področje za 'netekaško' literaturo - najave, objave, opisi knjig in revij s športno in obšportno tematiko
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#232991
Pina napisal/-a:A se v tej reviji piše samo od tekaških temah, ali so tudi druge vključene?

Teme so pisane, je pa precej o teku. Enkrat o sprintih, o delu z otroci, pa o maratonih, o hidraciji, o vplivu tem in onem, pri vsakem pa je zraven naveden vir raziskave.
Všeč mi je to, da je večkrat naslov zelo privlačen, skozi članek pa spoznaš, da raziskava ni potrdila hipoteze, kot naprimer, da magnezij zmanjšuje krče :wink:
Uporabniški avatar
 Pina
#239877
Hojla
A mi zna kdo povedat, če ste tisti, ki ste naročeni na to revijo, že dobili letošnjo zadnjo številko....ali še ni izšla? Ker jst je še nism dobila :(
#239984
Zadnja številka bo za nov/dec 2010 in bo verjetno prišla okoli božiča...vsaj jaz jo tako dobivam že nekaj let... :D :clap:

Lp! :wink:
#244021
Jaz sem ga dobil že pred novim letom, tako, da ne razumem zakaj ga nisi dobila... :roll:
Najbolje je, da kontaktiraš urednika...

Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 Pina
#249918
Ok...ste že dobili kakšen letošnji izvod? Jst namreč še nobenega ...a se je treba to za vsako leto posebej naročit?
#308882
Nekaj mesecev nazaj sem se naročil na revijo, v zadnji številki pa naletim na članek urednika "Vrhunski dosežek... koliko časa še?".

Število naročnikov upada (s 500 na 350). Če se stanje ne izboljša se po 17ih letih revije po novem letu lahko zgodi najhujše...

Škoda! Se mi zdi da je to edina slovenska revija, ki vsebuje strokovne članke z omenjenimi viri. Za razliko od naših ostalih tekaških revij (90% reklam in rumenega tiska)...

http://www.vrhunski-dosezek.com/

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA