Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Vreme
#250349
Odpiram novo temo v kateri bi vpisovali svoje teke, dolžino, čas, kje in zakaj :D , kar pač komu paše. :wink: Gre izključno za to, da vidimo, kako treniramo, mogoče pa se zraven še kaj naučimo :D
Uporabniški avatar
 natasa
#250350
Vreme napisal/-a:Odpiram novo temo v kateri bi vpisovali svoje teke, dolžino, čas, kje in zakaj :D , kar pač komu paše. :wink: Gre izključno za to, da vidimo, kako treniramo, mogoče pa se zraven še kaj naučimo :D


:clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 Pina
#250352
iiii...bom jst prva :)
kje: PST
koliko: 4,5km
tempo: cca 8:00 (čuvam še tetivo)
zakaj: ker je toook fajn laufat zdej ko je taku lepu vreme :laola
PS:...sprobala sm nove kratke hlače, ki sm jih dobla za RD od fanta....jeeehaa....in so super :D (glavnu da so njemu všeč :wink: )
Uporabniški avatar
 natasa
#250354
Super si se spomnil........po včerajšnji 20-tki sem danes osvojila celjski hribček Grmada
( 722) nmv. Opažam, da mi je zelo všeč kombinacija ravnine in hriba, ker treningi niso dolgočasni. Sem pa popolnoma neobremenjena z uro , hitrostjo.......tečem samo po občutku in z užitkom :D .
#250360
bravo rajko, super tema.

p.s.
bom jutri kaj več napisal, ker danes sem se za kosilo (ob 17:30) tak palačink s skuto nažrl, da nisem bil pri volji laufat. evo, pošteno priznam.
Uporabniški avatar
 dexi27
#250368
Jaz pa trenutno tre niram v Grčiji, natančneje v Alexandroupolisu kjer sem na začasnem delu v tujini :wink:

Nekih hudih tekaških terenov glih ni se pa da laufat tak da pridno nabiram kilometre, tako včeraj 17,5 v mal hitrejšem tempu (recimo 4:02), danes ena 10ka tko na izi, vmes pa še mal spiner, ker pač nima tu kolesa :(

Si bom pa v nedeljo privoščil nekaj več, o tem pa kasneje.

Pa dober tek :laola
Uporabniški avatar
 grb
#250378
Ojla

Zanimiva tema. A to se moramo vsak dan javljat? :)

Danasnja jutranja klasika je bila kar dobra. Mi je po dolgem casu spet uspelo stlacit 20+ km v jutranji "time slot" do bujenja familije :) Od doma cez Domzale, Dragomelj, Psato, Bericevo, Kleče nazaj domov.

G
Uporabniški avatar
 non3
#250390
Sem skoraj čisto nov na forumu in tudi v teku, priznam Začel sem teči v ponedeljek, ampak sem ugotovil da najlažje tečem na stadionu in tudi najbolj domače se tam počutim.

6.4.2011:
Kraj: ŠD Ilirija
Čas: 18.30
Trajanje: 00:39:52:34
Razdalja: 6.8 km
---
Kraj: ŠD Ilirija
Čas: 19.00
Trajanje: 01:01:08:16
Razdalja: 10.4 km
---
Kaj menite? :)
Uporabniški avatar
 Loni
#250391
Nič, nič in še enkrat nič. Tako je pri meni zadnje čase. Se tolažim s tem, da se bodo medtem sanirale vse mikropoškodbe.
Pač na račun tega malo več lazim po kucljih, ker tam dihanje ni tako zelo velika ovira.
 BINA
#250394
Super tema:

torek tempo tek: 2km - ogrevanja in 8km - hitrejši tek
sreda: tek in hoja v hrib ( na 750 nmv)
četrtek 10 km (čisto po občutku) :wink:
danes 8 km (intervali) v kombinaciji s treningom z lastno težo
jutri: hribi (še izbiramo destinacijo)
nedelja: pa verjetno daljši tek (verjetno ne več kot 14-15 km) :wink:
 ajdica
#250411
Jaz nebom vsaki dan posebej pisala, ker je skoraj vedno isto...zadnje čase spet uživam v barvah, ki so že blizu poletja in krasijo mariborsko Piramido, sanjsko potko čez gozd po grebenu in gričke z vinogradi...časi so vedno tam tam, razdalija okoli 12km...občutek pa neprecenljiv! Tako zelo, da vsakič znova spomnem sama sebe kako srečo imam, da lahko...tečem!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA