz glave (in še mnogi drugi na TF so se pokazali) in res je bilo veliko lažje ob srečanju na tekmi vzpostaviti komunikacijo. Tako pa imam vedno občutek, da me veliko ljudi pozna in škoda je, da jaz ne poznam njih, ker se ne razkrijejo. Včasih se iz tega izcimijo kakšne sitnosti z anonimkami, ampak še vedno je koristnost slike za boljše poznavanje večja kot škoda, da se ne spoznamo.


Jako lijepo si to napisao i slažem se potpuno s tobom i mislim da je u redu da direktno i velimo ono kaj mislimo. Mogu to napisati jer me ti i dio ljudi s TF-a poznaje, a dok najdem slikicu i uspijem ju smanjiti, bude u avataru.
Svi smo mi amateri, rekreativci i naše shvačanje sporta je drukčije od onih koji su za to plaćeni. Mislim da TF povezao mnogo potpuno različitih i nepoznatih ljudi (i ja sam jedan od tih) u jedni cjelinu, skoro familiju. Naročito vas koji tokom tjedna trenirate zajedno, dok mi koji smo malo dalje imamo rijetke prilike da se družimo s vama. Ali tu je TF gdje možemo razmijeniti iskustva, pokušati riješiti probleme i povrede. Kak se bude to zvalo nije toliko bitno, jer svaki može započeti neku temu za koju misli da je zanimljiva i drugim ljudima, ne samo njemu.
 Lučko
#24196
Tjaša napisal/-a:...ki nam močno pomaga, nas sune v rit, da spet tečemo.

:shock: No, ti kr lepo domov prit, pa te bom IN LIVE v rt sunu, pa laufat nagnau. :twisted: A si naklonjena moji ideji :?: :--
Uporabniški avatar
 lojzeP
#24200
Sicer se nisem kaj dosti prepoznal, pa vseeno ...

Do nadaljnega se bom še napraj "skrival" za podobo, ki sem si jo pred časom "prilastil", kot le mojo ( ne bom več odgovarjal sam sebi ).

Iz strogo zaupnih virov sem sicer tudi izvedel, da bi v primeru, če bi se na mestu, kjer zdaj "kraljuje" detektiv začela pojavljati moja fotka, nekaterim povzročilo prehude psihosomatske težave - zatorej nič od tega, pa ne se mi zahvaljevati ( sramežljivost PRESS ) - pa še marmelada bo na varnem v shrambah.

Sicer je pa tudi moja komunikacija taka, da je dobro, da se vsaj na forumu malce oddahnete pred mojim "bistroumlenjem", ne pa, da vam še tam naganjam kislino v kri.

Je pa res, da smo popili že kar precej piva na račun skrivačev, pa tudi ugizi se še niso povsem zacelili nakaterim " ander caver".

Jamrači pa imejte svojo "kamro", pa fejst jo uporabljajte - mi z egom ne bomo notri vtikal nos - naj rajši sosedu krava crkne, kot, da bomo notri "motrili" ( ne daj se Ines PRESS ).

2x NLP
Uporabniški avatar
 lunca
#24222
Fotr napisal/-a: nekomu, ki nima niti toliko korajže, da bi namesto risane figure postavil svojo sliko v avatar


Fotr, a si kdaj pomislil, da eni ne znamo :oops: ? Sem komi spacala slikco iz galerije :?! Se priporočam za inštrukcije!
Uporabniški avatar
 Fotr
#24223
lunca napisal/-a:
Fotr napisal/-a: nekomu, ki nima niti toliko korajže, da bi namesto risane figure postavil svojo sliko v avatar


Fotr, a si kdaj pomislil, da eni ne znamo :oops: ? Sem komi spacala slikco iz galerije :?! Se priporočam za inštrukcije!


Ja, saj sem res preveč brezobzirno napisal, kot sem že rekel, je bilo bolj mišljeno na ta način, da bi nekdo rad bral naše splošne probleme, sam pa se ne pokaže niti na tekmi niti na slikici. Vidim, da sem nekatere kar prizadel, ampak nisem mislil tako hudo. Res je, da je volja vsakega posameznika ali se bo pokazal na tekmi ali treningu ali bo samo bral forum ali bo vstavil slikico ali ne in v vnemi, da bi čimveč članov spravil na tekme in druženje, so se mi zapisale tako stroge besede.
Lunca, če hočeš spraviti slikico pod tvoje ime na TF, moraš narediti s Slikarjem ali Irfanom ali katerimkoli programom za slike, eno svojo slikico v dimenzijah 80x80 pikslov in jo spraviti v galerijo na forum, od tam pa jo vstaviš na mesto pod ime. Saj ni tako komplicirano, čeprav je včasih kar mukotrpno sliki dati predpisane dimenzije.
Vsem, ki sem jih kruto zadel s tem svojim izpadom se seveda opravičujem, a vseeno mislim, da je priporočljivo, da se nas čimveč sreča na terenu, najsi bo na tekmi, treningu, na teku kar tako ali na analizi.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA