prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#248356
Po uspešno končani zimski ligi "Sv.Primož" Kamnik sigurno ne bo zaspal, kar se tekov tiče.
Za to bosta poskrbela Lado Kveder in Tone Klemenc - Olson, ki organizirata tekaška druženja. :clap:

Slika
Levo: Lado Kveder, Tone Petek in Tone Klemenc - Olson :wink:

Kako, kaj, zakaj, kam...... ? :arrow:

1. Kje se bomo dobivali in kdaj ?
2. Kje bo trasa potekala ?
3. Dolžina kroga in višinski metri ?
4. Kakšna je konfiguracija proge ?
5. Ali je asfalt, makadam, gozdna pot..... ?
6. Tempo ?
7. Ali vpisovanje časov bo ?
8. Ali je ob poti kaj pitne vode ?
9. Ali runde so, če je dež ?
10. Kdo je primeren za runde oz. tekaška srečanja ?
11. Ali je možno prilagoditi progo manj izkušenim tekačem oz. tekačicam ?

Odgovori:

1. Dobivali se bomo na parkirišču kegljišča oz. nogometnega igrišča - stadion KAMNIK!
Skupaj se bomo sprehodili do starta (50m, zbirališče zaradi lažjega parkiranja in za vse, ki niste iz Kamnika, da se lažje najde lokacija) in od tam naprej skupinski start. Začetek že ta torek, 15.03.2011, ob 16. uri (ob štirih popoldan), od aprila pa ob 18. uri (šestih popoldan).

2. Trasa bo potekala: Mekinje-Godič-Stahovica-Kregarjevo-Zakal-Lanišče-Stolnik-tunjiški klanec-Mekinje.

3. Dolžina kroga oz. trasa je dolga 14,5 km, NVM pa je cca 150.

4. Prvih 5 km je ravninskih, nato pretežno razgibana, večjega vzpona na rundi NI!

5. Na trasi se spoznamo z gozdno potjo, makadamom in asfaltom, lahko bi ji rekli "kros proga" :wink:

6. cca 5-6 minut km odvisno od skupine. :?:

7. Na začetnih tekih še ne, kasneje odvisno od interesa. :?:

8. Nekje vmes je studenček s pitno vodo. :clap:

9. Seveda :!: Saj nismo iz sladkorja. :lol: :twisted:

10. Vsak, ki ima veselje do teka s prijatelji. :clap:

11. Manj izkušeni tekači lahko obrnejo v Stahovici, (če trase še ne poznate, bomo šli prvič skupaj), ker je do tu proga ravninska in bomo/bojo pretekli cca 10km. :mrgreen:

PS: Za vse informacije ali dodatna vprašanja lahko pišete na forum, tako kot tudi dogajanje samo.
Vabljeni že ta torek ob 16. uri.
LP Lado Kveder in Tone Klemenc - Olson :laola
Nazadnje spremenil cvalenti, dne 14 Mar 2011, 15:04, skupaj popravljeno 1 krat.
#248358
Drugače pohvalno, da ste se to spomnili, ampak ura se mi zdi pa nemogoča. Ali sploh utegne biti kdo, ki je redno zaposlen ob 16-ih že nared za tek? (jaz grem vedno prvi iz službe, vedno se mi mudi in žal Kamnika pred 16:30 ne vidim).
#248412
z veseljem se vam pridružim , če bo le mogoče, (služba?) :clap:

LP Bojan
#248417
tae napisal/-a:Drugače pohvalno, da ste se to spomnili, ampak ura se mi zdi pa nemogoča. Ali sploh utegne biti kdo, ki je redno zaposlen ob 16-ih že nared za tek? (jaz grem vedno prvi iz službe, vedno se mi mudi in žal Kamnika pred 16:30 ne vidim).


Tae sej to je za enkrat bol okvirno tudi uro po mojem še lahko prestavimo na 17to potem bo pa itak aprila ob 18 uri.Bomo že tko gledal,da se bomo prilagajali večini.
Ampak za jutri naj velja ob 16 uri.
lp OLSON :wink:
#248421
Jaz menim oz iz mojih izkušenj je najbolje, da se držimo tega, kar se je spomnil oz kakršna pravila je napisal organizator. Nikoli ni za vse prav. Jaz sem dobil velikokrat namig naj ligo prestavim na 10 uro oz 12 uro, nekateri bi ob 7 uri..... itd.
Če tekač007 meni, da je ta ura najboljša rešitev, od aprila dalje pa 18 ura, se bodo/bomo ravnali po tej uri. :wink:
#248485
Danes se začne Kamniško tekaško druženje...TEKAŠKA RUNDA....upam da se dobimo v čim večjem številu.V začetku bomo začeli bolj počasi, da se nebi kdo prekmalu premislil ali usrašil. Vnaslednih RUNDAH ČE BO POTREBNO, bomo tekli po skupinah. Seveda s skupnim štartom.Vsi ljubitelji teka lepo vabljeni.
#248514
NO PRVA TEKAŠKA RUNDA je uspela 11 tekačev tempo cca 5:30 do 6:00 pregrizli smo tudi tistih nekaj klančkov in na koncu vsi pritekli zanimivo progo. Kljub grožnji vremenarjev dežja ni bilo. Se srečamo naslednji torek še zadnjič ob 16 in ker se zadnji vikend v marcu prestavi ura se že čez 14 dni dobimo ob 18 popoldan. Verjamem da v še večjem številu.
#248543
Da še jaz podam svoje mnenje. Proga oz. trasa zeloo zanimiva. Iz gozdne poti na makadam, malo po asvatu, klanček, spust, klanček, gozdne poti.............. resnično vsega po malem za krosiste bi lahko rekel pravljica. :clap:
Že sedaj na prvi rundi, ki je bila dejansko spoznavanje poti, so se delale skupinice in smo v cilj prikapljali v treh skupinicah z minimalnimi presledki a tekmovalnost je bilo čutiti.
Mislim, da bodo naslednje runde postale mala tekmovanja in prav je tako.
Družba: 5+ :laola
#248594
:o Halo,kva nas je včeraj bilo in res super je bilo :juhuhu: kaj šele bo,ko čez 14 dni ob 18 uri teklo se bo :lauf: bo še bol živo in noro, :hehe: ker veliko več teklo nas bo. :laola
No prihodnji teden še ob 16 uri potem pa vse lažje bo.
lp OLSON :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 63

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA