hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 še1PR
#247769
Kot sta napisala že ZdravkoC in Samo:-): KIČASTO in ODLIČNO!

Res za priporočati!

Nekaj mojih fotk je in bo TULE.

Vreme, ti drugič kar vprašaj, če grem zraven! :mrgreen: Nič se potem zgovarjat: Nisem vedel... :wink: :D
Uporabniški avatar
 Vreme
#247783
še1PR napisal/-a:Kot sta napisala že ZdravkoC in Samo:-): KIČASTO in ODLIČNO!

Res za priporočati!

Nekaj mojih fotk je in bo TULE.

Vreme, ti drugič kar vprašaj, če grem zraven! :mrgreen: Nič se potem zgovarjat: Nisem vedel... :wink: :D


Očitno so te zamenjali, ker meni so omenjali neko drugo faco :D
Uporabniški avatar
 še1PR
#247784
Vreme napisal/-a:
še1PR napisal/-a:Kot sta napisala že ZdravkoC in Samo:-): KIČASTO in ODLIČNO!

Res za priporočati!

Nekaj mojih fotk je in bo TULE.

Vreme, ti drugič kar vprašaj, če grem zraven! :mrgreen: Nič se potem zgovarjat: Nisem vedel... :wink: :D


Očitno so te zamenjali, ker meni so omenjali neko drugo faco :D

:D Samo eno? Meni so najmanj tri! :wink: :D
Uporabniški avatar
 Vreme
#247790
Alja :lol: :lol: :lol: :lol:

Da ne bo pomote, Svečinska pot je v mojem koledarju že od lanskega decembra, niso pa se poklopli naši vikendi, v mojem koledarju je vpisana za naslednjo soboto. Če ne drugega sem vesel, da ste opravili z njo teden pred mano, predvsem za to ker se bom tako manj izgubljal :D

Če si kdo želi še zraven v soboto 12.03.2011 vabljeni. Štart načrtujem v Šentilju, pri gostilni Belna, predvidoma ob 7 uri zjutraj. Vreme kot sedaj izgleda še ravno bo 8)
Nazadnje spremenil Vreme, dne 06 Mar 2011, 20:05, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 50cent
#247913
Bravo Banda :cast: :cast: :cast: . Res ste odlično to izpeljali in zelo mi je žal, da so se stvari odvile v takšno smer, da me ni bilo zraven :( . Bo pa zato naslednjič dosti bolje in slajše, ko bom moral dati za dve rundi :pivo: .

Lp :) .
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#247961
marja napisal/-a:Ej, ful zabaven video :lol: . Ste pa face! A to ste res uživali, al samo za kamero :-- ?

Ne se hecat. Mi smo resni ljudje. Da bi šli tak uživat, ni govora :lol: smo se samo pretvarjalihihi :-- da bi bili filmske zvezdehehe :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA