področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
 alexoo
#243562
vidkul napisal/-a:živjo,

Decembra jaz nisem še nič dobil :( moram pisat mail da reklamiram dostavo.
a je še kdo tak, ki ni dobil RW?
lp


Jaz tudi decembra nisem dobil revije, prej zmeraj okrog 10. v mesecu. Sem že reklamiral, pa še vedno ni odziva. lp
Uporabniški avatar
 Tatjana
#243563
Jaz sem že parkrat reklamirala, pa niso nikoli poslali nobenega odgovora, samo je pa revija prišla čez par tednov. Zdaj bom počakala do 10ega, ko ponavadi pride številka in če še ne bo januarske, jo bom reklamirala.
Uporabniški avatar
 Pina
#243570
Pa čudnu tu. Jst sm decembersko vidla v mladinski knigi :?
Kaj ne pošlejo vse naenkrat???
Uporabniški avatar
 Tatjana
#243589
Decembra bi morala priti januarska številka. Decemberska je prišla novembra, kot ponavadi okoli 10ega.
 Pyxy
#243618
Pozdravljeni!

Sam imam naročen RW preko Distriesta že 3 leta.
Cena je skoraj 2x višja (65 evrov) ... :(

Januarsko številko so mi poslali 30. decembra. Ponavadi dobim okoli 17. v mesecu številko za naslednji mesec.
 Čenča
#244782
Te dni obnovila naročnino na ameriški RW, za 18 številk sem plačala 50 USD oz. 38 EUR. Dobivam redno vse številke.

Potrditve na mail ne dobim nikoli nobene. Prvič je trajalo kakih 6 tednov, da sem dobila prvo številko, zdaj pa ni več problemov. Za stare naročnike imajo razne akcije ... bolj zvest si, več številk dobiš gratis :D
Uporabniški avatar
 Pina
#245195
Nau det is najs....:)
Kok se pa potem to obnavlja? Ti oni mejl pošlejo al kok?
 Čenča
#245673
Maila nisem dobila še nikoli od njih, razen ko sem jih kontaktirala, sem dobila po mailu odgovor. Sicer pa so mi nekaj mesecev pred potekom naročnine pošiljali po navadni pošti "opomine", da se mi izteka naročnina. Na teh dopisih je bila tudi moja "naročniška številka", s katero sem se logirala v subscription account in kjer so bile na vpogled aktualne akcije za obstoječe naročnike (18 številk za 50 USD namesto običajnih 12 številk za 50 USD, kolikor je bila v tistem trenutku naročnina za nove naročnike).
Uporabniški avatar
 Pina
#247710
ok. dobla marčevsko številko :)
..ampak...še dobr da sem jo...ker....so dali namesto naslova Kočevje 1330 ...Turjak 1311.
A mogoče veste na kater mejl jim lahko pišem, da bodo popravli zadevo?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA