iščete rabljeno športno opremo ali pripomočke? povejte tule ...

Moderator: ero

 guardy
#256744
Čimceneje :)

Ponudbe na PM ali guardy [at] siol. net
Nazadnje spremenil guardy, dne 23 Jun 2011, 11:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 flister
#256780
Za Garmin? Jaz sem ga kupil na tisti italianski športni trgovini (ne spomnim se naslova več) in je bil za odtenek cenejši od ponudbe pri nas. Dela pa super, za hitrost bolje kot gps. Pa še fino majhen je in ti gre celo v Nike + predalček (če nosiš Nike copate).
 bobsaap
#285946
flister napisal/-a:Za Garmin? Jaz sem ga kupil na tisti italianski športni trgovini (ne spomnim se naslova več) in je bil za odtenek cenejši od ponudbe pri nas. Dela pa super, za hitrost bolje kot gps. Pa še fino majhen je in ti gre celo v Nike + predalček (če nosiš Nike copate).


Da ne odpiram nove teme, bom uporabil kar tole ...

Odločam se za nakup Garmin food poda ... uro imam predvsem zaradi časa, pulza in zadnje čase opažam, da bi mi kdaj pa kdaj prišla prav tudi pretečena razdalja ... ne potrebujem GPSa (vsaj za enkrat ne).

Zgoraj je "flister" zapisal eno pozitivno mnenje o foot podu, pa me zanima še mnenje ostalih. Kakšna je dejansko natančnost teh napravic? Za koliko se recimo zmotijo na 1km. Se splača odšteti te denarce zanj?

Prosil bi še za kakšno mnenje oseb, ki ga imajo. Hvala ...
Uporabniški avatar
 tabonir
#285953
flister napisal/-a:Za Garmin? Jaz sem ga kupil na tisti italianski športni trgovini (ne spomnim se naslova več) in je bil za odtenek cenejši od ponudbe pri nas. Dela pa super, za hitrost bolje kot gps. Pa še fino majhen je in ti gre celo v Nike + predalček (če nosiš Nike copate).


Je možna istočasna uporaba GPS-a in Footpoda?
Po moje ne?!
Uporabniški avatar
 flister
#285970
Je možna istočasna uporaba GPS-a in Footpoda?
Po moje ne?!


Ja je možno, no za modele FR405 in FR610 sigurno. Pod nastavitvami za footpod določiš, samo kaj bo vzel kot merilec hitrosti (foddtpod/gps). Če pozabiš footpod, ti sam potem uporabi GPS.
Jaz ponavadi ko tečem ravninske proge (trening) kar izklopim GPS, tako da mi traja baterija kar nekaj časa.

Kupi ta novejši model footpoda, je manjši, kompakten in baje da dela boljše kot predhodnik.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA