Uradni forum za domačo in mednarodno podporo Slovenskemu alpskemu maratonu, ki se dogaja vsako drugo soboto v septembru - official forum support for SAM which is year held on every second Saturday in September

Moderatorji: SAM, milan

Uporabniški avatar
 milan
#25637
Lahko vam sporočim, da je odločitev o SAMu 2005 padla.
SAM 2005 bo! :D
Predvideni datum je 10 september.
Možno pa je,da bomo progo nekoliko spremenili. Dogovori še potekajo.

Če kdo pozna kakega sponzorja ki bi ga SAM zanimal pa kar z besedo na plan.

l.p. Milan
 marjan
#25655
Smo veseli in želimo čim več uspešnih priprav in pogovorov.

Obljubimo pa da bomo pridno trenirali in se ga udeležili v čim večjem številu.

Lep športni pozdrav
Uporabniški avatar
 gregorb
#25661
No to je pa lepa novica! SAM bo in tko je prav! Se vidmo! :lol:
Uporabniški avatar
 bojanu
#25662
Pohvalno! Sem že obkrožil na koledarju 8)
 Nataša
#25668
Midva z Duletom tud prideva, a ne, Dule? :wink:
 Nataša
#25675
eh, kar na 50, a ne, Dule? :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#25687
Nataša napisal/-a:Midva z Duletom tud prideva, a ne, Dule? :wink:


Valjda Nta a že kdaj nisva :?: :lol:


Nataša napisal/-a:eh, kar na 50, a ne, Dule?


Za manj se še superg ne splača obut..Do mraka se bova že do cilja privlekla :P
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#25688
JUPAJDIJA JUPAJA SAM JE SPET DOMA.JUHUHUHUHUHUHUHUHUHU!Alora sem grem takoj prijavit in ga imam definitivno označenega na koledarju.
Že sedaj se bomo začeli pripravljati na njega pol pa dijo mijo, da se razpočijo gore od navzočnosti nas tekačev.
Gremo v akcijo, da bodo ljudje po svetu videli, da znamo tukaj pod alpami organizirati najlepši maraton v Sloveniji in na svetu.
Švicarji imajo svoj Jungfrau, mi pa imamo svoj SAM.
Ja priznam, če bi bil maraton na isti dan kot Ljubljanski bi definitivno šel na SAM.Ker tukaj dihaš z goro, tukaj s v resničnem stiku z naravo.
Kaj je lepšega, kot premagati samega sebe in da te na koncu ponese na krilih vzpodbujanja na cilju, ki ga slišiš ob progi.Ja progo pa jaz ne bi kaj spreminjal.Na nekaterih delih je resnično nič kaj prijetna.Ampak ravno v tem je čar tega maratona.V sami nepredvidljivosti, ki te čaka na progi.
Skratka proga mislim, da naj kar ostane kakršna je, in kjer pač je.Mogoče bi na dan prireditve se spodobilo od občanov občine Tržič, da na območju kjer poteka proga, da se udeležijo množičnega spodbujanja.Od prihoda v občino Tržič do vrhov, ki objemajo samo občino.Dijo porko sedaj grem pa v akcijo, da bo op progi čimveč ljudi, da se vidi fenomenalno vzdušje, ki te ponese bolj kot pa RED BULL.Ko ti po obrazu teče znoj, ob progi pa te spodbujajo ljudje.Čeprav si mislijo, ma ti so nori, ampak dokler mislijo v pozitivnem smislu je vse okej.Ljudje se niti ne zavedajo kakšna je to promocija za samo občino.Če se spomnimo nekdanje motokros proge, kjer se je trlo ljudi ko so tekmovalci dirkali.
Tržič je bil znan po motokrosu!V Predvorski občini pa bi ravno tako občani občine Predvor lahko še bolj spodbujali in tako promovirali svojo gostoljubnost do vseh, ki obiščejo njihove kraje.Skozi sam Golnik in na koncu na Jezerskem.Vse občine bi morale se zavedati, da koliko lahko odnesejo vsi ti ljudje, ko priteče kak Južnoafričan skozi njihove kraje in si pri sebi reče.Tukaj pa moram še priti in ostati za dlje časa.
Lepo je biti doma na sončni strani alp.
ČAO!
Uporabniški avatar
 milan
#25749
marathon napisal/-a:Skratka proga mislim, da naj kar ostane kakršna je, in kjer pač je.


Če bomo progo spremenili bo ta sprememba minimalna. Glavni del (gorski del) bo zagotovo ostal isti. 8)
Uporabniški avatar
 milan
#25751
Dule napisal/-a:
Nataša napisal/-a:Midva z Duletom tud prideva, a ne, Dule? :wink:


Valjda Nta a že kdaj nisva :?: :lol:


Nataša napisal/-a:eh, kar na 50, a ne, Dule?


Za manj se še superg ne splača obut..Do mraka se bova že do cilja privlekla :P


Ja do 16.30 imata čas :toast: Pol gremo pa organizatorji na pijačo in ne bomo več časov merili.
Uporabniški avatar
 MitjaG
#47475
ker se letos končno odpravljam na sam (50 km) (ker me je Vanja prepričala) me zanimajo vaše izkušnje glede teka - predvsem kako je s pijačo na teku pa tistimi klanci do kofc, temperaturami,...
:?:
pa se vidimo,..
Uporabniški avatar
 MEDVED
#47491
glescic napisal/-a:ker se letos končno odpravljam na sam (50 km) (ker me je Vanja prepričala) me zanimajo vaše izkušnje glede teka - predvsem kako je s pijačo na teku pa tistimi klanci do kofc, temperaturami,...
:?:
pa se vidimo,..



Jaz sem bil lani prvič in sem bil navdušen...in to prav nad vsem...
Ogranizacija je odlična...kar se tiče pijače, ko sprašuješ...jo je dovolj...pribl. vsake 5 km je okrepčevalnica s pijačo in hrano (sadje ipd...)...
na koncu pa poleg hrane in pijače še tuši, masaža....to ne malojke doživiš..

Skratka...vtisi so več kot odlični...in to je prireditev, ki se je bom redno udeleževal...
Uporabniški avatar
 vanja
#47501
glescic napisal/-a:... (ker me je Vanja prepričala)...


:shock: :shock:


No, zanima me pa, kako ostali naredite z oblacili? Vzamete s seboj kaksen anorak,...?
 Iztok-SAM
#47510
Kar se opreme tiče, je zadeva sevada precej odvisna od vremena in od tega, kako hitro te zebe. V soboto sem v dežju hodil v podloženem goretexu, Davor pa v kratkih hlačah in kratkih rokavih. Oba sva se dobro počutila.
Na tekmi pa organiziramo prevoz opreme (anorakov) na Kofce in na Dolgo njivo. Lani ta možnost morda ni bila ustrezno predstavljena, letos pa bo v primeru slabšega vremena zelo dobrodošla. Za tiste seveda, ki si za tak luksus lahko vzamejo čas...
Prevoze opreme in ostale podrobnosti o tekmi bomo predstavili na pasta party v petek 9.9. popoldne v M hotelu v Preddvoru.
Iztok

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA