prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#250139
Hojla :wink:
Žal moja noga je šla za nekaj časa v maloro z tem pa tudi maraton Dunaj ,čeprav sem že prijavlen in to zadevo plačal,grem gor kot gledalec.
Dons pa vas pridem na štart pogledat in upam ,da se boste imeli lepo.
Lep pozdrav in zelo mi je žal,ker tokrat ne bom mogel sodelovati v tej prijetni družbi. :-((
#250148
No Olson tole res ni prav dobra novica, verjamem da si :evil: , ampak ne še vršt puške v koruzo, lahko da se še vse spremeni?
Žal tudi današnje tekaško druženje brez mene, ker mam pač ravno ob 18 obveznosti, se pa obljubim pridružim ko bo le mogoče
LP Bojan :wink:
#250161
Zavoljo večernih družinskih obveznosti sem krog ravnokar odtekel.
Progresivni tempo tek: čas se je na koncu ustavil pri 59: 38 min., nekoliko presenečen, pa vendar. Naslednji teden, pa se najverjetneje vidimo ob 18 h.
Olson, želim ti, da čim prej okrevaš, sedaj boš pač kompenziral s kolesarjenjem. Boš imel nekoliko več vetra v laseh.
Lp.
#250221
Čestitke ......15. tekačev ups, pa še nekaj klučnih tekačev nas je mankalo in jutranji rekord pod uro res lep dosežek.... čestitke KLEMEN, to je pa pod 4 min.km.Bravo tudi Dragotu da je pretekel vse te klančke in hvala Romanu da ga je spremljal.
#250392
NO torkova tekaška druženja so se dobro prijela,zato jutri vabim tekače na ogled proge 23.MEKINJSKEGA KROSA. Vsi, ki imate čas in voljo se dobimo jutri 09.04.2011 ob 09.00 pri Mekinjskem samostanu. LP TEKAČ 007.....
#250441
alpner napisal/-a:
janša napisal/-a:Zavoljo večernih družinskih obveznosti sem krog ravnokar odtekel...


Mimo naše hiše si šel tako hitro, da so se vse šipe tresle... :wink:


Dobra, Kratos, dobra :D
Pol poznaš občutek, ker to počne tud mimo mojega bloka! Občutek pa tak kot v filmu "Seven", če se sam spomnimo kje je živel Brad Pitt s svojo ženo :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 63

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA