vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 vasko
#244914
Danes popoldne (nedelja) sem bil na Rogli in naredil par krogov. Progi krepko primankuje snega, na površini je kamenje in trava - skratka pojdite le, če vam ni škoda smuči.
Čakamo na nov sneg...... (že celo sezono :( )
 #12
#244984
dexi27 napisal/-a::lol: :lol: :lol: Ja glede na to kako stanje je blo gori v začetku januarja je zdaj super in tistim parim kamenčmok se da z lahkoto zognit 8)


No ja. Razen takrat, ko se jim ne da :(
Jaz sem sedaj v dveh dneh uničil več materiala, kot prej v 10 letih skupaj.
 Frko
#244988
Pozdravljeni tekači, to bo moje prvo javljanje na forumu.
Ne se pritoževati na proge na Rogli saj so uradno zaprte in so vsi pretečeni metri ali kilometri narejeni na lastno "škodo". Pa zgleda, da bo še dolgo tako oz. vsaj do Dnevnikovega teka, ko bodo prestavili "kaki" top na tekaške proge; saj je prvi tek gladko odpadel zaradi odjuge.
Če bo Petra postavila svojo "šolo" gor, bo pa ziher drugače.
Do ta cajt se bomo pa morali znajti po svoje, če ne drugače pa z supergami na Roglo!
Uporabniški avatar
 dexi27
#245190
Jaz sem bil gor včeraj in je blo OK, seveda tu pa tam mal gleda ven trava, ampak se ji da izognit :wink:
Najbrž pa je padlo tud kake 5 cm novega snega.
Uporabniški avatar
 Z*
#245191
Oj, Dexi, a za ta "travnati" lauf na Rogli zaračunavajo uporabo? :roll:
 matjaz23
#245777
Sicer sem pravkar klical na Roglo...pravijo, da nekaj naravnega snega je, vendar tu in tam manjka proga...so korenine, kamenje...Ne vem ali se mi izplača jutri kak krogec odsmučati:) ali ne?

Je mogoče bil kdo ta teden kaj na Rogli ali morda ve, če je kje v bližini kakšna proga? Areh npr?...ki seveda obratuje.... :wink:
 #12
#245823
V četrtek je bil Areh še super :?

Zdaj grem gledat gor, če je kaj še ostalo, sporočim. Optimist...

Bil gor. Ljudje že imajo piknik... jaz pa s smučkami :? Torej, snega ni.
 matjaz23
#245944
Aha hvala 12, ni pa ravno super novica :?

Drugače sem bil na Rogli v torek...sicer nekaj snega je (po delčkih, malo trave, malo zemlje, pa sneg)...no na nekaterih delih proge se je dalo tudi kaj tečti, tako da čisto zastonj nisem šel gor. Škoda, ko ne zasnežujejo umetno, vsaj tist začetni krog bi lahko bil urejen...
 #12
#245974
matjaz23 napisal/-a:Aha hvala 12, ni pa ravno super novica :?

Drugače sem bil na Rogli v torek...sicer nekaj snega je (po delčkih, malo trave, malo zemlje, pa sneg)...no na nekaterih delih proge se je dalo tudi kaj tečti, tako da čisto zastonj nisem šel gor. Škoda, ko ne zasnežujejo umetno, vsaj tist začetni krog bi lahko bil urejen...


Ja res je. V Medvodah imajo progo zrihtano, na Rogli, tekaškem centru Petre Majdič, pa tema. Bljah...
Uporabniški avatar
 lone_rider
#246619
Spletna stran Rogle:
Tekaške proge na Rogli so ponovno delno urejene. Urejena ni startno ciljna arena. Uporaba tekaških prog je do optimalne ureditve brezplačna.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA