polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

#265120
Smisel demokracije je v tem, da imajo (lahko) ljudje različna mnenja. :wink:
Zato dobrodošla vsa vaša mnenja na TF. :clap:
Dejstvo pa je, da vsak iz napisanih besed (teksta) vzame to, kar sam želi!
Res je, da po pravilih te lestvice sem spadajo tudi maratoni, ki so spoštljiva razdalja pretečenih km, zato jih kar naprej vpisujte.
Jaz sem samo izrazil svoje mnenje, svojega včerajšnjega odtečenega maratona pa tudi ne vidim smisla vpisovat (da se ne bom vgriznil v jezik). :ignore:
Naslednji mesec pa bom z veseljem vpisal razdaljo iz Sladkih6, če bo šlo vse po sreči.
:juhuhu:
:TF)
:laola
Žal mi je, da sem včeraj zamudil slikanje TF, malo sem se uštel pri planiranju poti v LJ.
Pa še na Slovenski sem se spomnil, da sem v avtu na železniški pozabil Garmina 405 in sem se moral obrniti.
Kdor nima v glavi, ima pač v nogah...(bilo pa je ogrevanje pred maratonom) :lol:

:D
#265323
To ni "Ultramaratonska lestvica", temveč je "Ultramaratonska lestvica TF" in pravila so bila jasno objavljena. Temeljno pravilo TF je, da smo sproščeni, nezategnjeni in prilagodljivi in seveda, da smo polni pozitivne energije :laola

:arrow: LM, 42 km, 3:59:28
#265324
ZdravkoC napisal/-a:To ni "Ultramaratonska lestvica", temveč je "Ultramaratonska lestvica TF" in pravila so bila jasno objavljena. Temeljno pravilo TF je, da smo sproščeni, nezategnjeni in prilagodljivi in seveda, da smo polni pozitivne energije :laola

:arrow: LM, 42 km, 3:59:28

:clap: :clap: :clap: se podpišem
#265390
Maratonci v UM lestvici..hmm
Opažam ena nasprotovanja razpisnim pogojem,kar navsezadnje... le ni slabo početje...saj smo vendarle -forum-.
miroR je napisal pogoje...in v tej lestvici naj bi bili tudi "navadni" maratonci...eni se prijavijo..drugi ne...ker se pač ne vidijo v tem kontekstu...UM lestvice.

OK...naredimo naredimo lestvico za "navadne" maratonce ,42.195 m.
Začnemo 1.1.2012...vodim jaz...sproti vpisujete pretečene maratone,na ZS pošljete skupno število svojih maratonov (le zaradi evidence,verjamem na besedo)...jaz bom izven konkurence.
Konc leta razglasimo 3 najboljše..."najbolj pridne", M +Ž...nagradimo

Čakam na mnenje site admina
#265430
skorc napisal/-a:Lonely tvoj trud in dosežki so enakovredni drugim, zatorej sem za to, da ostaneš v konkurenci in hkrati pozdravljam tvoj predlog. ;)


I agree!

Ampaj saj neko maratonsko lestvico menda že imamo?
#265461
Jaz sem za to,da ne spreminjamo,Miro je lepo napisal pravila ,so v Slovenskem jeziku in ne vidim razloga o spremembi,a to je le moje mnenje.Itak tečem za svojo dušo,tekaški forum in tekači mi veliko pomenijo in pomembno je ,da se dobro razumemo in družimo. :D Željko je pa itak car,al v konkurenci ali brez,zasluži si en velik pokal na lestvici,pa naj bo maratonska ali pa ultra.Prelep pozdrav vsem tekačem tekaškega foruma in tekačicam in se vidimo na Sladkih 6!!....ALONSO... :laola
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA