vabila na predstavitvene in potopisne večere ter predavanja

Moderator: ero

#2574
Helou!
Tako, po preštetju vseh glasov vas je poslušalcev 17. To pa je ravno prav za ne preveč prostorsko stisko. Če je še kdo tak, ki bi prišel pa se ni javil, naj to nemudoma stori, ker: dvorana je prostorna za 20 ljudi, vse kar je več je že težka gužva brez zraka. Zato sem v primeru, da bi vas bilo več kot 20, pripravljen predavanje ponoviti.
Vse skupaj ne bi smelo trajati več kot 1.5h, to je do 20.30. V glavnem, še vedno čas za krog okoli Tivolija.
Kaj pa "kolektiv kmečkih žena in deklet"?!? Se bo kaj izkazal!?!
Se vidimo v petek, 27.02.2004 ob 19.00 pri Eru na šihtu (= na sedežu Zavoda za šport Slovenije, Celovška 25, pri bazenu Tivoli)!
Uporabniški avatar
 Dule
#2590
Na Bajsijevem predavanju bom zbiral prijave za maraton v Sežani.

Se vidimo :wink: !
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2593
runner napisal/-a:Bajsi racunaj se na me...

runner


Helou!
Racunam/o!

To me spominja na tisti stos, ko je Mujo vprasal Fato:
"Jeli Fato, umes ti, da racunas?"
"Pa, umem!", kaze Fata.
"Onda racunaj, da cu te nocas jeb**!"
Uporabniški avatar
 Staša
#2594
Ja, ja, še ena poslušalka - ena, ki je bila v NYC pred terorističnim napadom in je celo svoj najromantičnejši trenutek doživela v 107 nadstropju ob plesanju swinga...:)
New York New York...
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2598
stasa napisal/-a:Ja, ja, še ena poslušalka - ena, ki je bila v NYC pred terorističnim napadom in je celo svoj najromantičnejši trenutek doživela v 107 nadstropju ob plesanju swinga...:)
New York New York...

Helou!
Pa ne menda, da je padel na kolena, ven zvlekel najvecji kamen na obrocku in te zaprosil???!!!!
 Primoz R.
#2608
Živ,
Jaz bom tudi probal priti.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2609
Helou!
Primoz R.!
Berem, da si iz Lj. - Polje. Trenutno sem stacioniran v Slapah (blizu Dezelne blaznice). Kje imas kaj proge?
Uporabniški avatar
 Staša
#2614
Bajsi napisal/-a:Pa ne menda, da je padel na kolena, ven zvlekel najvecji kamen na obrocku in te zaprosil???!!!!


:oops: hmm, to pa ne. ampak je bilo vseeno lepo... Pravzaprav je bilo tako, da ni bil čisto pravi soplesalec za kaj takega (pa je bile vseeno lepo - pssst!!!). Ko pa sem hotela ponovit romanticni vecer s "ta pravim", naju niso spustili noter, ker je imel obute superge (ampak take, čist lepe). Ja nič, potem je pa padla zamera in rezultat je tu... postteroristični NY! :?
Uporabniški avatar
 matjaz
#2623
:D :D :D BAJSI+PRIMOZ, potem smo skor sosedi, jaz sem iz olimpijskega mesta Fuzine. Najbrz tecemo kar priblizni iste spure.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2631
matjaz napisal/-a::D :D :D BAJSI+PRIMOZ, potem smo skor sosedi, jaz sem iz olimpijskega mesta Fuzine. Najbrz tecemo kar priblizni iste spure.


Helou!
Ah jeli, nosite trenerke i pricate strane jezike!
Vceraj sem imel krasno obicajno spuro cez Golovec do Orl in preko Urha nazaj do Dezelne blaznice. Vec o tem v temi "Dozivetje na teku"
 mirans
#2639
Jaz bi tudi prišel, če bo še kakšen liter zraka in kak decimeter sedeža.
Uporabniški avatar
 ero
#2641
Bajsi napisal/-a:Vceraj sem imel krasno obicajno spuro cez Golovec do Orl in preko Urha nazaj do Dezelne blaznice.


ko si že pri Golovcu - koliko km je po tvoji oceni od Urha prek Orl do observatorija?
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2646
Helou!
Khm, khm! Zdej si me pa najdu!
Od vznozja Poti na Golovec (pri Hradetzkega ulici) do Orl je 7 in kusur, od Orl do Urha pa se 3 in kusur!???? Ja bo drzalo, tako nekako!
Aja, video lahko tudi pripravis: imam en jamarsko dokumentarno oddajo; ce bo folk se zainetersiran - mogoce!?!
Uporabniški avatar
 matjaz
#2647
:D :D :D URH-ORLE=3km, ORLE-observatorij=8km, HRADECKEGA-HRUSICA-BIZOVIK-URH=9km. (priblizno).

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA